İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin fenix 5X Plus Sapphire Siyah

% 9

İNDİRİM

5,997.38 TL 5,457.60 TL
Havale Fiyatı 5,184.72 TL

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-01989-01

Ürün Piyasa Fiyatı : 1,050.20 Dolar

STOK : Var

Ürün Seçenekleri
Seçim

  Mükemmeliyete X İşaretini Koyan Performans

  • Bilekten kalp atış hızı teknolojisi¹ ve en iyi yolları bulmanız ve izlemenize yardımcı olan Trendline™ popüler rotalar özellikli renkli TOPO haritalara sahip çoklu spora uygun mükemmel GPS saat
  • Bileğe dayalı Pulse Ox Uyum sensörü¹ kanınızdaki oksijen doygunluğu seviyelerinizi izleyebilmenizi sağlar, bu özellikle yüksek rakımlara uyum sağlamaya çalışırken yararlıdır
  • Çizilmeye dayanıklı ve kubbe şeklinde safir mercek artı paslanmaz çelik veya elmas benzeri karbon (DLC) titanyum çerçeve ve arka gövdeye sahip sağlam tasarımıyla maceraya hazır
  • Saatiniz üzerinde 500'e varan şarkıyı kolaylıkla saklayabilir, oynatabilir ve telefonsuz dinleme için Bluetooth® kulaklık setine (ayrı satılır) bağlayabilirsiniz
  • Garmin Pay™ temassız ödeme çözümü² saatinizle rahatlıkla ödeme yapabilmenizi sağlar, böylece paranızı ve kartlarınızı evde bırakabilirsiniz
  • Pil performansı: Akıllı saat modunda 20 güne kadar ve müzikle birlikte GPS modunda 13 saate kadar (ayarlara bağlı)

  Çoklu sporu destekleyen ve bilekte bulunan üstün antrenörü isteyen atletler ve dış mekan maceracıları için ultra dayanıklı fēnix 5X Plus. Bu, yüksek rakımlarda kan oksijen doygunluğu bilgisi için bileğe dayalı bir Pulse Ox Uyum sensörüne sahip ilk fēnix serisi saatimizdir. Diğer özellikler arasında rota çıkarılabilen renkli TOPO haritalar ve 500'e varan şarkıyı depolamanızı ve dinlemenizi sağlayan bir müzik oynatıcının yanı sıra temassız ödeme çözümümüz olan Garmin Pay de bulunur.

  Başarıya Giden Yol Haritanız

  İster şehirde, ister arazi patikalarında olun, fēnix spor saatinizin harita ve navigasyon özellikleri, yolunuzda kalabilmenizi ve yönünüzü bulabilmenizi sağlar. Tam renkli TOPO haritalama tek bakışta navigasyon ve konum takibi için optimize edilmiş harita verileri ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Haritalarda Trendline popüler rota özelliği bulunur, bu özellik en iyi yollar ve rotaları bulmanız ve izlemenize yardımcı olmak için Garmin Connect™ verilerinin milyarlarca kilometresini kullanır. Bu özellikle de tanıdığınız alanlardan uzaktayken faydalıdır, bu özellik sayesinde en çok kullanılan ve yerel olarak doğrulanmış yolları hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

  Yükseğe Çıkarken Daha İyi Performans Gösterin

  Arazi dikleştiği ve önünüzde ağır bir tırmanışın olduğu yerlerde fēnix 5X Plus cihazınızda gerçekten yardımcı olabilecek özel tırmanış özellikleri mevcuttur. ClimbPro sayfası güncel ve önünüzdeki tırmanışlar konusunda gerçek zamanlı bilgiler sunar. Her bir tırmanış segmenti için tırmanış eğimi, mesafesi ve yükseliş kazanımının yanı sıra daha ne kadar uzağa gitmeniz gerektiğini gösteren bir ilerleme göstergesini de görebilirsiniz. Saatin Pulse Ox Uyum sensörü zorlu tırmanışlarda ek bilgiler sağlar. Bu sensör kan dolaşımınızdaki hemoglobin emilimini ölçmek için ışın demetleri kullanır, böylece vücudunuzun oksijen seviyelerinin yüksek rakımlardaki daha ince havaya nasıl uyum sağladığını değerlendirebilirsiniz.

  fenix 5X Plus

  Çok Sayıda Ağ Üzerinden Navigasyon

  Her fēnix 5 Plus Serisi saat, yalnızca GPS'ten daha zorlu koşullarda izleme yapabilmek için çoklu ağ (GPS, GLONASS ve Galileo) uydu sinyali alımı sağlar. Her saat, harita tabanlı kılavuza ek olarak, dış mekan navigasyonu için bir dizi ABC (altimetre, basınç ölçer ve pusula) sensörü de sunar. Eğim dengelemeli üç eksenli elektronik pusula, hareket halinde olun veya olmayın sizi yönünüzde tutarken, dahili altimetre doğa yürüyüşü gibi aktiviteler için tırmanış ve inişi doğru şekilde görüntülemenizi sağlamak üzere yükselim verileri sunar.

  Gelişmiş Performans Ölçümleri

  Her fēnix 5 Plus Serisi saat, formunuzu ve performansınızı izlemenizi sağlayan sofistike egzersiz özelliklerine sahiptir. Antrenman istatistiklerinizi izlemek, ilerlemenizi ölçmek ve formunuzu ayarlamak için fizyolojik ölçümler, koşu dinamikleri ve daha fazlasını kullanın. Egzersiz durumu fazla egzersiz yapıp yapmadığınız, formunuzu koruyup korumadığınız veya formunuzun zirvesinde olup olmadığınızı size bildirmek için yakın zamandaki egzersiz geçmişinizi ve performans göstergelerinizi otomatik olarak değerlendirir. Anaerobik egzersiz etkisi ölçümü, yaptığınız egzersizlerin sınırları zorlama yeteneğinizi nasıl iyileştirdiğini görmenizi sağlar. Hatta fitness ve egzersiz geçmişiniz için son 7 günün egzersiz miktarını ölçen ve bunu optimal aralık ile karşılaştıran genel egzersiz yükünüzü görebilirsiniz. Özel önceden yüklenmiş aktivite profilleri yüzme, koşu, bisiklet, doğa yürüyüşü, kayakçılık, kürek çekme, kürek sörfü ve daha fazlası için sağlanır. Ek motivasyon için Garmin Connect'ten ileri antrenman ve egzersiz planları indirebilirsiniz.

  fenix 5X Plus

  Bilekten kalp atış hızı ölçümü

  Başka bir olumlu özellik de, Elevate™ bilekten kalp atış hızı teknolojisinin göğüs kemeri takmadan kalp atış hızınızı izlemenizi sağlamasıdır. Saat, adımları saymaya ve uykunuzu denetlemeye ek olarak, kalp atış hızınızı kullanarak yakılan kalori bilgisini sunar ve fitness aktivitenizin yoğunluğunu belirler. Vücudunuzun hangi seviyede bir aktiviteye hazır olduğunu değerlendirmenize yardımcı olan bir stres puanı hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliğinizi de ölçer.

  Biraz Seyahat Müziği

  Sizi bir yarış veya zorlu bir antrenman için motive eden bir şarkınız mı var? Şimdi fēnix 5X Plus ile yoldayken telefonsuz dinlemek için saatiniz üzerinde 500'e varan şarkıyı saklayabilirsiniz. Müzikleri indirmek ve uyumlu Bluetooth kulaklık setiyle (ayrı satılır) istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda dinleyebilmek için favori oynatma listelerinizi hazırlamak kolaydır. Hatta reklamsız bir dinleme deneyimi için seçkin müzik akış hizmetlerinden³ özenle oluşturduğunuz oynatma listelerinizi bile senkronize edebilirsiniz. O yüzden koşuya veya bisiklet sürmeye giderken telefonunuzu evde bırakabilirsiniz çünkü sizi motive eden müzikler hemen bileğinizdedir.

  fenix 5X Plus

  Elinizi Sallayarak Ödeme Yapın

  Aktif yaşam tarzınızın temposuna uymak için fēnix 5X Plus, Garmin Pay temassız ödeme çözümümüze sahiptir. Alışverişlerinizde ödeme yapmak için onu kullanın, böylece nakit paranızı ve kartlarınızı evde bırakırken kasa sıralarından rüzgar gibi geçebilirsiniz. Temassız ödeme tarayıcısı olan hemen her yerde çalışır.

  Akıllı Şekilde Bağlı Kalın

  Tüm fēnix 5 Plus serisi modelleri uyumlu bir cihazla eşleştirildiğinde akıllı bildirimleri destekleyebilir. İster yolda, ister golf sahasında, ister masanızdan uzakta olun saatinizin üzerinden e-posta, metin mesajları ve uyarılar alabilmenizi sağlar. Diğer bağlı özellikler içinde çevrimiçi fitness topluluğumuz Garmin Connect'e otomatik yüklemeler, live tracking, GroupTrack ve sosyal medya paylaşımları bulunur.

  fenix 5X Plus

  Premium Malzemeler, Güçlü Performans

  Zorlu maceralar için tasarlanan ve en iyi birinci sınıf malzemelerden yapılan fēnix 5 Plus Serisi saatler çeşitli finiş seçeneklerinde mevcuttur, bunlara PVD kaplamalı paslanmaz çelik çerçeve ve DLC titanyum çerçeve versiyonları dahildir. LED arka aydınlatmaya sahip parlak, yüksek çözünürlüklü, çok renkli Garmin Chroma Display™ tüm ortam koşullarında harika bir okunabilirlik sunar. Işığı aynı anda hem yansıtan hem de aktaran transflektif teknolojisi saat yüzünün yoğun güneş ışığı altında bile okunabilir olmasını sağlar. Daha fazla çizilme direnci için çeşitli fēnix 5 Plus Serisi modellerinde yüksek dayanımlı ve kubbe şeklinde bir safir mercek de mevcuttur.

  Özel Uygulamalar, Saat Yüzleri ve Kayışları

  Tüm fēnix saatlerini Connect IQ™ mağazamızdan ücretsiz indirmelerle özelleştirebilirsiniz. Saatinizin yüzünü değiştirebilir, veri alanları ekleyebilir veya tek bakışta bilgi almak için uygulamalar ve widget'lar alabilirsiniz. Aynı zamanda premium deri, metal veya silikon tercihlerinizde QuickFit® kayışlarına yönelik geniş seçim yelpazesi de bulunmaktadır ve böylece herhangi bir spor faaliyeti veya aktivite ile uyumlu olacak tarzları karışık şekilde kullanmak kolay hale gelir.Değişim için herhangi bir alet gerekli değildir. Yalnızca değiştirin, tıklayın ve gidin. Garmin ile saatinize eşsiz biçimde sizin olan bir kişilik ekleyebilirsiniz.

  Running Power

  Uyumlu saatinize, Connect IQ mağazasından Running Power uygulamamızı indirerek egzersizinize güç verileri katın. Garmin Laboratuvarlarında geliştirilen Running Power uygulaması, siz koşarken zemine uyguladığınız güç miktarını belirlemek için ilerleme hızı, dikey salınım, derece ve hatta yerel rüzgar koşulları gibi metriklere erişim sağlar. Dakikadan dakikaya ve milden mile ne kadar güç harcadığınızı bildiğiniz zaman, hızınızı belirlemede daha iyi duruma gelirsiniz ve bu da çok çabuk şekilde yorulmanızı önlemeye yardımcı olabilir. En iyi haber ne mi? Doğru Garmin cihazlarına zaten sahipseniz, koşunuza güç katmak ücretsiz hale geliyor. Tek ihtiyacınız olan bir fēnix 5 ve şu aksesuarlardan biridir: HRM-Run™, HRM-Tri™ veya Koşu Dinamikleri Podu. Daha fazlasını öğrenin.

  Kablosuz Sesi Deneyimleyin

  Skullcandy'den Method Wireless 9 saatlik şarj ömrü olan son derece stabil ve tere dayanıklı bir spor kulaklıktır. Onu fenix 5 Plus Serisi cihazınızla eşleştirin ve aktiviteniz ne olursa olsun kulağınızda duran bir kulaklıkla kablosuz sesi deneyimleyin. Bir fenix 5 Plus Serisi cihaz aldığınızda %50 indirimden faydalanın.

  fenix 5X Plus
  Havale / EFT (%5) :5,184.72 TL (KDV Dahil)

  Bankalara özel taksit seçenekleri :

  Lens Malzemesi:Kubbeli safir kristal
  Çerçeve malzemesi:Paslanmaz çelik veya titanyum
  Kasa malzemesi:Metal arka kapaklı fiber destekli polimer
  QuickFit? saat kordonu ile uyumlu:Dahil (26 mm)
  Kayış malzemesi:Silikon, deri veya titanyum
  Fiziki boyut:51 x 51 x 17.5 mm
  Ağırlık:Silikon versiyonu: 96 g | Titanyum versiyonu: 87 g
  Su sınıfı:10 ATM
  Ekran tipi:Gün ışığında görünür, transrekleftif memory-in-pixel (MIP)
  Ekran boyutu:1.2? (30,4 mm) çap
  Ekran çözünürlüğü:240 x 240 piksel
  Renkli ekran:Var
  Pil ömrü:Smartwatch: 20 güne kadar | GPS: 32 saate kadar | GPS ve Müzik: 13 saate kadar | UltraTrac? modu: 70 saate kadar
  Bellek/geçmiş:16 GB
  Zaman/tarih:Var
  GPS Zaman Senkronizasyonu:Var
  Otomatik gün ışığından tasarruf zamanı:Var
  Alarm saati:Var
  Zamanlayıcı:Var
  Kronometre:Var
  Gündoğumu/günbatımı zamanları:Var
  GPS:Var
  GLONASS:Var
  Galileo:Var
  Garmin Elevate? bilekten kalp atış hızı monitörü:Var
  Barometrik altimetre:Var
  Pusula:Var
  Jiroskop:Var
  İvmeölçer:Var
  Termometre:Var
  Pulse Ox:Var (iklime alıştırma ile)
  Bağlantı desteği:Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
  Connect IQ? (indirilebilir saat yüzleri, veri alanları, widgetlar ve uygulamalar):Var
  Akıllı Bildirimler:Var
  Metin yanıtı/metinle telefon çağrısını reddetme (yalnızca Android?):Var
  Takvim:Var
  Hava durumu:Var
  Akıllı telefon müzik kontrolü:Var
  Saat müziğini oynatır ve kumanda eder:Var
  Müzik Depolaması:500 şarkıya kadar
  Telefonumu Bul:Var
  Saatimi Bul:Var
  Uzaktan VIRB® Kamera:Var
  Akıllı telefon uyumluluğu:iPhone®, Android?
  Garmin Connect? Mobile ile uyumlu:Var
  Garmin Pay?:Var
  Adım sayacı:Var
  Hareket çubuğu (belirli bir hareketsizlik süresinden sonra cihaz üzerinde görüntülenir; sıfırlamak için birkaç dakika yürümeniz gerekir):Var
  Otomatik hedef (aktivite seviyenizi öğrenir ve günlük bir adım hedefi belirler):Var
  Uyku izleme (toplam uykuyu ve hareketli veya dinlendirici uyku dönemlerini izler):Var
  Yakılan kalori:Var
  Tırmanılan zeminler:Var
  Kat edilen mesafe:Var
  Yoğunluk dakikaları:Var
  TrueUp?:Var
  Move IQ?:Var
  Fitness Yaş:Var (uygulamada)
  Tüm Gün Stres İzleme:Var
  Önceden yüklenmiş spor salonu aktivite profilleri:Dayanıklılık, Kardiyo ve Eliptik Egzersiz, Basamak Atlama, Zemin Tırmanışı, Kapalı Alanda Kürek Çekme ve Yoga
  Kardiyo antrenmanları:Var
  Dayanıklılık antrenmanları:Var
  Otomatik tekrar sayımı:Var
  GPS hız ve mesafe:Var
  Özelleştirilebilir veri sayfaları:Var
  Özelleştirilebilir aktivite profilleri:Var
  Auto Pause®:Var
  Aralık egzersizi:Var
  Gelişmiş antrenmanlar:Var
  İndirilebilir egzersiz planları:Var
  Auto Lap®:Var
  Manuel tur:Var
  Yapılandırılabilir tur uyarıları:Var
  V02 maks:Var
  Egzersiz Durumu (Egzersiz geçmişinizi ve fitness düzeyi trendinizi izleyerek etkin şekilde egzersiz yapıp yapmadığınızı görmenize imkan tanır.):Var
  Egzersiz Yükü (Tahmini EPOC'den hesaplanan, son 7 gündeki toplam egzersiz yükünüz):Var
  Egzersiz Etkisi (aerobik):Var
  Egzersiz Etkisi (anaerobik):Var
  Özelleştirilebilir uyarılar:Var
  Sesli uyarılar:Var
  Bitiş zamanı:Var
  Sanal Partner:Var
  Bir aktivitede yarışın:Var
  Çoklu spor aktiviteleri:Var
  Manüel çoklu spor aktiviteleri:Var
  Rota kılavuzu:Var
  Segmentler (Live, Garmin):Var
  Strava özellikleri (Fener, canlı segmentler):Var
  LiveTrack:Var
  Grup LiveTrack:Var
  Gidiş dönüş saha oluşturucusu (koşma/bisiklet sürme):Var
  Trendline? Popüler Rota:Var
  Dokunmatik ve/veya tuş kilidi:Var
  Kısayol tuşları:Var
  Otomatik kaydırma:Var
  Saat üzerinde aktivite geçmişi:Var
  HR bölgeleri:Var
  HR uyarıları:Var
  HR kalorileri:Var
  % HR maks:Var
  % HRR:Var
  Mola süresi:Var
  Otomatik maks HR:Var
  HRV stres testi, kalp atış hızınızı hareketsizken 3 dakika boyunca ölçerek size tahmini stres miktarınızı bildirir. Ölçüm, 1 ile 100 arasındadır; düşük puanlar düşük stres seviyelerini gösterir):Var (uyumlu aksesuar ile)
  Yüzerken kalp atış hızı kaydı:Var (HRM-Tri? ve HRM-Swim? ile)
  HR Yayını (ANT+? üzerinden eşlenen cihazlara HR verilerini yayınlar):Var
  Önceden yüklenmiş koşu profilleri:Koşu, Koşu bandı Koşusu, Yol Koşusu
  GPS bazlı mesafe, zaman ve hız:Var
  Koşu dinamikleri:Var (uyumlu aksesuar ile)
  Dikey salınım ve oran (Koşu hareketinizdeki 'sıçrayışın' derecesi ve adım uzunluğu ile efor-fayda oranı):Var (uyumlu aksesuar ile)
  Zeminle temas süresi ve denge (koşu hareketinde uçuştan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar):Var (uyumlu aksesuar ile)
  Adım uzunluğu (gerçek zamanlı):Var (uyumlu aksesuar ile)
  Tempo (gerçek zamanlı olarak dakika başına adım sayısını sağlar):Var
  Performans durumu (6-20 dakika koştuktan sonra, gerçek zamanlı durumunuzu ortalama fitness düzeyinizle karşılaştırır):Var
  Laktat sınırı (adım ve kalp atış hızı analizlerinizle kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder):Var (uyumlu aksesuar ile)
  Koşu antrenmanları:Var
  Yarış öngörücüsü:Var
  Ayak podu uyumlu:Var
  F/M/B mesafeleri (yeşil alanın ön, orta ve arkasına olan mesafe):Var
  Tuzaklara/Keskin açılara olan mesafe:Var
  Atış mesafesi ölçer (parkurdaki herhangi bir noktadan itibaren atış mesafesini hesaplar):Otomatik
  Dijital puan çizelgesi:Var
  İstatistik takibi (vuruş, tur başına vuruş, saha ve geçiş vuruşu):Var
  Garmin AutoShot?:Var
  Otomatik CourseView güncellemeleri:Var
  Manuel pim konumu ile Saha Görünümü:Var
  Tehlikeler ve saha hedefleri:Var
  TruSwing? uyumlu:Var
  Raund zamanlayıcı/odometre:Var
  Önceden yüklenmiş açık alanda rekreasyon profilleri:Doğa Yürüyüşü, Tırmanış, Dağ Bisikletçiliği, Kayakçılık, Kar Kayağı, Kros Kayağı, Kürek Sörfü, Kürek Çekme, Kano, Jumpmaster, Taktik
  Noktadan noktaya navigasyon:Var
  Gerçek zamanlı gezinti izi:Var
  Başlangıca geri dönüş:Var
  TracBack®:Var
  UltraTrac modu:Var
  Around Me modu:Var
  Yükselti profili:Var
  Hedefe kalan mesafe:Var
  Fırtına Uyarısı ile barometrik yön göstergesi:Var
  ClimbPro? Tırmanış Planlayıcı:Var
  Parkur koşusu otomatik tırmanma:Var
  Dikey hız:Var
  Toplam tırmanış/iniş:Var
  Gelecek yükselim krokisi:Var
  Önceden yüklenmiş topografik haritalar:Var
  İndirilebilir kartografya desteği:Var
  BaseCamp? ile uyumlu:Var
  GPS koordinatları:Var
  Öngörülen ara nokta:Var
  Sight 'N Go:Var
  Alan hesaplama:Var (Connect IQ? ile)
  Av/balık takvimi:Var (Connect IQ? ile)
  Güneş ve Ay bilgisi:Var (Connect IQ? ile)
  Çift ızgaralı koordinatlar:Var
  XERO? Konumları:Var
  Önceden yüklenmiş bisiklet sürüş profilleri:Bisikletçilik, Kapalı Alan Bisikletçiliği, Dağ Bisikletçiliği, Triatlon
  Sürüş rotaları:Var
  Bisiklet turu ve turda maksimum güç (güç sensörü ile):Var
  Bir aktivitede yarışın:Var
  Süre/mesafe uyarıları (hedefinize yaklaştığınızda alarm çalar):Var
  FTP (Fonksiyonel Sınır Gücü):Var (uyumlu aksesuar ile)
  Garmin Döngü Haritası (yönlendirilebilir döngüye özgü sokak haritası):Var
  Vector? (güç ölçer) ile uyumlu:Var
  Güç ölçer uyumluluğu (uyumlu üçüncü taraf ANT+? destekli güç ölçerlerden gelen verileri gösterir):Var
  Varia Vision? (kafaya monte ekran) ile uyumlu:Var
  Varia? radar (arkaya dönük radar) ile uyumlu:Var
  Varia? lights ile uyumlu:Var
  Hız ve kadans sensörü desteği (sensör ile):Var (ANT+® ve Bluetooth® Smart sensörleri)
  Önceden yüklenmiş yüzme profilleri:Havuzda Yüzme, Açık Suda Yüzme, Yüzme/Koşu
  Havuz yüzme metrikleri (uzunluklar, mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kaloriler):Var
  Kulaç tipi algılama (serbest tarz, sırt üstü, kurbağalama, kelebek):Var
  Yüzme verimi (SWOLF):Var
  Eğitim kaydı:Var
  Havuzda yüzme antrenmanları:Var
  Açık su metrikleri (mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kulaç mesafesi, kaloriler):Var
  Kalp atış hızı (dinlenmeler sırasında gerçek zamanlı, dinlenmeler sırasında ara ve seans istatistikleri ve yüzme sonrası otomatik kalp atış hızı indirme):Var (HRM-Tri? ve HRM-Swim? ile)
  hazırlanıyor...

  KULLANIM KILAVUZU


  Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

  Popüler Ürünler

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır