Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Fendor Bendor Regular FRR-4 (Black, Standard)

Ürün Kodu: FRR-4
₺431,64

Fendor Bendor Regular FRR-4 (Black, Standard)

Anında koruma için tam arka çamurluk!

  • Montajı kolay, alet gerektirmez
  • Neredeyse tüm bisikletlere uyar
  • Süper hafif, yalnızca 50 gram
  • 23-35 mm arası lastik genişlikleri için uygundur
  • İsveç'te yapıldı

Tamamen yeni FENDOR BENDOR Regular, tamamen koruyan bir çamurluğa sahip olmayı dilediğiniz, gerçekten ıslak anlar için mükemmel bir seçenektir. Hiçbir alete ihtiyaç duymadan hemen hemen her bisiklete sadece birkaç saniye içinde takılır. Hala katlanabilir olup, yağışlı havalarda kullanıma uygun olarak bir çantada veya jarse cebinde kolayca saklanabilir.

Evrensel uyum

Yeni geliştirilen bağlantı yapısıyla FENDOR BENDOR Regular artık tamamen kendinden desteklidir ve bu nedenle koltuk desteklerinin yan desteği veya fren köprüsü desteği olmadan bisikletlere monte edilmesi mümkündür. Frene müdahaleyi önlemek için kaliper freninizin üzerine de monte edebilirsiniz.

Sokaklar ve yollar için

FENDOR BENDOR Regular yol ve şehir bisikletlerinin daha küçük ve daha hassas borularına uyacak şekilde uyarlanmıştır. Vintage pist bisikletinizden hiper modern karbon yol bisikletinize kadar her şeyde evinizde gibi görünecek, önceki modele göre biraz daha ince bir profile sahiptir. Bir jarse cebine veya sırt çantasına kolayca sığabilen önceki neslin kompakt katlanmış durumunu korumak için iki yerden katlanmış durumda kalır.

Fit

Fendor Bendor, standart koltuk desteklerine sahip tüm çerçevelere uyar. Kendini destekler ve fren köprüsünden veya koltuk desteklerinden destek gerektirmez. Ayrıca doğrudan bir sele direğine de monte edilebilir (en iyi etki için mümkün olduğu kadar alçak). Tek dayanaklı çerçeveniz veya merkezi çekme freniniz varsa Fendor Bendor uymayacaktır.

Ön Katlama

Çamurluk boyunca uzanan çentikli çizgilerin, ona gerekli sertliği ve gücü kazandırmak için sert bir şekilde katlanması gerekir. Fendor Bendor'unuzun düzgün çalıştığından emin olmak için dış kenarları katlarken ekstra dikkatli olun.

Çerçeve Koruması

Her Fendor Bendor, küçük bir set şeffaf 3M poliüretan koruma etiketiyle birlikte teslim edilir. Koltuk desteklerinizi çamurluktan kaynaklanan çizilmelere karşı korumak için bunları kullanın.

Saklama

Fendor Bendor, bir çantada veya jarse cebinde saklanmak üzere her zaman küçük bir paket halinde geriye katlanabilir.

*Tam ön ve arka koruma için SPEED MULLET Regular ile birlikte kullanın !

  • Ölçüler: 540x65 mm (etkin)
  • Ağırlık: 50 g
  • Malzeme: 1 mm PP (Polipropilen)
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel