Merida Big Nine Team Kadro 2014

0.00 TL 6,450.00 TL
Havale Fiyatı 6,450.00 TL

Marka: MERIDA

Ürün Kodu: 4626

Ürün Piyasa Fiyatı :

Stok: Yok

Ürün Seçenekleri
Renk
  • TEAM-MULTIVAN
Boyut
  • 17

 

Big.Nine Karbon SuperLite R12 BB30

 

FRAME SIZES15"17"19"21"23"
TOP TUBE (TT)580599619642650
SEAT TUBE (ST)380444483532584
CHAIN STAYS (CS)440440440440440
HEAD TUBE ANGLE (HTA)707070.570.570.5
SEAT TUBE ANGLE (STA)71.570.570.570.570.5
BOTTOM BRACKET DROP (BD)6565656565
HEAD TUBE (HT)95110110120140
FORK LENGTH (FO)509509509509509
REACH (R)395397416436438
STACK (S)617631633643661
Bankalara özel taksit seçenekleri :

hazırlanıyor...

KULLANIM KILAVUZU


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır