İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin vivofit JR Lava

% 11

İNDİRİM

886.05 TL 788.61 TL
Havale Fiyatı 749.18 TL

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-01634-20

Ürün Piyasa Fiyatı : 153.40 Dolar

Stok: Yok

Ürün Seçenekleri
Seçim

  Çocuklar İçin Günlük Aktivite Takip Cihazı

  • 1+ yıllık pil ömrüne sahiptir; şarj etmeye gerek yok
  • Çocuk dostu tasarımı konforlu, dayanıklı ve yüzme dostudur¹
  • Adımları, uykuyu ve 60 dakikalık günlük tavsiye edilen aktiviteyi takip eder²
  • Ücretsiz ebeveyn kontrollü app 5, çocuklar için eğlenceli ve eğitici mobil maceraları ve anne-babalar için ise küçük iş/davranış yönetimini kapsar
  • Çocuklar, anne-babaların gözetiminde, üzerinde kararlaştırılmış ödülleri elde etmek için sanal ödül paraları kazanabilir

  Sadece çocukların takabileceği bir saat mi? Evet, yaptık. vivofit jr ile tanışın. Bu modaya uygun, yüzme dostu² aktivite takip cihazı çocuklarınızı hareket halinde kalmaları için cesaretlendiriyor. Anne-babalar, sizleri unutmadık. Gençler, kilidini çözebilecekleri bu uyumlu uygulamayı eğlenceli mobil macera takibi sayesinde sevecek ve sizler de uygulamayı kontrol edebilir ve çocuklarınızın adımlarını ve aktif dakikalarını izlemek, onları küçük işlerle görevlendirmek ve hatta sanal ödüller dağıtmak için kullanabilirsiniz. Tümünü mobil cihazınızdan kontrol edin.

  Güçlü Bir Tasarım ile Sevimli Tarz

  Ufaklıklar için mükemmel olan vivofit jr. çocukların takıp çıkarabileceği konforlu, dayanıklı, tek parçalı bir bilekliğe sahiptir. Birçok eğlenceli, titreşimli tasarımlarda mevcut olan ürünü, çocuğunuz teneffüsten egzersize, havuzda ve hatta yatakta uyurken bile her noktada kullanabilir. Çocukların kendi görüntülerine uygun şekilde değiştirebileceği yetişkinlere de uygun boyuttaki ilave aksesuar bileklere göz atın. Kullanıcının değiştirebileceği pil bir yıla kadar dayanır, böylece şarj etmeye gerek kalmaz.

  vivofit jr

  Ebeveyne Ait Kişisel Asistanınız

  vivofit jr. aktivite takip cihazı uyumlu uygulamayı kullanarak anne-babalar tarafından yönetilebilir. Uygulama üzerinden, birden fazla çocuk ekleyebilir ve adımlarını, uykularını, günlük aktivitelerini ve görev verilerini akıllı telefonunuza otomatik olarak senkronize olduğunda³ görebilirsiniz. Görevler verin, her çocuğun kaç tane ödül madeni parasına sahip olduğunu ögrenin ve hatta aileyi günlük bir adım görevinde yarışmak üzere davet edin (Macera Takibinden) — tümünü Apple® veya Android® akıllı telefonunuzdan4 yapabilirsiniz.

  vivofit jr

  Küçük İşlerin Üzerinde Durun

  Görevi vivofit jr.'a devrederek telaşı ev işlerinden uzaklaştırın. Anne-babalar akıllı telefon uygulamasından küçük iş görevleri atayabilir ve çocuklar da yapmaları gereken yeni işleri bileklikleri üzerinde görecektir. Dişlerini fırçalamaları ve yataklarını toplamaları için hatırlatıcılara ihtiyacı olan çocuklar için mükemmel olan bu görevler, günlük ve hatta haftalık olarak tekrarlanmak üzere ayarlanabilir. Ve kaytarmayı seven gençler için bir görev zamanlayıcısı ayarlayın, böylece vivofit jr. onlara ödevlerini bitirme vaktini ve giyinme sürelerinin azaldığını hatırlatabilir.

  vivosport

  Gösterilen Çaba İçin Ekstra Puan

  vivofit jr. aktivite takip cihazı çocukları ödüllendirmeyi ve motive etmeyi kolay hale getiriyor. Çocuklar günlük 60 dakikalık aktivite hedeflerine ulaştıklarında, ilginç gerçekler ve mobil bir macera takibi kilidi açılıyor ve çocuklara her gün ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için ilham kaynağı oluyor. Atanmış küçük işlerini tamamlayan çocuklar toplayacakları sanal ödül paraları kazanıyor ve ekran karşısında fazladan 30 dakika geçirme veya bir arkadaşının gece kendi evlerinde kalması gibi üzerinde önceden anlaştıkları ödüller için değiş tokuş edebiliyor.

  vivosport
  Havale / EFT (%5) :749.18 TL (KDV Dahil)

  Bankalara özel taksit seçenekleri :

  Kasa Malzemesi:Polimer
  Kayış Malzemesi:Silikon
  Boyutlar:Normal kayışlar 145 mm ye kadar olan bilekler için uygundur; X-Large kayışlar 146 mm-170 mm bilekler için uygundur. Vivofit 3 kayışlarla uyumludur.
  Ağırlık:17.5 gr
  Su Geçirmezlik:5 ATM
  Ekran Tipi:Siyah / Beyaz
  Ekran Boyutu:0.39 "x 0.39" (10 mm x 10 mm)
  Ekran Çözünürlüğü:64 x 64 piksel
  Pil Ömrü:1 yıla kadar
  Saat / Tarih:Var
  Otomatik yaz saati uygulaması:Var
  Alarm saati:Var
  Zamanlayıcı:Var
  Kronometre:Var
  Hız ölçer:Var
  Bağlanabilirlik:Bluetooth® Akıllı ve ANT + ?
  Akıllı telefon uyumluluğu:IPhone®, Android®
  Adım sayacı:Var
  Hareket çubuğu (belirli bir süre kullanılmadığında cihazda görüntülenir, sıfırlamak için birkaç dakika yürüyün):Var
  Uyku izleme (toplam uykuyu, hareket veya rahat uykuyu izler):Var
  60 dakikalık oyun hedefi:Var
  İşler:Var
  Ödüller (paralar):Var
  Görev zamanlayıcıları (2, 5, 10, 15, 20 ve 30 dakika):Var
  Sesli uyarılar:Var
  hazırlanıyor...

  KULLANIM KILAVUZU


  Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

  Popüler Ürünler

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır