Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Mudder Regular MFR-1 (Yellow)

Ürün Kodu: MFR-1-YLW
₺367,09

Mudder Regular MFR-1 (Yellow)

Saptırıcılar verimliliği artırır Birlikte verilen plastik kablolarla kolayca monte edilebilir Tüm süspansiyonlu maşalara bir maşa köprüsü ile uyar Süper hafif, sadece 18 gram Tüm tekerlek ölçülerine uygun MUDDER Standart'ın amacı, çok sevdiğiniz çamurlu bir patikadan son sürat aşağı inerken gözlerinizi çamurdan korumasıdır. Muhtemelen, MUDDER sayesinde öğle yemeği için de çamur yememiş oluyorsunuz.

Gerçek Ass Savers ruhuyla, bazı akıllı düşünce ile minimalist yaklaşımı ele aldık. Sonuç, yüzünüzü çamurdan uzak tutmaya geldiğinde, göze çarpmayan bir tasarıma ve eşsiz verimliliğe sahip, maşaya takılmış ön çamurluktur. Tasarım, neredeyse hiç çamur geçmeyecek şekilde ayarlanabilen yenilikçi, lastik saptırıcılara sahiptir.

Hangi patikada olursanız olun, havanın nasıl olduğu ya da üzerinden geçtiğiniz tümseklere bakmayın, Mudder tam olarak koyduğunuz yerde kalır" -TotalMTB, Mart 2018

Uyumluluk

MUDDER, tüm standart ön süspansiyonlu maşalara 26 "ila 29" arası tekerlek boyutlarına uyar. DT Swiss veya Magura gibi ters çevrilmiş bir maşa köprüsüne sahip bir maşanız varsa, modifikasyon olmaksızın uygun değildir.

Kullanım amacı

Bu çamurluk, özellikle yüksek hızdaki patika sürüşleri sırasında çamurların ileriye doğru atılmasını engellemek ve görüşünüzün etkilenmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ön lastiğinizden gelen genel sıçramadan sizi korumayacaktır.

Çamur Geçirmez Kanatlar

MUDDER'ın önündeki kanatlar, daha iyi koruma sağlamak için lastiğe doğru katlanacak şekilde tasarlanmıştır. Lastik boşluğunuza bağlı olarak çok az veya çok katlanmış olabilirler.

Ön-Katlama

Düz bir plastik parçayı işlevsel bir ürüne dönüştürmenin sırrı, kullanım öncesi ön katlamada yatmaktadır. Tüm işaretleme çizgilerini, kilitleme mekanizmalarını, kendi kendini merkezleme yeteneklerini, yay yüklemesini ve malzeme dayanıklılığını elde etmek için dikkatlice tasarlanmıştır. En iyi performansı sağlamak için lütfen talimatları doğru bir şekilde okuyunuz.

Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel