Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

EQUIPE RSR Forma SUPERLEGER S9

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.20.324
₺6.297,60
*

Renk

  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Bisiklet mühendisliğinin amacı performanstan ödün vermeden kilo vermekse, bu forma bitiş çizgisine her zamankinden daha yakın. Standart WorldTour formamızdan %35 daha hafif olan M bedene göre 82 gram yetersiz bir ölçüye sahiptir ve yine de yarışlarda başarısı kanıtlanmıştır; prototipleri Tur'da kullanılmış ve sonraki yarışlarda sürücü geri bildirimlerine göre geliştirilmiştir. Jarsenin açık yapısı o kadar hafiftir ki dışarıda giyinmeden önce altına güneş kremi kullanmanızı öneririz.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Yeni tasarladığımız “Hill Rombo” kumaşı jarselerin vücudunda kullandığımız şu ana kadarki en hafif kumaştır. Hafif Foil Assosories yapımıza benzer dönen örgü çekli maksimum nefes aldırmayı ve soğutmayı sağlar. “Push Pull Light”, Race Sleeve materyalimizden daha hafif ve nefes alabilir. Superlight’ın ağ gibi olan kumaşı arka cepleri jarsenin diğer bölümleri kadar hafif tutar.

YAPI/ FIT

Kataloğumuzdaki en agresif yapıya sahip olan RacingFit tamamen WorldTour için tasarlanmıştır. İkinci cilt gibi olan yapısı fermuarsızdır ve vücuda uyum sağlayan bir yapısı vardır.