İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin Fenix 5s - Sapphire Goldtone - Gri Süet

% 11

İNDİRİM

6,892.38 TL 6,134.23 TL
Havale Fiyatı 5,827.52 TL

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-01685-13

Ürün Piyasa Fiyatı : 1,168.20 Dolar

Stok: Yok

Ürün Seçenekleri
Seçim

  Garmin Fenix 5s İle Bileğinizde Ağırlık Hissetmeden Antrenmanınızdan Daha Çok Faydalanın

  • Elevate™ bilekten kalp atış hızı teknolojisine¹ sahip premium küçük boyutlu (42 mm) çoklu spor GPS saat
  • Tüm sporlarınız ve maceralarınız için önceden yüklenmiş aktivite profilleri
  • Antrenmanlarınızın etkilerini ve ilerlemesini gösteren performans widget'ıyla önemli istatistikler parmak ucunuzda
  • Bağlı özellikler² içinde akıllı bildirimler, Garmin Connect™ online fitness topluluğuna otomatik yüklemeler ve Connect IQ™ mağazamızdan ücretsiz saat yüzleri ve uygulamalarıyla kişiselleştirme bulunur
  • Dış mekan sensörleri, GPS ve GLONASS uydu sinyali alıcısı, jiroskop ve barometrik altimetreye sahip 3 eksenli pusula dahil
  • Pil ömrü: Akıllı saat modunda (ayarlara bağlı olarak) 9 güne kadar, GPS modunda 14 saate kadar veya UltraTrac ™ batarya tasarruf modunda 35 saate kadar

  fenix 5S daha fazlasını daha azıyla başarmak isteyen ciddi sporcular ve maceracılar için mükemmeldir. fenix 5S daha ince, daha biçimli ve daha kompakt bir tasarım içinde tam boyutlu performans sunan premium çoklu spor saatimizdir. Böylece bilekten kalp atış hızı ölçümü¹, dahili aktivite profilleri, navigasyon fonksiyonları ve antrenmanınızın etkisini ölçen performans ölçümleriyle her gün bir öncekinden daha iyi bir performans gösterebilirsiniz. Aktif yaşam tarzınızın temposuna uymak için ofiste veya dışarıda, her yerde rahatça takabileceğiniz akıllı spor saattir.

  Çarpıcı Tasarım, Güçlü Performans

  Sporcular ve maceracılar çeşit çeşittir. Bu sebeple fenix 5 serisi her bileğe ve her antrenmana uyacak boyutlarla gelir. Her versiyonda, hem estetik hem atletik ilgilerinize uyacak görünümü, performansı ve hafif konforu sunacak olan paslanmaz çelik finişler, QuickFit™ saat kayışı kombinasyonları ve premium özellik setleri bulunmaktadır.

  Çifte Navigasyon Ağı

  Her fenix 5 serisi saat, yalnızca GPS'ten daha zorlu koşullarda izleme yapabilmek için gelişmiş GPS ve GLONASS uydu sinyali alımı sağlar. Her çalışma modunda uzun bir pil ömrü olacağına güvenebilirsiniz (modele göre değişir, ayarlara bağlıdır). Ve her yere gidebilme özgürlüğü için tüm fenix 5 versiyonları 100 metreye kadar su geçirmezdir.

  fenix 5

  Yolda Olağanüstü Okunabilirlik

  LED arka aydınlatmaya sahip parlak, yüksek çözünürlüklü, çok renkli Garmin Chroma Display™ tüm ortam koşullarında harika bir okunabilirlik sunar. Işığı aynı anda hem yansıtan hem de aktaran transflektif teknolojisi, saat yüzünün yoğun güneş ışığı altında bile okunabilir olmasını sağlar. Sapphire (Safir) edisyonlarında çizilmez safir mercek bulunur ve aynı zamanda, saatinizin kablosuz ağlarınıza bağlanabilmesi ve Garmin Connect üzerinde paylaşım yapmak ve otomatik olarak aktivite yüklemeleri gönderebilmesi için Wi-Fi® etkindir.

  Bilekten Kalp Atış Hızı Ölçümü¹

  Bileğinizdeki Elevate bilekten kalp atış hızı ölçüm teknolojisi, bir göğüs kayışına gerek kalmadan kalp atış hızınızı izleyebilmenizi sağlar. Saat, adımları saymaya ve uykunuzu denetlemeye ek olarak, kalp atış hızınızı kullanarak yakılan kalori bilgisini sunar ve fitness aktivitenizin yoğunlugunu belirler.

  fenix 5

  Değiştirilebilir Saat Kayışlarıyla Tarzınıza Uydurun

  Birinci sınıf deri, metal veya silikondan tercih edebileceğiniz QuickFit kayışlar, her türlü spor veya aktivite için tarzınızı oluşturmanızı kolaylaştırır. Değişim için herhangi bir alet gerekli değildir. Yalnızca değiştirin, tıklayın ve gidin.

  fenix 5

  Gelişmiş Performans Ölçümleri

  Her fenix 5 serisi saat, formunuzu ve performansınızı izlemenizi sağlayan sofistike egzersiz özelliklerine sahiptir³. Egzersiz Durumu ve Egzersiz Etkisi için gelişmiş okumalar, egzersizinizin aerobik ve anaerobik faydalarını gösterir – böylece egzersizlerinizin nasıl bir işe yaradığını görebilir ve hatta sonuçları arkadaşlarınızla karşılaştırabilirsiniz.

  VO2 max tahmincisi, koşu hızınız, dakika başına kalp atışınız ve kalp atış hızı değişiminiz dahil olmak üzere verilerinizi hesaplayarak dakika başına tüketebileceginiz maksimum oksijeni ön görür. Diğer fitness ölçümleri içinde mola zamanlayıcısına sahip mola danışmanının yanı sıra güncel VO2 maks sayınıza dayalı olarak ideal bitirme zamanınızı tahmin eden bir yarış tahmincisi bulunmaktadır.

  fenix 5

  Gelişmiş Koşu Dinamikleri

  Şimdi koşu verilerinizle daha da ileriye gidebilirsiniz. Gelişmiş fizyolojik ölçümler ve koşu dinamiklerine¹ sahip Garmin egzersiz özellikleri, formunuzu ve genel performansınızı geliştirmenizde size yardımcı olabilir. Şunlari içerir:

  • Performans koşulu: 6-20 dakika koştuktan sonra, fenix 5 gerçek zamanlı durumunuzu ortalama fitness seviyelerinizle karşılaştırır
  • Laktat eşiği: Adım ve kalp atış hızı analizlerinizle fenix 5 kaslarınızın hızla yorulmaya basladığı noktayı tahmin eder
  • Ritim — dakika başına adım sayısı
  • Adım uzunluğu — gerçek zamanlı adım uzunluğunuzu gösterir
  • Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Saatinizi HRM-Run™ gibi uyumlu bir kalp atış hızı göğüs kayışıyla eşleştirerek şu ek fenix 5 ölçümlerine³ erişebilirsiniz:
  • Dikey salınım ve oran — Koşu hareketinizdeki 'sıçrayışın' derecesi ve adım uzunluğuna olan fayda oranı
  • Zeminle temas süresi ve denge— koşu hareketinde uçustan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar
  • Stres miktarı: fenix 5, 3 dakikalığına size tahmini stres seviyenizi sağlamak için dik dururken kalp atış hızı değişkenliğinizi ölçer. Ölçüm, 1 ila 100 arasındadır; düşük puanlar düşük stres seviyelerini gösterir

   

  fenix 5

  Yüzme Profilleri, Kayak, Kürek Sporları, Golf ve Daha Fazlası

  fenix 5 saatleri koşu fonksiyonlarının ötesinde, yüzme egzersizi, kayak, golf ve ayakta pedal ve kürek gibi sporlarda yardımcı olacak spesifik özellik setleri de sunar. Yüzücüler için cihaz, mesafeyi, tempoyu, kulaç sayısını ve daha fazlasını ölçer. Kayak/Sörf modu hız, mesafe, dikey düşüş ve otomatik koşu sayacını (kaldırma çizgisi için Otomatik Duraklatma ile) ve fazlasını parmak uçlarınıza taşır. Kürek sporları özellikleri arasında vuruş sayısı, vuruş hızı ve hatta vuruş başına kat edilen mesafe bilgisi bulunur. Golf modu size Garmin Connect üzerinden indirdiğiniz herhangi bir golf sahası için ön, arka ve orta sahaya olan uzaklığı verir – aynı zamanda istatistik izleme (serbest vuruş, vs.), Saha Görünümü, Otomatik Atış algılama ve otomatik ölçümler gibi geliştirmeler de sunar.

   

  Harika Dış Mekanlarda Kendi Tarzınızla Gezinin

  Her fenix 5 modeli, GPS artı ABC (altimetre, barometre ve pusula) sensör özellikleri kullanarak size bilinen ve bilinmeyen yollarda kılavuzluk etmek için kapsamlı navigasyon ve izleme özellikleri sunar. Dahili altimetre, yükselme ve alçalmayı doğru şekilde görüntülemek için yükselme verileri sağlarken, barometre de hava basıncındaki kısa süreli eğilimleri göstererek hava değişimlerini tahmin etmek için kullanılabilir. 3 eksenli elektronik pusula ister hareketli ister hareketsiz olun, bulunduğunuz açıyı tespit eder. Ayrıca, UltraTrac™ modunda pozisyon hassasiyetini geliştirmeye yardımcı olmak için dahili bir jiroskop da vardır.

  fenix 5

  Bağlı Kalmanın Binbir Yolu

  fenix 5 üzerinden akıllı bildirimler², ister yolda, ister golf sahasında, ister masanızdan uzakta olun saatinizin üzerinden e-posta, metin mesajları ve uyarılar alabilmenizi sağlar. Diğer bağlantı özellikleri içinde Garmin Connect online fitness topluluğumuza otomatik yüklemeler, ücretsiz Garmin Connect üzerinden canlı izleme ve sosyal medya paylaşımı ve Garmin Connect™ Mobil uygulamaları bulunmaktadır.

  fenix 5

  Gelişmiş Uygulamalar ve Saat Yüzleri

  Tüm fenix 5 serisi saatleri, Connect IQ store mağazamızdan ücretsiz indirmelerle özelleştirebilirsiniz. Saatinizin yüzünü değiştirebilir, veri alanları ekleyebilir veya tek bakışta bilgi almak için uygulamalar ve widget'lar alabilirsiniz.

  Garmin, fenix çoklu spor saatinize daha fazla değer katmak amacıyla ortaklıklar kurmak için en iyi şirketler ve tasarımcılarla sürekli olarak çalışmaktadır. Uber, Strava, AccuWeather ve diğer isimler fenix 5'inizi her zamankinden daha fazla yolla yaşam tarzına uydurabilmenizi sağlayan uygulamalar ve geliştirmeler sunmaktadır.

  fenix 5

  Havale / EFT (%5) :5,827.52 TL (KDV Dahil)

  Bankalara özel taksit seçenekleri :

  Ekran Materyali:Safir kristal
  Çerçeve Materyali:Paslanmaz çelik
  Kasa Materyali:Fiber takviyeli polimer ve paslanmaz çelik
  QuickFit? kordon uyumluluğu:Var (20 mm)
  Kordon Materyali:Silikon,süet veya çelik
  Boyutlar:42 x 42 x 15 mm
  Ağırlık:Silikon kordon: 67 gr | Metal kordon: 125 gr
  Su Geçirmezlik:10 ATM
  Ekran Tipi:Güneş ışığında okunabilen, her zaman açık, düşük güç tüketimine sahip renkli ekran
  Ekran Boyutu:27.94 mm
  Ekran Çözünürlüğü:218 x 218 piksel
  Renkli Ekran:Var
  Pil Ömrü:Akıllı saat modunda 9 gün (ayarlara bağlı), GPS/HR modunda 14 saate ve UltraTrac? pil tasarrufu modunda 35 saate kadar
  Bellek/Geçmiş:64 MB
  Zaman/Tarih:Var
  GPS Zaman Senkronizasyonu:Var
  Otomatik gün ışığından tasarruf zamanı:Var
  Alarm Saati:Var
  Zamanlayıcı:Var
  Kronometre:Var
  Gün doğumu / Gün batımı zamanları:Var
  Face It? saat yüzü oluşturucu:Var
  GPS:Var
  GLONASS:Var
  Garmin Elevate? bilekten kalp atış hızı monitörü:Var
  Barometrik Altimetre:Var
  Pusula:Var
  Jiroskop:Var
  İvmeölçer:Var
  Termometre:Var
  Bağlantı Desteği:Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi® (safir versiyonla)
  Connect IQ? uygulama desteği:Var (indirilebilir saat yüzleri, veri alanları, widgetlar ve uygulamalar)
  Akıllı Bildirimler:Var
  Takvim:Var
  Hava Durumu:Var
  Müzik Kontrolleri:Var
  Find my phone (Telefonumu bul):Var
  Saatimi Bul:Var
  VIRB® Uzaktan Kumanda:Var
  Akıllı telefon uyumluluğu:iPhone®, Android?, Windows®
  Garmin Connect? Mobile ile uyumluluk:Var
  Yüklenmiş Kürek Çekme Profilleri:Kürek çekme
  Adım Sayacı:Var
  Hareket çubuğu (belirli bir hareketsizlik döneminden sonra cihaz üzerinde görüntülenir; sıfırlamak için birkaç dakika yürümeniz gerekir):Var
  Otomatik hedef (aktivite seviyenizi öğrenir ve günlük bir adım hedefi belirler):Var
  Uyku izleme (toplam uykuyu ve hareketli veya dinlendirici uyku dönemlerini izler):Var
  Yakılan kalori:Var
  Çıkılan kat:Var
  Kat edilen mesafe:Var
  Yoğunluk dakikaları:Var
  TrueUp?:Var
  Move IQ?:Var
  Fitness Yaş:Var
  Önceden yüklenmiş spor salonu aktivite profilleri:Kürek çekme
  GPS hız ve mesafe:Var
  Kişiselleştirilebilir veri sayfaları:Var
  Kişiselleştirilebilir aktivite profilleri:Var
  Auto Pause® (hıza bağlı olarak zaman tutucuyu durdurur ya da yeniden başlatır):Var
  Gelişmiş antrenmanlar (özelleştirilmiş ve hedef odaklı antrenmanlar oluşturun):Var
  İndirilebilir egzersiz planları:Var
  Auto Lap® (otomatik olarak yeni bir tur başlatır):Var
  Manuel lap:Var
  Virtual Partner® (dijital bir insana karşı egzersiz yapın):Var
  Yapılandırılabilir lap uyarıları:Var
  V02 maks:Var
  Antrenman durumu (antrenman geçmişinize bakarak ne kadar etkili antrenman yaptığınızı görmenizi sağlar):Var
  Antrenman yüklemesi (tahmini EPOC'den hesaplanan son 7 güne kadar toplam antrenman yükünüz):Var
  Antrenman efekti (aerobik):Var
  Antrenman efekti (anaerobik):Var
  Kişiselleştirilebilir uyarılar:Var
  Sesli yönlendirmeler:Var
  Bitirme zamanı:Var
  Aktivite yarışı:Var
  Rota rehberi:Var
  Segmentler (canlı, Garmin):Var
  LiveTrack:Var
  Grup LiveTrack:Var
  Dokunma ve / veya düğme kilidi:Var
  Kısayol tuşları:Var
  Saatte aktivite geçmişi:Var
  HR bölgeleri:Var
  HR uyarıları:Var
  HR kalorileri:Var
  % HR maks:Var
  % HRR:Var
  İyileşme süresi:Var
  Oto maks HR:Var
  HRV stres testi (tahmini stres seviyesini sağlamak için 3 dakika boyunca ayakta sabit dururken kalp hızı değişkenliğini ölçer; bunun ölçeği 1 ile 100 arasındadır, düşük skorlar daha düşük stres seviyelerini gösterir):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
  Yüzerken nabız ölçme:Var (HRM-Tri? and HRM-Swim? ile)
  Nabız ölçümü yayınlama (eşleştirilmiş cihazlar için nabız ölçümü verilerini ANT + ? üzerinden yayınlar):Var
  Önceden yüklenmiş koşu profilleri:Koşu, kapalı alanda koşu, trail koşusu
  GPS-bazlı mesafe, zaman ve hız:Var
  Koşu dinamiği:Var
  Dikey salınım ve oran (çalışma hareketinizdeki 'sıçrama derecesi ve adım uzunluğu ile maliyet-fayda oranı'):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
  Zemin temas süresi ve denge (hareket halindeyken ayağınızın sıçrama esnasında zeminde ne kadar kaldığını ve hareket simetrinizi kontrol etmenizi sağlar):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
  Adım uzunluğu (gerçek zamanlı):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
  Kadans (dakika başına gerçek zamanlı adım sayısı sağlar):Var
  Fizyolojik ölçümler:Var
  Performans durumu (6-20 dakika koştuktan sonra, gerçek zaman durumunuzu ortalama fitness seviyeniz ile karşılaştırır):Var
  Laktat eşiği (hızınızı ve kalp atış hızınızı analiz ederek, kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
  Koşu antrenmanları:Var
  Yarış öngörücüsü:Var
  Ayak yuvası uyumlu:Var
  Golf Özellikleri / F/M/B mesafeleri (yeşil alanın ön, orta ve arkasına olan mesafe):Var
  Golf Özellikleri / Tuzaklara/Keskin açılara mesafe:Var
  Golf Özellikleri / Atış mesafesi ölçer (parkurdaki herhangi bir noktadan itibaren atış mesafesini hesaplar):Var
  Golf Özellikleri / Dijital skorbord:Var
  Golf Özellikleri / İstatistik takibi (kulaç, tur başına vuruş, saha ve geçiş vuruşu):Var
  Golf Özellikleri / Garmin AutoShot?:Var
  Golf Özellikleri / Manuel pim konumu ile Saha Görünümü:Var
  Golf Özellikleri / Tehlikeler ve saha hedefleri:Var
  Golf Özellikleri / TruSwing? uyumu:Var
  Golf Özellikleri / Round zamanlayıcı/odometre:Var
  Önceden yüklenmiş açık alanda rekreasyon profilleri:Yürüyüş, tırmanma, dağ bisikleti, kayak, snowboard, XC kayak, ayakta kürek çekme, kürek, paraşütle atlama, tactical
  Noktadan noktaya navigasyon:Var
  Gerçek zamanlı bread crumb trail:Var
  Başlangıca geri dönüş:Var
  TracBack®:Var
  UltraTrac? modu:Var
  Yükseklik profili:Var
  Hedefe uzaklık:Var
  Barometrik eğilim göstergesi:Var
  Fırtına uyarısı:Var
  Trail koşusu oto tırmanış:Var
  Dikey hız:Var
  BaseCamp? uyumluluğu:Var
  GPS koordinatları:Var
  Öngörülen yol işaretleri:Var
  Sight 'N Go:Var
  Alan hesaplama:Var ( Connect IQ? ile)
  Av / balık takvimi:Var ( Connect IQ? ile)
  Güneş ve ay bilgisi:Var ( Connect IQ? ile)
  Çift grid koordinatları:Var
  Önceden yüklenmiş bisiklet profilleri:Bisiklet, iç mekân bisiklet, dağ bisikleti
  Bisiklet rotaları (önceki aktivelerle rekabet et):Var
  Bisiklet turu ve tur maksimum gücü (güç sensörü ile):Var
  Aktivite ile yarış:Var
  Zaman / mesafe uyarıları (hedefe ulaştığınızda uyarıyı tetikler):Var
  Interval antrenmanları:Var
  FTP (Fonksiyonel Eşik Gücü):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
  Strava özellikleri (Beacon, canlı segmentler):Var
  Vector ? ile uyumluluk (güç ölçer):Var
  Güç ölçer uyumluluğu (uyumlu üçüncü taraf ANT+? destekli güç ölçerlerden gelen verileri gösterir):Var
  Varia Vision? ile uyumluluk:Var
  Varia? radar ile uyumluluk:Var
  Varia ? aydınlatmalarla uyumluluk:Var
  Hız ve kadans sensörü desteği (sensör ile):Var (ANT+® ve Bluetooth® Smart sensorleri)
  Önceden yüklenmiş yüzme profilleri:Havuzda yüzme, açık denizde yüzme
  Havuz yüzme ölçümleri (uzunluklar, mesafe, hız, kulaç sayısı / oranı, kalori):Var
  Kulaç tipi tespiti (serbest stil, sırt üstü, kurbağalama, kelebek):Var
  Havuz yüzme antrenmanları:Var
  Yüzme verimi (SWOLF):Var
  Gelişmiş yüzme özellikleri (zaman / mesafe uyarıları, geri sayım başlatma, gelişmiş dinlenme zamanlayıcıları):Var
  Açık deniz yüzme ölçümleri (mesafe, hız, kulaç sayısı / oranı, kalori):Var
  Nabız ölçümü (dinlenme sırasındaki gerçek zamanlı, dinlenme sırasındaki aralık ve oturum istatistikleri ve yüzme sonrası otomatik nabız ölçümü indirme özelliği):Var (HRM-Tri? and HRM-Swim? ile birlikte)
  hazırlanıyor...

  KULLANIM KILAVUZU


  Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

  Popüler Ürünler

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır