Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

GPSMAP 276Cx

Ürün Kodu: 010-01607-01
₺38.332,80

Efsanevi All-Terrain Sat Nav Geri Döndü

  • Çok yönlü GPSMAP 276C'den geliştirildi – aynı mükemmel özelleştirilebilirliğe sahiptir
  • Daha fazla sensör ekler - GPS+GLONASS, Altimetre ve 3D-Pusula ile
  • Büyük 5" güneş ışığında okunabilen WVGA ekran
  • İsteğe bağlı gelişmiş navigasyon – nüvi modu, TTS sesli rehberlik, Kıvrımlı Yollar vb.
  • Bağlantıda kalmak için Bluetooth ® , ANT+ ® ve WiFi ® ile tam bağlantı
  • Daha fazla haritalama seçeneği mevcuttur - BlueChart ® g3 ve TOPO Harita desteği dahil
GPSMAP 276Cx

Garmin Navigasyonunu en iyi şekilde deneyimlemek istiyorsanız GPSMAP 276Cx sizin için idealdir. Bu uydu navigasyonu, onu nereye götürürseniz götürün, yol dışında veya suda hassas navigasyon sağlar. Yeni 276Cx, orijinal 276 deneyimini sınırlamadan çok çeşitli üst düzey navigasyon özellikleri ekler. Geniş 5 inçlik ekranı, GPS+GLONASS gibi gelişmiş sensörleri, barometrik altimetresi ve 3 eksenli pusulası, kapsamlı deniz ve dış mekan özellikleri ve haritalama özelliği, bu efsanevi ürün serisinin güçlü bir devamı olan yeni GPSMAP 276Cx'i desteklemektedir.

Gerçek 276 Deneyimi

Yeni GPSMAP 276Cx, Garmin'in şimdiye kadar ürettiği en çok yönlü ve güçlü dış mekan uydu navigasyonu olduğu bilinen efsanevi GPSMAP 276C'den geliştirildi. Gerçek 276 deneyimini garanti etmek için Garmin, kullanıcı arayüzünün çoğunu aynı tuttu; hatta tuş takımı bile önceki modelle tamamen aynı. 276 hayran, yeni uydu navigasyonları ile elde ettikleri yüksek derecede kişiselleştirilebilirliği takdir edecek ve klasik 276'ya eklenen tüm yeni özellikler karşısında hayran kalacaklar.

Gelişmiş Sensör Teknolojisi

GPSMAP 276Cx, sensör teknolojisinde kapsamlı bir yenilemeye kavuşuyor. Cihaz, zorlu ortamlarda daha iyi performans için GPS ve GLONASS konumlandırma özelliğine sahiptir; Araç iç mekanlarında en iyi uydu takibini elde etmek için yerleşik MCX konektörüne harici bir anten (dahil değildir) ekleyin. Durumsal farkındalığı geliştirmek için artık size düzgün yükseklik okumaları sağlayacak bir barometrik altimetre ve her koşulda, hareketsiz dururken bile size doğru yönü verecek 3 eksenli elektronik bir pusula da bulunuyor.

Dış Mekan İçin Optimize Edilmiş Kullanıcı Arayüzü

Navigasyon sırasında optimum okunabilirliğin ne kadar kritik olduğunu biliyoruz, bu nedenle daha iyi harita gösterimi için zengin renk desteğine sahip geniş 5" dış mekanda okunabilir ekrana sahip yeni GPSMAP 276Cx'i yarattık. Mükemmel görüş açısı nedeniyle çeşitli konumlardan net bir şekilde görülebilir. Kokpite monte edilmiş olsa bile net görüş ve düğme tabanlı arayüz, tekne veya arazi aracı gibi sarsıntılı ortamlarda bile güvenli çalışmaya olanak tanır.

Sağlam ve Dayanıklı

Garmin'in yüksek standartlarına göre üretilen bu cihaz neredeyse her koşulda performans gösterir. Oldukça dayanıklıdır ve kapsamlı bir şekilde test edilmiş sağlam montaj sistemi sayesinde IPX7 1 su derecesine sahiptir . Montana ® ile 4 yıldan fazla çalışma deneyimimizle , neredeyse her türlü araç veya tekneye takılabilecek sağlam montaj parçaları sağlayabiliriz. Size daha fazla özgürlük sağlamak için güç kaynağı konusunda cihazı daha esnek hale getirdik; cihazı aracınızın veya teknenizin güç kaynağına bağlayabilir veya NiNH güç paketini kullanabilirsiniz (17 saate kadar pil ömrü) veya 3 isteğe bağlı AA pil (9 saate kadar pil ömrü).

Daha Fazla Bellekte Daha Fazla Haritalama

Neredeyse gitmek istediğiniz her yere GPSMAP 276Cx sizi oraya götürecek uyumlu bir haritaya sahiptir. Dünya çapında bir temel harita olan Avrupa Rekreasyon Haritası ile önceden yüklenmiş 8 GB'lık büyük bir dahili bellekle birlikte gelir. Ayrıca BlueChart ® g3 deniz haritaları, Garmin TOPO ve TOPO PRO haritaları, City Navigator ® NT ve Garmin Özel Haritaları gibi çeşitli isteğe bağlı haritalamayı da destekler . Bir microSD ™ yuvası, üzerine ek haritalama yüklemek için belleği daha da genişletmenize olanak tanır.

Daha Fazla Gezinme

Uygun haritalamayla birlikte GPSMAP 276Cx, sokak navigasyonu için iyi bilinen nüvi ™ modu veya motorlu bisiklet sürücüleri için sürüş için daha küçük ve daha eğlenceli yolları vurgulayan Kıvrımlı Yol yönlendirmesi gibi ek navigasyon özellikleri sunar. TOPO PRO haritalarıyla birlikte kullanılan cihaz, her aktivite veya araç için uygun yol sınıflarını seçen çeşitli eğlence amaçlı rota seçenekleri arasından seçim yapabiliyor. Rotalarda ve parkurlarda navigasyonu tercih edenler için yeni 276Cx aynı zamanda gelişmiş rota navigasyonu da sağlıyor.

Gelişmiş Bağlantılı Özellikler

Yeni GPSMAP 276Cx ayrıca bir dizi gelişmiş bağlantı özelliğiyle birlikte gelir. Kaskınızda TTS rehberliği almak için 276Cx'inizi bir Bluetooth kulaklık aracılığıyla bağlayabilirsiniz. Veya bir akıllı telefona 2 bağlandığınızda , harita ekranınızda hava tahmini ve animasyonlu Hava Durumu Radarı görünümü sağlayan Active Weather 3'ü , postalar, SMS veya sosyal medya güncellemeleri gibi akıllı bildirimleri veya tam konumunuzu ailenizle paylaşmanıza olanak tanıyan LiveTrack'i alabilirsiniz. ve arkadaşlar. Cihaz ayrıca harici sıcaklık okumaları için ANT+ aracılığıyla tempe ™ gibi harici sensörlere kablosuz olarak bağlanabilir veya kablosuz güncellemeler ve Garmin Connect ™ veri tabanı senkronizasyonları için WiFi'ye bağlayabilirsiniz.

Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel