Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

KOLOSSOS / ETAPAXS / ROAD (GOLD)

Ürün Kodu: 0735201957135
₺17.423,60

KOLOSSOS / ETAPAXS / ROAD (GOLD)

Tanım:

Artık SRAM XPLR kullanıcıları Kogel'in Kolossos'un büyük boy vites değiştirici kafesiyle büyüyebilir. XPLR grup seti, SRAM serisindeki (ön vites değiştiriciyle kullanılmak üzere tasarlanmış) küçük 12 vitesli yol kasetleri ile dağ bisikleti için tasarlanmış devasa Eagle kasetleri arasında ortayı kaplar. Bunun sonucunda, XPLR için Kolossos'un büyük boyutlu vites değiştirici kafesi, eTapAXS için Kolossos'un ve Eagle için Kolossos'un bebeği varmış gibi görünüyor. Üst makara dişli aralığını artırmak için dengelenmiştir ancak Eagle Kolossos makarası kadar değildir. Sonuç olarak kafes şimdiye kadarki en kısa kafesimiz.

Tüm Kogel kafesleri gibi, SRAM XPLR için Kolossos da darbelere göğüs gerecek şekilde üretilmiştir: normal kafesten daha serttir ve alüminyumdan yapılmıştır, böylece talihsiz bir kayanın çarpması durumunda onu tekrar eski şekline getirebilirsiniz.

Kolossos, aktarma organları sürtünmesini azaltmayı amaçlayan bir ürün olduğundan, bunları fabrika çıkışında düşük sürtünmeli yol yalıtım malzemelerimizle kurduk. Elementlere karşı bir miktar koruma sağlıyorlar, ancak çok fazla değil. Yarınki sürüş ıslak ve çamurlu görünüyorsa, yataklar çapraz contalarla kolayca yeniden yapılabilir.

Tüm Kogel Kolossos büyük boy vites değiştirici kafesleri, vites değiştirme doğruluğu, çakıl dayanıklılığı ve zincir tutma özelliği göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Kutuda:

  • SRAM XPLR eTap AXS vites değiştiriciler için Kolossos
  • Kurulum ve yeniden montaj sonrasında vidaları sabitlemek için Loctite 242
  • Stok kafesinin çıkarılması ve Kolossos kurulumu için özel araç

Uyumluluk:

SRAM Red XPLR eTap AXS, SRAM Force XPLR eTap AXS, SRAM Rival XPLR eTap AXS.

Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel