Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

GPSMAP 67i

Üretici firma: GARMIN
Ürün Kodu: 010-02812-01
₺32.364,00

Garmin GPSMAP 67i

DIŞ MEKANLARI KEŞFEDİN

Bu birinci sınıf, sağlam el tipi GPS ve uydu iletişim cihazıyla maceraya daha fazla zaman ayırın. İki yönlü mesajlaşmaya, etkileşimli SOS uyarılarına ve konum paylaşımına1 ek olarak rotanızda kalmanızı sağlayacak haritalamayı mümkün kılan inReach® teknolojisinden yararlanın.

Garmin GPSMAP 67

İzleme modunda 165 saate, keşif modunda 425 saate kadar pil ömrüyle daha uzun yolculuk yapın.

Garmin GPSMAP 67

İki yönlü mesajlaşma, önemli olanlarla anı paylaşmanıza olanak tanır.

Garmin GPSMAP 67

Konum takibi ile sevdikleriniz maceranızı takip etsin.

Garmin GPSMAP 67

Acil bir durum mu var? Dünyanın her yerinde istediğiniz zaman etkileşimli bir SOS uyarısı tetikleyin.

Garmin GPSMAP 67

Çoklu bant teknolojisi ve genişletilmiş GNSS desteği ile zorlu koşullarda konumunuzu takip edin.

 

Garmin GPSMAP 67

Garmin GPSMAP 67

ÇOKLU BANT GNSS DESTEĞİ

Birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine (GPS, Galileo ve QZSS) erişin. GNSS sinyallerinin yansıtıldığı, zayıf olduğu veya genellikle nüfuz etmediği alanlarda gelişmiş konum doğruluğu için navigasyon uyduları tarafından gönderilen birden fazla frekansa erişin.

Garmin GPSMAP 67

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle her patikada gezinin.

Garmin GPSMAP 67

UYDU GÖRÜNTÜLERİ

Wi-Fi® teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü fotogerçekçi haritaları doğrudan cihazınıza indirin. Patikaları kolayca bulun, park yerleri ve park alanları seçin, ara noktalar oluşturun ve daha fazlasını yapın.

Garmin GPSMAP 67

ÖN YÜKLÜ TOPOAKTİF AVRUPA HARİTALARI

Önceden yüklenmiş TopoActive Avrupa haritaları size zirveleri, parkları, sahil şeritlerini, nehirleri, gölleri ve coğrafi noktaları gösterir.

Garmin GPSMAP 67

PREMIUM HARİTA ÖZELLİKLERİ

Bir Outdoor Maps+ aboneliği ile kamuya açık arazi bilgilerini, arazi sahibi adlarını, eyalet plat haritalarını, BLM sınırlarını ve daha fazlasını alırsınız.

Garmin GPSMAP 67

PİL ÖMRÜ

Keşif modunu açın ve inReach teknolojisini kullanırken 425 saate kadar pil ömründen yararlanın. Varsayılan izleme modunda 165 saate kadar pil ömrüne sahip olursunuz ve cihazınız her 10 dakikada bir konumunuzu kaydeder.

Garmin GPSMAP 67

Garmin GPSMAP 67

İKİ YÖNLÜ MESAJLAŞMA

Sevdiklerinizle kısa mesaj alışverişinde bulunun, sosyal medyada paylaşım yapın veya sahada inReach'ten inReach'e iletişim kurun.

Garmin GPSMAP 67

İNTERAKTİF SOS UYARILARI

Acil durumlarda, 7/24 çalışanlı profesyonel bir acil durum müdahale koordinasyon merkezi olan Garmin ResponseSM merkezine interaktif bir SOS mesajı gönderin.

Garmin GPSMAP 67

KONUM PAYLAŞIMI

Konumunuzu takip edin ve evdeki veya sahadaki kişilerle paylaşın. İlerlemenizi görebilir veya GPS konumunuz ve daha fazlası için cihazınıza ping atabilirler.

Garmin GPSMAP 67

%100 KÜRESEL IRIDIUM® UYDU AĞI

Artık cep telefonu kapsama alanına güvenmek yerine mesajlarınız, SOS uyarılarınız ve takipleriniz küresel Iridium uydu ağı üzerinden aktarılıyor.

Garmin GPSMAP 67

GARMIN MESSENGER™ UYGULAMASI

Garmin Messenger uygulamasını uyumlu akıllı telefonunuza indirin ve hızlı, kolay mesajlaşma ve cep telefonu kapsama alanlarıyla sınırlı olmayan 7/24 SOS için GPSMAP® 67i el tipi GPS'inizle eşleştirin1. Uygulama aynı zamanda grup mesajlaşmasını da destekliyor.

Garmin GPSMAP 67

GARMIN EXPLORE™ UYGULAMASI

Garmin Explore uygulamasını ve web sitesini kullanarak yol noktalarını, rotaları ve izleri planlayın, inceleyin ve senkronize edin. Halen sahadayken tamamlanan etkinlikleri bile inceleyebilirsiniz.

Garmin GPSMAP 67

OPSİYONEL ERİŞİM HAVA DURUMU

GPSMAP 67i el tipi GPS'de ayrıntılı hava durumu güncellemeleri almak için inReach bağlantısını kullanın. Mevcut konumunuz, ara noktalarınız veya rotanızdaki varış noktalarınız için hava durumu tahminleri isteyin.

Garmin GPSMAP 67

AKTİF HAVA

Garmin Explore akıllı telefon uygulamasına bağlandığınızda gerçek zamanlı tahmin bilgileri alabilir, böylece değişen koşulların farkında olabilirsiniz.

 

Garmin GPSMAP 67

Garmin GPSMAP 67

LED FLAŞ IŞIĞI

GPSMAP 67 serisi el cihazı, yardım sinyali vermek için bir işaret ışığı olarak kullanılabilen dahili bir LED el feneri ile vitesi minimumda tutmanıza yardımcı olur.

Garmin GPSMAP 67

GEOCACHING

Açıklamalar, günlükler ve ipuçları dahil olmak üzere Geocaching Live'dan otomatik önbellek güncellemelerini alın. Wi-Fi teknolojisi veya Garmin Explore™ akıllı telefon uygulamasına bağlanıldığında her bulgu Geocaching.com profilinize yüklenecektir.

Garmin GPSMAP 67

MACERA İÇİN ÜRETİLDİ

Bu el tipi cihaz termal, şok ve su performansı (MIL-STD-810) açısından askeri standartlara uygun olarak üretilmiştir ve gece görüş gözlükleriyle bile uyumludur.

  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır.