Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

MILLE GTC Forma C2

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: 11.20.320
₺6.048,11
*
  • KOYU GRİ
  • SİYAH
*

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Gravel bisiklet, ekipman için benzersiz gereksinimler ve zorluklar ortaya koyuyor, bu nedenle, bunları karşılamak için yol ve arazi eğitim serilerimizden en uygun özellikleri benimsedik. Dayanıklı, hafif ve nefes alan kumaşımızı TRAIL Jersey'den hareket kabiliyeti sağlayan bir kalıpla aldık ve bunları yol ekipmanımızın son detaylarıyla birleştirdik: çeyrek fermuarlı bir boyun, bir güvenlik cebi, daha yumuşak bir yaka ve manşet malzemesi. Gravel sürüşler veya birkaç gün sürecek bisiklet turları için hibrit bir çözüm.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLARÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Vücut tekstilimiz, “Üçgen (Triangle)”, Trail Jersey’den esinlenmiştir. Birbirine kenetlenen yuvarlak örgü yapısı yana esnerken dikey olarak dengeyi korur, bunun sonucunda serbest hareket sağlar. Ultra yumuşak hissiyatı, koruyucu UPF 35 niteliklerini gizler. Sens ST, yaka ve kol manşetlerinin içine yumuşak, nem kontrolü sağlayan bir dokunuş katar.YAPI/ FIT

RegularFit yapısı bisiklete binme ve gezmeye daha uygun bir kesime sahiptir. Seleye binerken veya inerken rahatlık ve sınırsız hareket sağlar.