İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin Rino 755t El Tipi GPS/GLONASS Cihazı

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-01958-10

Stok: Yok

FİYAT SORUNUZ

İki Yönlü Telsize Sahip Sağlam El Tipi GPS/GLONASS Cihazı

 • 5 W FRS/GMRS iki yönlü telsiz 20 mile kadar genişletilmiş bir menzil sunar; sesli olarak veya birimden birime metin mesajıyla iletişim kurabilirsiniz
 • Yüksek hassasiyete sahip GPS ve GLONASS uydu sinyali alımı; daha zorlu ortamlarda yalnızca GPS'ten daha iyi izleme sağlar
 • Konum bildirme özelliği aynı kanal üzerindeki diğer Rino kullanıcılarının konumlarını gösterir
 • İkili oryantasyona (yatay veya dikey görüntü) sahip güneş ışığı altında okunabilen 3” dokunmatik ekran
 • Çift batarya sistemi, şarjlar arasında lityum-iyon paketiyle 14 saate, isteğe bağlı AA pillerle (ayrı satılır) 18 saate varan bir kullanım sunar
 • Rino 755t önceden yüklenmiş TOPO U.S. 100K haritalar ve LED flaşı/ışığına sahip 8 megapiksellik otomatik odaklı kamera ekine sahiptir

Harita kılavuzluğuna sahip yol navigasyonunu iki yönlü telsiz bağlantısıyla birleştiren Rino 750 ve 755t el tipi araçlar, dış mekan maceralarınıza yepyeni bir güven seviyesi kazandırır. Her iki modelde de diğer Rino kullanıcılarına tam konumunuzu göndermenizi böylece sizi harita ekranlarında görebilmelerini sağlayan eşsiz bir konum bildirme özelliği vardır.

Sesle veya Metinle İletişim Kurun

Hem Rino 750 hem 755t modellerinde, diğer avcılar, doğa yürüyüşçüleri ve alanda keşif yapanlarla kolaylıkla iletişim kurmanızı sağlayan güçlü bir 5 W FRS/GMRS iki yönlü telsiz vardır. Alanınızdaki diğer Rino kullanıcılarıyla birimden birime metin mesajları aracılığıyla sözlü olmayan temas da sağlayabilirsiniz.

Konumunuzu Tam Olarak Saptayın

İkili GPS ve GLONASS uydu sinyali alımı Rino serisi el tipi cihazlarımızın ağır bitki örtülü, derin kanyonlarda veya uzakta olan harita dışı konumlarda bile pozisyonunuzu hassas biçimde izleyebilmenizi ve koruyabilmenizi sağlar. Her Rino aynı zamanda diğer uyumlu Garmin el tipi cihazlarla kablosuz biçimde ara noktalarınızı, yollarınızı, rotalarınızı ve coğrafi işaretlerinizi paylaşabilmenizi de sağlar. Dahili barometrik altimetre ve 3 eksenli pusula konum açılarınızı almayı kolaylaştırır. Ve hem Rino 750 hem 755t BirdsEye Satellite Imagery (1 yıllık abonelik dahildir) gibi gelişmiş harita özelliklerini desteklemektedir. Rino 755t ayrıca daha da detaylı bir arazi görünümü için 8 megapiksellik bir kameranın yanı sıra önceden yüklenmiş TOPO 100K ile gelir.

Garmin Rino 755t El Tipi GPS/GLONASS Cihazı

Rino 755t ile Resimler Üzerinde Coğrafi İşaretleme Yapın

Rino 755t konumları, manzaralı görüntüleri ve seyahatlerinizin hatıralarını yakalamanızı kolaylaştıran dahili bir dijital kameraya sahiptir. Her fotoğraf koordinatlarla birlikte otomatik olarak coğrafi işaretlere sahip olur ve sizin daha sonra tam olarak aynı noktaya gidebilmenizi sağlar. Haritaları, ara noktaları, rotaları ve yolları görebilmenizi ve düzenleyebilmenizi sağlayan BaseCamp™ dış mekan gezi planlama yazılımını kullanarak fotoğraflarınızı izleyebilir ve konumlarını görebilirsiniz. BaseCamp, bir BirdsEye Satellite Imagery aboneliğiyle birleştirildiğinde cihazınıza uydu görüntülerinin aktarılmasını da sağlayabilir.

Çevrenizi Görün

Hem Rino 750 hem 755t el tipi cihazlar dünya çapındaki üç boyutlu haritalara sahiptir. Mevcut olan geniş detaylı topografik, denizcilik ve karayolu haritaları yelpazemizle ilave harita ürünlerini yüklemek de kolaydır. İstediğiniz uyumlu harita seçeneklerini yüklemek için yalnızca birimin microSD™ kart yuvasını kullanmanız yeterlidir. Veya kağıt üzerindeki ve elektronik haritaları cihazınız için indirilebilir haritalara dönüştürmek için ücretsiz Custom Maps yazılımımızı da kullanabilirsiniz.

Garmin Rino 755t El Tipi GPS/GLONASS Cihazı

Hava Durumunu Yakından Takip Edin

Aktif Hava Durumu tahminleri ve animasyonlu radar izleme desteğine sahip Rino 750 ve 755t size hayati önemde olan bir hava durumu bilgisi kazandırır. Rino'yu uyumlu bir akıllı telefon¹ ve Garmin Connect™ Mobile uygulamasıyla eşleştirerek gerçek zamanlı koşulları, tahminleri ve uyarıları (kapsama alanı içinde) doğrudan el tipi cihazınızın ekranında görün. İlave durumsal bilgiler almak için dahili bir NOAA hava durumu telsizi Spesifik Alan Mesaj Şifrelemesini destekleyerek harita ekranında Ulusal Hava Durumu Hizmeti uyarılarını ve ülke başına görüntülenen durumları görebilmenizi sağlar.

Kablosuz Bağlantı Özellikleri

Rino 750 veya 755t el tipi cihazlarınızı uyumlu bir Bluetooth® etkin mikrofonlu kulaklıkla senkronize ederseniz kötü hava durumu koşulları veya rüzgarlı havalarda bile telsiz iletişiminizin kalitesi yükselir.

Cihazınızı uyumlu bir akıllı telefon¹ ile senkronize ederek aynı zamanda doğrudan ekran üzerinden akıllı bildirimler (çağrılar, metinler, e-postalar ve daha fazlası) alabilir, böylece evdeki arkadaşlarınız ve ailenizle bağlı kalırken önünüzdeki yola odaklanabilirsiniz. Daha fazla esneklik için Rino el tipi cihazınızın ekranını Connect IQ™ online mağazamızdan² ücretsiz uygulama, widget ve veri alanı indirmeleriyle özelleştirebilirsiniz.

Garmin Rino 755t El Tipi GPS/GLONASS Cihazı

Sağlam ve Dayanıklı Düşünün

Dayanıklı ve IPX7 su sınıfına sahip Rino 750/755t serisi, başınıza ne gelirse gelsin iletişimde kalmanıza ve yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Her cihazda, eldivenle kullanılabilen ve parlak güneş ışığı altında bile okunması kolay olan canlı ve çift oryantasyonlu 3” renkli bir dokunmatik ekran vardır. Ve ikili batarya sistemi de cihaz içinde gelen yeniden şarj edilebilir lityum-iyon batarya paketi veya AA pil paketini (ayrı satılır) kullanabilmenizi sağlar.

Bilgisayarınızı Bir Baz İstasyonuna Dönüştürün

Garmin BaseStation diz üstü bilgisayarınızı çok sayıda Rino birimini izleyebilen bir alan komuta merkezine dönüştürebilmenizi sağlar (BaseCamp yazılımı gereklidir). Rino bir modem/anten gibi çalışırken gerçek zamanlı GPS bilgilerini bilgisayarınızın daha geniş ekranında görebilirsiniz. Ve cihaz Garmin GPS'ine dayalı olduğu için internet veya mobil telefon hizmeti mevcut olmadığında bile etkili arama ve kurtarma çalışmalarında kontrol hep sizde olur.

Garmin Rino 755t El Tipi GPS/GLONASS Cihazı
 • ¹ Uyumluluk için bkz. Garmin.com/BLE
 • ² Uygulamalar, widget'lar ve veri alanları mevcut olduklarında sunulacaktır; tüm ürünler her zaman mevcut olmayabilir. Güncel Connect IQ ürünleri envanteri için lütfen web sitemize bakınız.
 • Hava durumu her alanda mevcut değildir.
Havale / EFT (%5) :Fiyat Bilgisi İçin Tıklayın TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
2-0.00 TL
3-0.00 TL
4-0.00 TL
5-0.00 TL
6-0.00 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
2-0.00 TL
3-0.00 TL
4-0.00 TL
5-0.00 TL
6-0.00 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
2-0.00 TL
3-0.00 TL
4-0.00 TL
5-0.00 TL
6-0.00 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
2-0.00 TL
3-0.00 TL
4-0.00 TL
5-0.00 TL
6-0.00 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
2-0.00 TL
3-0.00 TL
4-0.00 TL
5-0.00 TL
6-0.00 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
2-0.00 TL
3-0.00 TL
4-0.00 TL
5-0.00 TL
6-0.00 TL
Boyutlar:2.6? x 7.9? x 1.6? (6.6 x 20.1 x 4.1 cm)
Ağırlık:Batarya paketiyle birlikte 12.3 oz (348 g)
Su Geçirmezlik:IPX7
Pil:çıkarılabilir, yeniden şarj edilebilir lityum-iyon batarya paketi
Ekran Tipi:3,0" transflektif, 65K renkli TFT
Ekran Boyutu:1.53? x 2.55? (3.8 x 6.4 cm); 3.0" diag (7.6 cm)
Ekran Çözünürlüğü:240 x 400 piksel
Pil Ömrü:14 saate kadar (2 wattlık isteğe bağlı AA pil paketiyle 18 saate kadar)
Hafıza/Bellek:4.5 GB
Verici gücü:5.0 watts, GMRS
Yüksek hassasiyetli alıcı:Var
Arayüz:Yüksek hızlı USB ve NMEA 0183 uyumlu
İlave haritalar ekleyebilme:Var
Basemap:Var
Depolama ve Güç Kapasitesi:microSD? kart (dahil değil)
Ara noktalar/favoriler/konumlar:10
Rotalar:250
Kayıt günlüğü:20.000 nokta, 200 kayıtlı yol
Ön yüklü haritalar:Var (topografik)
Barometrik Altimetre:Var
Pusula:Var (eğim düzeltmeli 3 eksenli)
Alan hesaplama:Var
Otomatik yönlendirme (yollarda her dönüşte yönlendirme):Var
Geocaching dostu:Var
Av/balık takvimi:Var
Güneş ve Ay bilgisi:Var
Kamera:Var (8 megapiksel otomatik odaklı; 4x dijital yakınlaştırma; otomatik coğrafi işaretleme)
Fotoğraf görüntüleyici:Var
Frekans Bandı:GMRS
Kanallar:22
Gürültü bastırma kodları:38 (CTCSS); 83 (DCS)
Menzil:GMRS üzerinde 20 mile kadar
VOX (sesli etkinleştirme):Var
Konum bildirme (GPS konumlarını gönderme ve alma):Var
Titreşim alarmı:Var
NOAA hava durumu telsizi:Var
Ek Özellikler 1:Kişiler: 50 | Harita segmentleri: 15,000 | Yüksek hassasiyete sahip WAAS etkin GPS alıcısı, HotFix® ve GLONASS desteğiyle: Var
Ek Özellikler 2:Canlı Coğrafi İşaretleme: Var | Aktif Hava Durumu desteği: Var| Bluetooth® ANT+® özelliği: Var
Ek Özellikler 3:BirdsEye Satellite Imagery: 1 yıllık abonelik dahil | Kişiselleştirilmiş harita uyumluluğu: Var | Standart mini USB üzerinden şarj edilir
hazırlanıyor...

KULLANIM KILAVUZU


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4