Garmin Edge 1030 Bundle - Bisiklet Bilgisayarı

0.00 TL 6,095.83 TL
Havale Fiyatı 6,095.83 TL

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-01758-11

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

Navigasyon ve GPS Özellikli Bisiklet Bilgisayarı

  • Kapsamlı navigasyon, performans ve bisiklet farkındalık özellikleriyle 3.5” bisiklet bilgisayarı
  • Trendline™ popüler rota özelliği en iyi yol ve arazi rotalarını göstermek için milyarlarca Garmin Connect™ sürüş verisi mili kullanır
  • Önceden yüklenmiş Garmin Cycle Map adım adım yönlendirmeler ve yeni navigasyon uyarıları sağlar
  • Yeni sürücüden sürücüye mesajlaşma¹ özelliği grubunuzdaki diğer bisikletçilerle temas halinde kalmanızı sağlar
  • Yeni güncellenmiş ve önceden yüklenmiş Strava Live Segments özelliğiyle her sürüşte kendinize meydan okuyun
  • Pil ömrü: 20 saate kadar², isteğe bağlı Garmin Charge™ güç paketiyle 40 saate kadar uzatılabilir

Garmin Edge 1030 bisiklet bilgisayarı

Daha uzun süre ve daha güçlü bir şekilde bisiklet sürerken Edge 1030 GPS bisiklet bilgisayarıyla bağlı kalın. En iyi yol ve arazi rotalarını göstermek için milyarlarca sürücü mili verisi kullanan Trendline popüler rota özelliğine sahiptir. İster bir yarışmacı, ister bir yolcu, ister bir maceracı olun, sizin için en iyi sürüşü biz buluruz.

Üstün Bisiklet Merkezini Oluşturun

Edge 1030 en yeni navigasyon araçlarını içerir ve performansınızın temel özelliklerini ölçmenize izin veren kapsamlı bisiklet aksesuarları serimiz ve daha güvenli bir sürüş ortamı yaratmakta yardımcı olabilecek farkındalık eklentileriyle uyumludur. Garmin ile mükemmel sürüş ağınızı oluşturabilirsiniz ve her şey bir Edge ile başlar.

Popüler Rota Özelliği Bisikletlilerin Nereye Gittiğini Bilir

Garmin Connect çevrimiçi topluluğu oluşturulduğundan bu yana bisikletliler milyarlarca millik sürüş verisi yüklemişlerdir. Trendline popüler rota teknolojisiyle bunları faydalı bir şekilde kullanma zamanı gelmiştir. Edge 1030 sizin için bir sürüş oluştururken en iyi rotayı bulur — bunu diğer bisikletliler tarafından en çok tercih edilen yollar (ve patikalar) içinden seçerek yapar. Veya popülerlik bilgilerine dayalı olarak ilave bisiklet dostu rotalar oluşturmak için Garmin Connect içindeki geliştirilmiş ve yenilenmiş Course Creator özelliğini kullanın.

Garmin Bisiklet Haritasına Sahip Gelişmiş Navigasyon

İster yolda ister arazide sürüşü seviyor olun Garmin sizin kılavuzunuzdur. Edge 1030 bisiklet bilgisayarı, Garmin Bisiklet Haritası önceden yüklenmiş olarak gelir ve adım adım navigasyon ve sizi yaklaşan keskin dönüşler hakkında bilgilendiren yeni navigasyon uyarıları içerir. Sürüş sırasında rakım verileri hakkındaki bilgileri alırsınız, ilgi çekici noktaları görürsünüz ve adres araması yapabilirsiniz. Gidiş-dönüş rotası özelliği sizin için bir rota bile oluşturacaktır. Bunun için Edge 1030'a bir mesafe ve bir başlangıç yönü vermeniz yeterlidir, o size 3 rotaya kadar varan seçenekler sunacaktır. Ve elbette rotadan sapmanız halinde sizi rotaya geri yönlendirecek kadar da akıllıdır. Uzun sürüşler planlarken Edge 1030'unuza güvenebilirsiniz. 20 saate varan güce sahiptir ve yeni Garmin Charge entegre pil paketiyle Edge'inizi gideceğiniz yol boyunca çalışır biçimde tutabilirsiniz.

Sürücüden Sürücüye Mesajlar

Bisikletli arkadaşlarınız fazla ilerlediğinde veya arkada kaldığında telefona uzanmanıza veya onlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Sürücüden sürücüye mesajlaşma özelliği Edge 1030'unuzdan onlarınkine önceden yazılmış notlar göndermenizi sağlar. Arkadaşlarınıza onlara birkaç dakika içinde yetişeceğinizi veya sizsiz gitmeleri gerektiğini bildirin. Lastiğiniz patlamışsa veya yardıma ihtiyacınız varsa GroupTrack³ ile eşleşmiş diğer sürücülere sizi bulmaları için bir mesaj yollayabilirsiniz.

Akıllı Bağlantı

Edge 1030 başka şekillerde de bağlı kalmanızı sağlar. Yanıtlanmamış telefon çağrıları veya metin mesajlarına önceden yazılmış mesajlarla yanıt verin4, örneğin “yakında evde olacağım” gibi. LiveTrack ve GroupTrack ile sürüşlerinizi gerçek zamanlı izlemelerine izin vererek arkadaşlarınız ve ailenizin - hatta sürücü arkadaşlarınızın - gönül rahatlığı içinde olmasını sağlayın. Otomatik Garmin Connect yüklemelerinden yararlanın, Connect IQ™ mağazasından ücretsiz uygulamalar ve widget'lar indirin ve hatta kolay cihaz yazılımı güncellemeleri için Wi-Fi®'ye bağlanın.

Güvenle ve Kolaylıkla Sürün

Edge 1030 aynı hizada olan yeni montaj parçamız ile çalışır, bu da cihazınızı gidonun üstünde değil gidonla aynı hizada tutar. Bu Edge'inize daha alçak bir profil vermekle kalmaz, montaj parçası aynı zamanda Garmin Charge güç paketi veya Varia™ serisi bisiklet farkındalık cihazlarımızın herhangi biri gibi isteğe bağlı aksesuarları zahmetsiz olarak değiştirmenizi sağlar. Edge 1030, daha güvenli bir sürüş ortamı yaratmaya yardımcı olmak için Varia arka görüş radarı ve akıllı bisiklet lambalarıyla uyumludur. Aynı zamanda dahili Olay Algılama5 özelliğini içerir ki bu da bir zorlukla karşılaşmanız halinde konumunuzu bir acil durum kişisine otomatik olarak gönderir.

Green View Display

Strava Live Segments Performansını Arttırmanızda Yardımcı Olur

Garmin ve Strava size sınırlarınızı zorlamanız için daha da fazla yol sunar. Hala segment başlangıçları ve bitişleri konusunda uyarılar alırsınız ve kendi PR'ınız ve Strava arkadaşlarınızla nasıl performans gösterdiğinize dair yeniden tasarlanmış saniye saniye kıyaslama üzerinden sanal olarak yarışabilirsiniz. Ama artık aynı zamanda güncel çabanızı PR'ınızla, en son çabalarınızla veya arkadaşlarınızın en iyi performanslarıyla karşılaştırabilirsiniz. Ve yeni Segment Explore özelliği etrafınızdaki popüler ve Marquee Segment'leri doğrudan Edge'iniz üzerinde görmenizi sağlar.

Ve son olarak önceden yüklenmiş yeni Strava Routes Connect IQ uygulamasıyla, yıldızlı rotalar artık Edge'inize kablosuz olarak gönderilebilir, böylece aynı zamanda en sevdiğiniz Strava segmentlerinde gezinebilir ve rekabet edebilirsiniz6.

TrainingPeaks ile Programdan Performansa

Size her sürüş için planlanmış antrenmanınızı veren TrainingPeaks Connect IQ uygulaması Edge 1030'unuzu açmak kadar kolaydır. Önceden yüklenmiş uygulama günlük antrenmanınızı doğrudan Edge cihazına taşır. Antrenmanınız boyunca size gerçek zamanlı olarak kılavuzluk eder, yoğunluk hedefleri ve aralık süreleriyle tamamlanır. Antrenmanınızdan sonra detaylı analiz ve hedeflerinize doğru ilerlemenizi ölçmek için TrainingPeaks ile senkronizasyonu gerçekleştirin. Ücretsiz bir TrainingPeaks hesabı oluşturun ve ücretsiz bir egzersiz planı ile başlayın.

Best Bike Split'ten Kişiselleştirilmiş Yarış Günü Güç Planı

Best Bike Split ağırlık, güç ve sürtünmedeki değişimlerin hedeflediğiniz yarış süresini nasıl etkilediğini görmenizi sağlar ve yarış günü için mükemmel güç planını oluşturur. Best Bike Split Race Sync uygulamasıyla yarış günü güç planınız sizi gelmiş geçmiş en iyi bisiklet performansınıza ulaştıracaktır. Bunun için sadece Best Bike Split hesabınızı Edge 1030'unuzla bağlantılandırmanız yeterlidir, bundan sonra tüm güncel yarış planlarınız parmak uçlarınızda kullanılabilir olacaktır. Hemen ücretsiz bir Best Bike Split hesabı oluşturun ve mükemmel yarış günü stratejinizi planlamaya başlayın.

Cihazınızı Özelleştirin

Edge 1030'u Connect IQ mağazamızdan istediğiniz ücretsiz uygulamalar, widget'lar ve veri alanlarıyla özelleştirmek kolaydır. AccuWeather gibi uygulamalar bir sürüş için zaman bulabilmeniz amacıyla yağmurun ne zaman duracağını size bildirir. Mevcut azami gücü aşıp aşmadığınızı görmek için Xert'ten MPA ve Power uygulamasıyla anında geribildirim alın. Yapılandırılabilir bir dizi veri alanı, favori istatistiklerinizi görülmesi kolay tek bir ekranda gösterir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Fiziksel boyutlar:58 x 114 x 19
Ağırlık:123 g
Pil:Şarj edilebilir lityum iyon
Dokunmatik ekran:Evet
Ekran boyutu:3.5" (88.9 mm)
Ekran çözünürlüğü:282 x 470 piksel
Renkli ekran:Evet
Pil ömrü:20 saate kadar
İlave haritalar ekleyebilme:Evet
Temel harita:Evet
Depolama ve Güç Kapasitesi:16 GB + microSD?
Ara noktalar/favoriler/konumlar:200
Rotalar:100 Sürüş rotaları
Geçmiş:200 saate kadar
Zaman/tarih:Evet
GPS:Evet
GLONASS:Evet
Barometrik altimetre:Evet
İvmeölçer:Evet
Akıllı Bildirimler:Evet
VIRB® Uzaktan Kumanda:Evet
Yakılan kalori:Evet
Özelleştirilebilir veri sayfaları:Evet
Auto Pause®:Evet
Gelişmiş antrenmanlar:Evet
Auto Lap®:Evet
Virtual Partner:Evet
V02 maks:Evet
Egzersiz Etkisi (aerobik):Evet
Bir aktivitede yarışın:Evet
Otomatik kaydırma:Evet
Sürüş rotaları (önceki aktivitelere karşı yarışın):Evet
Süre/mesafe uyarıları (hedefinize yaklaştığınızda alarm çalar):Evet
Aralık egzersizi:Evet
Vector? (güç ölçer) ile uyumlu:Evet
Güç ölçer uyumluluğu (uyumlu üçüncü taraf ANT+? destekli güç ölçerlerden gelen verileri gösterir):Evet
Garmin Connect? ile uyumluluk (verileri analiz edebileceğiniz, kategorilere ayırarak paylaşabileceğiniz online topluluk):Evet
Automatic sync (verileri otomatik olarak Garmin Connect'e aktarır):Evet
Mola danışmanı:Evet
Bağlantı desteği: Wi-Fi®, ANT+?, Bluetooth®:Evet
Ortam ışığı sensörü:Evet
Entegre sürüş içi güç özelliği:Evet
Uygulama üzerinden geliştirilmiş kurulum:Evet
Fizyolojik ölçümler:Evet
Gelişmiş güç:Evet
Segmentler:Strava
Bağlantı yeteneği:Yükleme, LiveTrack, hava durumu, bildirimler, olay algılama, GroupTrack, sesli uyarılar, sürücüden sürücüye mesajlaşma
3. taraf uygulaması erişimi:Connect IQ? üzerinden, önceden yüklenmiş Strava ve Training Peaks dahil
Önyüklü Garmin Cycle Map:Evet
FTP / watt/kg izleme:Evet
Egzersiz durumu/egzersiz yükü:Evet
Cihaz üzerinden navigasyon, uygulamalar, popüler rota ve yeniden hesaplama:Evet
Su geçirmezlik:IPX7
hazırlanıyor...

KULLANIM KILAVUZU


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır