Garmin D2 Charlie Titanyum Pilot Saati

Bisikletlerde BONUS karta özel mağazamızda vade farksız 10 taksit imkanı!
% 5

İNDİRİM

13,192.02 TL 12,532.42 TL 1416 USD
Havale Fiyatı 12,281.77 TL

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-01733-33

Ürün Piyasa Fiyatı : 13,192.02 TL

Stok: Yok

Bileğe Takılan Hassas GPS Haritalarla Lüks Başka Bir Boyuta Taşınıyor

 • Şık biçimde işlenmiş GPS havacı saati çizilmeyen safir mercek, elmas benzeri karbon (DLC) titanyum bitirmeli çerçeve ve değiştirilebilen saat kayışlarına sahip
 • Havacılık fonksiyonları içinde tam renkli dinamik hareketli harita, GPS navigasyon, NEXRAD hava durumu göstergesi³, havalimanı bilgileri ve otomatik uçuş günlüğü bulunuyor
 • Akıllı bildirimler¹ iletişim halinde kalmanıza yardımcı olurken spor saati fonksiyonları bilekten kalp atış hızı², aktivite profilleri, form durumu izleme¹ ve daha fazlasını sunuyor
 • Ayrı Direct-to ve Nearest düğmelerinin yanı sıra geliştirilmiş uçuş planlama özelliği, uçuş planlarını kolaylıkla oluşturmanızı/değiştirmenizi ve Garmin Pilot™ uygulamasına aktarmanızı sağlıyor
 • Baro ayarlanabilir altimetre, HSI'li pusula, Zulu/UTC saat referansı, zamanlayıcılar/uyarılar ve daha fazlası dahil
 • Pil ömrü: Akıllı saat modunda 12 güne (ayarlara bağlı), GPS modunda 20 saate veya UltraTrac™ pil tasarrufu modunda 35 saate kadar

Normal saatlerde bir hareket vardır. Devrim yaratan saatler bir hareket başlatır. Küresel uçuş navigasyonunda D2 Charlie havacı saatiyle kıvılcımlanan devrime hoş geldiniz.

D2 Charlie renkli haritalar, hava durumu, ara nokta referansı ve uçuş günlüğü özelliklerinden oluşan zengin bir yelpazeyle bilek üzerinden durumsal referans ve kokpitinizde yedek navigasyon konusunda yeni standartları belirliyor. Uçuş rotanız üzerindeki havalimanları, ara noktalar, arazi, engeller veya hava durumu aktivitesi görünümlerini hızlı biçimde büyütmek için saatin hareketli haritasını büyütebilir ve yaklaştırabilirsiniz. Nereye seyahat ederseniz edin yoldayken bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmak için akıllı bildirimler¹ (e-postalar, metin mesajları, uyarılar ve daha fazlası) saat üzerinde görüntülenebilir. Üstelik uçuşlar arasında kişisel formda kalma hedeflerinize ulaşmak için en yeni spor saati özelliklerini — Elevate™ bilekten kalp atış hızı izlemesi¹, günlük aktivite izlemesi¹, egzersiz ölçümleri ve daha fazlası — kullanabilirsiniz.

Premium Malzemeler, Şık Tasarım

Birinci sınıf malzemelerden yapılmış ve elmas benzeri karbon (DLC) bitirmeli titanyum çerçeveye sahip olan D2 Charlie havacı saati 2 ayrı versiyonda mevcuttur. Bunlardan biri vintage tarzı deri kayışa, diğeri fırçalanmış titanyumdan yapılmış delüks bir bilekliğe sahiptir. Her saatte bulunan LED arka aydınlatmaya sahip parlak, yüksek çözünürlüklü, çok renkli Garmin Chroma Display™ tüm ışık koşullarında harika bir okunabilirlik sunar. Daha fazla çizilme direnci için her iki versiyon da yüksek dayanımlı, kubbe şeklinde safir bir merceği bünyesinde barındırır. QuickFit® kayışlar saatinizi her durum, aktivite veya macera için herhangi bir alete gerek duymadan değiştirebilmenizi sağlar. Ayrıca Connect IQ™ online mağazamızda bulunan ücretsiz saat yüzeyleri, fotoğraflar, uygulamalar ve veri alanlarıyla görünümü daha da özelleştirebilirsiniz.

Zengin Detaylı Hareketli Harita

Havacılık modundaki D2 Charlie saatin detaylı hareketli harita görünümü ve kapsamlı veri tabanları uçuş rotanızı yakındaki navigasyon yardımcıları, havalimanları, kavşaklar ve yollar, şehirler, su kütleleri ve daha fazlası gibi VFR referans özellikleriyle ilişkili olarak görselleştirmenizi sağlar. Geliştirilmiş Direct-to özellikleri, çok sayıda ara nokta ekleyebilmenizi ve uçuş planınız içindeki herhangi bir ara noktaya bir Direct-to rotası üzerinde uçabilmenizi sağlar. Üstelik uçarken GPS referanslı dinamik harita ekranı üzerinde rotanızı görebilir veya varış noktanıza giden HSI rota ibresini izleyebilirsiniz. Kendi ara noktalarınızı yaratarak aynı zamanda veri tabanında bulunmayan her konuma da rahatlıkla gidebilirsiniz. Hatta üzerinden uçtuğunuz konumları kolaylıkla işaretlemek ve bunlara dönebilmek için Mark on Target ara noktaları bile yaratabilirsiniz. Saat üzerinde aynı zamanda teknik bir sorun, hava durumu tedbiri veya yolcu acil durumu için hızlı biçimde iniş yapmanız gerekirse en yakın havalimanını bulacak olan ayrı bir Nearest düğmesi vardır.

Garmin D2 Charlie

Radar Bindirmeli Hava Durumu

D2 Charlie kalkış havalimanınız, varış havalimanınız veya ikisi arasındaki herhangi bir yer için hava durumu konusunda bir bakışlık güncellemeler vererek sizi bilgilendirmek için uyumlu akıllı telefonunuzla birlikte kablosuz olarak çalışır. Konuma dayalı meteorolojik raporlara (METAR'lar) ve terminal tahmini (TAF) bilgilerine erişebilirsiniz; bunlara rüzgarlar, görüş kabiliyeti, yağış, bulut örtüsü, sıcaklık, çiylenme noktası, barometrik basınç ve daha fazlası dahildir. Hızlı erişilen bir “hot key” kısayolu — Direct-to ve Down tuşlarına basılarak — yüksek çözünürlüklü radar grafiklerini (NEXRAD)³ hareketli harita üzerine bindirerek gösterir. Böylece hava durumu eğilimi farkındalığı kazanmak ve uçuş öncesi akıllı kararlar almak için ihtiyacınız olan bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Uçuş Günlüğü Otomatiktir

Akıllı telefonunuza kablosuz bağlantı özelliğiyle D2 Charlie serisi uçuş günlüğü ve diğer kayıt tutma görevlerini hızlı biçimde gerçekleştirebilir. Saat kalkış sırasında uçağınızın irtifa değişimini tespit eder ve günlük kaydı fonksiyonunu otomatik olarak başlatır — böylece tarih, süre, toplam uçuş süresi ve rota kaydedilir. Ardından uçuşunuz tamamlandığında bu günlük kaydı verileri akıllı telefonunuz üzerinden flyGarmin.com ve Garmin Pilot uygulamasına senkronize edilir.

Garmin D2 Charlie

Uçuş Planlama Bağlantınız

Saatiniz üzerinde ara noktalar ve rotalar yaratmanın yanı sıra aynı zamanda iPad® tablet veya Garmin Pilot uygulamamızı içeren herhangi başka bir uyumlu mobil cihazdan uçuş planlarınızı aktarmak ve senkronize etmek için Connext® kablosuz teknolojisi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Böylece veri giriş ve planlama süreniz minimumda tutulur. Saat aynı zamanda uyumlu Garmin Pilot donanımlı cihazlara GPS konum bilgileri de sağlayabilir. Dahası saatinizle gelen ve ömür boyu kullanabileceğiniz ücretsiz veri tabanlarını kablosuz olarak güncellemek için D2 Charlie'yi Wi-Fi® ağı üzerinden bağlayabilirsiniz. Taşınabilir GDL® 39 alıcımız gibi uyumlu bir ADS-B "In" cihazı Garmin Pilot uygulamasının potansiyel trafik veya arazi ihtilafları bildirimlerinin yanı sıra başka durumsal uyarıları da D2 Charlie saatinize aktarmasını sağlayacaktır.

Özelleştirilebilir Özellikler

D2 Charlie özelleştirilebilen veri alanlarıyla sizin için en önemli olan verilere erişimi kolaylaştırır; bunlara güncel GPS zemin hızı, GPS izlemesi, ara noktalara/havalimanlarına olan mesafe, tahmini seyahat süresi, yön, süzülme oranı ve diğer temel uçuş parametreleri dahildir. Kullanışlı irtifa uyarı özelliği, önceden seçilmiş bir irtifaya ulaşırken veya bundan uzaklaşırken sizi uyaracak biçimde ayarlanabilir. Yaklaşmaları veya uçuş ayaklarını zamanlamak için aynı zamanda kronometre fonksiyonunu da seçebilirsiniz. Baroya dayalı O2 İrtifa uyarı özelliği, 12,500’ üzerindeki irtifalarda uçarken ilave oksijenin gerektiği zamanları size hatırlatmak için titreşir. Ayrıca yakıt depolarını değiştirme veya zamanın önemli olduğu diğer görevleri gerçekleştirme zamanlarını size bildirmek için titreşimli uyarılara sahip çeşitli başka zamanlayıcı özellikleri de ayarlanabilir.

Garmin D2 Charlie

Gelişmiş Çoklu Spor Özellikleri

D2 Charlie, uçuşla ilgili tüm bir fonksiyon dizisinin ötesinde spor/egzersiz, formda kalma ve dış mekan navigasyon araçlarından oluşan tam bir özellik seti de sunar. Antrenman istatistiklerinizi görüntülemek, gelişiminizi ölçmek ve sakatlanmaktan kaçınmanıza yardımcı olmak için bir dizi fizyolojik ölçümden, koşu dinamiklerinden, formda kalma izleme özelliklerinden ve daha fazlasından faydalanabilirsiniz. Golf oynama, yüzme, koşu, bisiklet, doğa yürüyüşü, kayakçılık, kürek çekme ve daha fazlası için önceden yüklenmiş özel aktivite profilleri sağlanır. Ayrıca ücretsiz Garmin Connect™ Mobile uygulamasıyla, hassas saha verileri için dünya çapında 40.000'den fazla golf sahasını indirebilir ve saatinizi dijital bir skor kartı olarak kullanabilirsiniz. İlave sağlık ve formda kalma motivasyonu için Garmin Connect™ online topluluğumuzdan saatinize gelişmiş antrenman ve egzersiz planları da indirebilirsiniz.

Daha Fazla Bağlı Kalma Yolu

D2 Charlie saat üzerinden verilen akıllı bildirimler² telefonunuzu cebinizde veya uçuş çantanızda bırakabilmenizi ve telefon çağrılarını, metin mesajlarını ve diğer mesajları hemen saatiniz üzerinden hızlıca gözden geçirebilmenizi sağlar. Ayrıca, Garmin Connect üzerinden otomatik yüklemeler ve sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra sesli uyarılar, müzik kontrolleri ve daha fazlasına erişebilmenizi sağlar. Bunun yanı sıra HD aksiyon kameralarının VIRB® serisine kablosuz olarak bağlandığında D2 Charlie saatiniz uzaktan videoyu başlatabilir/durdurabilir, aktif kayıt süresini görüntüleyebilir ve hatta canlı video kaydedilirken yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilir. Hatta çok sayıda VIRB kamerasını aynı anda kontrol ederek aksiyonu birçok açıdan yakalayabilirsiniz.

Garmin D2 Charlie
 • ¹ Uyumlu bir akıllı telefon ile eşleştirildiğinde; bkz. garmin.com/BLE
 • ² Bkz. garmin.com/ataccuracy
 • ³ Radar kapsamı ABD, Kanada, Avustralya ve Batı Avrupa'yla sınırlıdır
Havale / EFT (%2) :12,281.77 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Lens Malzemesi:Safir kristal
Çerçeve malzemesi:Titanyum
Kasa malzemesi:Fiber takviyeli polimer
QuickFit? saat kordonu ile uyumlu:Evet (26 mm)
Kayış malzemesi:Silikon, deri veya titanyum
Fiziki boyut:51 x 51 x 17.5 mm
Ağırlık:Silikon kayış: 89 gr | Metal kayış: 147 g | Deri kayış: 95 g
Su sınıfı:10 ATM
Ekran tipi:Gün ışığında görünür, transrekleftif memory-in-pixel (MIP)
Ekran boyutu:1,2" (30,4 mm) çap
Ekran çözünürlüğü:240 x 240 piksel
Renkli ekran:Var
Pil ömrü:Smartwatch: 12 güne kadar | GPS: 20 saate kadar | UltraTrac? modu: Nabız ölçümü olmadan 35 saate kadar
Bellek/geçmiş:16 GB
Zaman/tarih:Zulu/UTC, 12/24saat, gün/tarih
GPS Zaman Senkronizasyonu:Var
Otomatik gün ışığından tasarruf zamanı:Var
Alarm saati:Var
Zamanlayıcı:Var
Kronometre:Var
Gündoğumu/günbatımı zamanları:Var
GPS:Var
GLONASS:Var
Garmin Elevate? bilekten kalp atış hızı monitörü:Var
Barometrik altimetre:Var
Pusula:Var
İvmeölçer:Var
Termometre:Var
Bağlantı desteği:Safir edisyonları ile Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi®
Connect IQ? (indirilebilir saat yüzleri, veri alanları, widgetlar ve uygulamalar):Var
Akıllı Bildirimler:Var
Takvim:Var
Hava durumu:Var
Akıllı telefon müzik kontrolü:Var
Telefonumu Bul:Var
Saatimi Bul:Var
Uzaktan VIRB® Kamera:Var
Akıllı telefon uyumluluğu:iPhone®, Android?
Garmin Connect? Mobile ile uyumlu:Var
Dünya çapında havalimanı veri taban(lar)ı:Var
Ayarlanabilir baro ayarlı altimetre:Var
HSI'ye (boylamsal durum göstergesi) sahip 3 eksenli pusula:Var
Zulu/UTC ile çoklu saat dilimi:Var
Garmin Pilot? üzerinden uçuş planlarını kablosuz olarak alın:Var
Hareketli harita üzerinde NEXRAD:Var
Havacılık havalimanları, navigasyon yardımcıları, yollar, su kütleleri ve daha fazlasını içeren Hareketli Harita:Var
Ara nokta bilgi sayfası:Var
Dünya çapında NAVAID ve Kavşak veri taban(lar)ı:Var
Adım sayacı:Var
Hareket çubuğu (belirli bir hareketsizlik süresinden sonra cihaz üzerinde görüntülenir; sıfırlamak için birkaç dakika yürümeniz gerekir):Var
Otomatik hedef (aktivite seviyenizi öğrenir ve günlük bir adım hedefi belirler):Var
Uyku izleme (toplam uykuyu ve hareketli veya dinlendirici uyku dönemlerini izler):Var
Yakılan kalori:Var
Tırmanılan zeminler:Var
Kat edilen mesafe:Var
Yoğunluk dakikaları:Var
TrueUp?:Var
Move IQ?:Var
Fitness Yaş:Var (uygulamada)
Mevcut spor salonu aktivite profilleri:Kapalı Alan Kürek Çekme
GPS hız ve mesafe:Var
Özelleştirilebilir veri sayfaları:Var
Özelleştirilebilir aktivite profilleri:Var
Auto Pause®:Var
Aralık egzersizi:Var
Gelişmiş antrenmanlar:Var
İndirilebilir egzersiz planları:Var
Auto Lap®:Var
Manuel tur:Var
Yapılandırılabilir tur uyarıları:Var
V02 maks:Var
Egzersiz Durumu (Egzersiz geçmişinizi ve fitness düzeyi trendinizi izleyerek etkin şekilde egzersiz yapıp yapmadığınızı görmenize imkan tanır.):Var
Egzersiz Yükü (Tahmini EPOC'den hesaplanan, son 7 gündeki toplam egzersiz yükünüz):Var
Egzersiz Etkisi (aerobik):Var
Egzersiz Etkisi (anaerobik):Var
Özelleştirilebilir uyarılar:Var
Sesli uyarılar:Var
Bitiş zamanı:Var
Sanal Partner:Var
Bir aktivitede yarışın:Var
Rota kılavuzu:Var
Segmentler (Live, Garmin):Var
Strava özellikleri (Fener, canlı segmentler):Var
LiveTrack:Var
Grup LiveTrack:Var
Gidiş dönüş saha oluşturucusu (koşma/bisiklet sürme):Var
Dokunmatik ve/veya tuş kilidi:Var
Kısayol tuşları:Var
Otomatik kaydırma:Var
Saat üzerinde aktivite geçmişi:Var
HR bölgeleri:Var
HR uyarıları:Var
HR kalorileri:Var
% HR maks:Var
% HRR:Var
Mola süresi:Var
Otomatik maks HR:Var
HRV stres testi, kalp atış hızınızı hareketsizken 3 dakika boyunca ölçerek size tahmini stres miktarınızı bildirir. Ölçüm, 1 ile 100 arasındadır; düşük puanlar düşük stres seviyelerini gösterir):Var (uyumlu aksesuar ile)
Yüzerken kalp atış hızı kaydı:Var (HRM-Tri? ve HRM-Swim? ile)
HR Yayını (ANT+? üzerinden eşlenen cihazlara HR verilerini yayınlar):Var
Mevcut koşu profilleri:Koşu, Kapalı Alanda Koşu, Parkurda Koşu
GPS bazlı mesafe, zaman ve hız:Var
Koşu dinamikleri:Var (uyumlu aksesuar ile)
Dikey salınım ve oran (Koşu hareketinizdeki 'sıçrayışın' derecesi ve adım uzunluğu ile efor-fayda oranı):Var (uyumlu aksesuar ile)
Zeminle temas süresi ve denge (koşu hareketinde uçuştan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar):Var (uyumlu aksesuar ile)
Adım uzunluğu (gerçek zamanlı):Var (uyumlu aksesuar ile)
Tempo (gerçek zamanlı olarak dakika başına adım sayısını sağlar):  Var
Performans durumu (6-20 dakika koştuktan sonra, gerçek zamanlı durumunuzu ortalama fitness düzeyinizle karşılaştırır):  Var
Laktat sınırı (adım ve kalp atış hızı analizlerinizle kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder):Var (uyumlu aksesuar ile)
Koşu antrenmanları:  Var
Yarış öngörücüsü:  Var
Ayak podu uyumlu:  Var
F/M/B mesafeleri (yeşil alanın ön, orta ve arkasına olan mesafe):  Var
Tuzaklara/Keskin açılara olan mesafe:  Var
Atış mesafesi ölçer (parkurdaki herhangi bir noktadan itibaren atış mesafesini hesaplar):Otomatik
Dijital puan çizelgesi:Var
İstatistik takibi (vuruş, tur başına vuruş, saha ve geçiş vuruşu):Var
Garmin AutoShot?:Var
Otomatik CourseView güncellemeleri:Var
Manuel pim konumu ile Saha Görünümü:Var
Tehlikeler ve saha hedefleri:Var
TruSwing? uyumlu:Var
Raund zamanlayıcı/odometre:Var
Mevcut dış mekan rekreasyon profilleri:Doğa Yürüyüşü, Tırmanış, Dağ Bisikletçiliği, Kayakçılık, Kar Kayağı, Kros Kayağı, Kürek Sörfü, Kürek Çekme, Kano, Jumpmaster, Taktik
Noktadan noktaya navigasyon:Var
Gerçek zamanlı gezinti izi:Var
Başlangıca geri dönüş:Var
TracBack®:Var
UltraTrac modu:Var
Around Me modu:Var
Yükselti profili:Var
Hedefe kalan mesafe:Var
Fırtına Uyarısı ile barometrik yön göstergesi:Var
Parkur koşusu otomatik tırmanma:Var
Dikey hız:Var
Toplam tırmanış/iniş:Var
Gelecek yükselim krokisi:Var
Önceden yüklenmiş topografik haritalar:Var
İndirilebilir kartografya desteği:Var
BaseCamp? ile uyumlu:Var
GPS koordinatları:Var
Öngörülen ara nokta:Var
Sight 'N Go:Var
Alan hesaplama:Var (Connect IQ? ile)
Av/balık takvimi:Var (Connect IQ? ile)
Güneş ve Ay bilgisi:Var (Connect IQ? ile)
Çift ızgaralı koordinatlar:Var
XERO? Konumları:Var
Önceden yüklenmiş bisiklet sürüş profilleri:Bisiklet, İç Mekân Bisiklet
Sürüş rotaları:Var
Bisiklet turu ve turda maksimum güç (güç sensörü ile):Var
Süre/mesafe uyarıları (hedefinize yaklaştığınızda alarm çalar):Var
FTP (Fonksiyonel Sınır Gücü):Var (uyumlu aksesuar ile)
Garmin Döngü Haritası (yönlendirilebilir döngüye özgü sokak haritası):Var
Vector? (güç ölçer) ile uyumlu:Var
Güç ölçer uyumluluğu (uyumlu üçüncü taraf ANT+? destekli güç ölçerlerden gelen verileri gösterir):Var
Varia Vision? (kafaya monte ekran) ile uyumlu:Var
Varia? radar (arkaya dönük radar) ile uyumlu:Var
Varia? lights ile uyumlu:Var
Hız ve kadans sensörü desteği (sensör ile):Var (ANT+® ve Bluetooth® Smart sensörleri)
Mevcut yüzme profilleri:Havuzda Yüzme, Açık Suda Yüzme
Havuz yüzme metrikleri (uzunluklar, mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kaloriler):  Var
Kulaç tipi algılama (serbest tarz, sırt üstü, kurbağalama, kelebek):  Var
Yüzme verimi (SWOLF):Var
Eğitim kaydı:Var
Havuzda yüzme antrenmanları:Var
Açık su metrikleri (mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kulaç mesafesi, kaloriler):Var
Kalp atış hızı (dinlenmeler sırasında gerçek zamanlı, dinlenmeler sırasında ara ve seans istatistikleri ve yüzme sonrası otomatik kalp atış hızı indirme):Var (HRM-Tri? ve HRM-Swim? ile)

Garmin D2 Air

7,585.41 TL 7,206.14 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır