Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

GPSMAP 67

Üretici firma: GARMIN
Ürün Kodu: 010-02813-01
₺27.528,00

Garmin GPSMAP 67

DIŞ MEKANLARI KEŞFEDİN

Bu premium el tipi GPS cihazı ile maceraya daha fazla zaman ayırın. Gelişmiş doğruluk için uzun pil ömrü ve çoklu bant teknolojisinin yanı sıra önceden yüklenmiş TopoActive haritalar ve uydu görüntülerine erişim elde edin.

Garmin GPSMAP 67

3" güneş ışığında okunabilen renkli ekranda rotanızı net bir şekilde görün.

Garmin GPSMAP 67

İzleme modunda 180 saate kadar ve keşif modunda 840 saate kadar pil ömrü ile daha uzun yolculuk yapın.

Garmin GPSMAP 67

Çoklu bant teknolojisi ve genişletilmiş GNSS desteği ile zorlu koşullarda konumunuzu takip edin.

Garmin GPSMAP 67

Doğrudan el tipi GPS'inize indirilen canlı uydu görüntüleri ile seyahat edeceğiniz araziyi görün.

Garmin GPSMAP 67

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde, rotanızdaki aktif hava durumu ile hava durumu tahmininlerini takip etmeye devam edin.

Garmin GPSMAP 67

Garmin GPSMAP 67

ÇOKLU BANT GNSS DESTE

Daha zorlu ortamlarda izleme yapmak için Yalnızca GPS’in yanısıra birden çok küresel navigasyon uydu sistemine erişin. (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou ve QZSS)

Garmin GPSMAP 67

GEOCACHING

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle her yolda gezinin.

Garmin GPSMAP 67

UYDU GÖRÜNTÜLERİ

Wi-Fi® teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü fotogerçekçi haritaları doğrudan cihazınıza indirin. Patikaları kolayca bulun, park yerleri ve park alanları seçin, ara noktalar oluşturun ve daha fazlasını yapın.

Garmin GPSMAP 67

ÖN YÜKLÜ TOPOAKTİF AVRUPA HARİTALARI

Önceden yüklenmiş TopoActive Avrupa haritaları size zirveleri, parkları, sahil şeritlerini, nehirleri, gölleri ve coğrafi noktaları gösterir.

Garmin GPSMAP 67

PREMIUM HARİTA ÖZELLİKLERİ

Bir Outdoor Maps+ aboneliği ile kamuya açık arazi bilgilerini, arazi sahibi adlarını, eyalet plat haritalarını, BLM sınırlarını ve daha fazlasını alırsınız.

 

Garmin GPSMAP 67

Garmin GPSMAP 67

MACERA İÇİN ÜRETİLDİ

Bu el cihazı, termal, düşme ve su geçirmezlik performansı (MIL-STD-810) için askeri standartlara göre üretilmiştir ve hatta gece görüş gözlüğü ile uyumludur.

Garmin GPSMAP 67

LED FENER

GPSMAP 67 serisi el tipi cihazı, yardım için sinyal vermek için bir işaret olarak kullanılabilen yerleşik bir LED el feneri ile teçhizatınızı minimumda tutmanıza yardımcı olur.

Garmin GPSMAP 67

GEOCACHING

Açıklamalar, günlükler ve ipuçları dahil Geocaching Live'dan otomatik önbellek güncellemeleri alın. Wi-Fi teknolojisi veya Garmin Explore™ akıllı telefon uygulamasıyla bağlandığında, her buluntu Geocaching.com profilinize yüklenecektir.

Garmin GPSMAP 67

AKTİF HAVA DURUMU

Garmin Explore akıllı telefon uygulamasına bağlandığınızda, gerçek zamanlı tahmin bilgileri alabilir, böylece değişen koşullardan haberdar olabilirsiniz.

Garmin GPSMAP 67

GARMIN EXPLORE™ UYGULAMASI

Garmin Explore uygulamasını ve web sitesini kullanarak yol noktalarını, rotaları ve parkurları planlayın, inceleyin ve senkronize edin. Hatta daha sahadayken tamamlanan faaliyetleri gözden geçirebilirsiniz.

Garmin GPSMAP 67

PİL ÖMRÜ

Dahili lityum iyon şarj edilebilir pil, GPS modunda 180 saate kadar ve keşif modunda 840 saate kadar pil ömrü sağlar.

  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır.