Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Oakley ENCODER STRIKE VENTED

Üretici firma: OAKLEY
Ürün Kodu: 0OO923539923505
₺5.399,46

OAKLEY ENCODER STRIKE VENTED

BOYUT: XL (138MM)

Dünyanın en iyi sporcuları sürekli bir üstünlük arayışındadır. Oakley®'den Encoder Strike'ın yaratılmasına ilham veren şey de bu duygudur. Oakley Takımı sporcularından öğrendiklerini temel alan tasarımcılar, en yüksek performansı arayan sporcular için birinci sınıf bir çözüm sunan bir çerçeve oluşturmak için işlevsel ihtiyaçları miras öğeleriyle harmanladı. PhysioMorphic™ Geometry adı verilen bir tasarım metodolojisiyle etkinleştirilen ve miras stillerimizden biri olan Razor Blades'ten esinlenen bir kesime sahip lens şekli, kapsama alanı ve stil sunar. Aynı zamanda, güneş gözlüğünün havalandırmalı tasarımı optimum hava akışı sağlar. Çerçeve, güç, konfor ve dayanıklılık sağlamak için O Matter™ malzemeden yapılmıştır.

  • MULTI-SPORT TASARIMI - Optimize edilmiş kapsama alanı, daha geniş görüş alanı, çerçeve tutma ve darbe korumasına sahip fonksiyonel spor tasarımı.
  • ÇAĞDAŞ LENS TASARIMI - Optik tasarımdaki gelişmeler ve PhysioMorphic™ Geometry adı verilen bir tasarım metodolojisi, lensin bir çerçevenin yapısal özelliklerini taklit eden kilit alanlarda genişletilmiş bir sargı ve sertlik ile tasarlanmasını sağlamıştır.
  • GENİŞLETİLMİŞ MERCEK ŞEKLİ - Oakley'nin Jilet Bıçaklarından esinlenen daha büyük mercek şekli
  • ŞAPKA VE KASKA UYGUN ŞAPKALAR - O-Matter™ şakaklar şapka ve kasklara uyacak şekilde düşük profilli olarak tasarlanmıştır.
  • KAYMAZ TUTUŞ - Unobtainium® kulakçıklar ve burunluklar, kaymaz bir tutuş ve gün boyu konfor ile spor seviyesinde tutuş sağlamaya yardımcı olur.
  • DAHA FAZLA AYRINTI GÖRÜN - Daha fazla ayrıntı görebilmeniz için renkleri ve kontrastı artırmak üzere tasarlanmış Prizm™ camlarla birlikte sunulur.

BEDEN & UYUM


Ölçülerimiz

Çerçeveler milimetre cinsinden ölçülür.Yüzünüze nasıl oturacağını tahmin etmenize yardımcı olmak için her çerçevemiz için bu bilgileri ekledik.

OAKLEY ENCODER STRIKE VENTED

ÇERÇEVE VE LENSLER

BOYUT: XL (138MM)

1 Lens Yüksekliği 56.3 mm

2 Çerçeve Genişliği 138 mm

3 Kol Uzunluğu 123 mm

Listelenen ölçümler yalnızca müşteri kullanımı içindir.
Gözlükçüler tarafından reçete doldurmak için kullanılması amaçlanmamıştır.

OAKLEY ENCODER STRIKE VENTED

Uyum Seçenekleri

Evrensel Uyum: Bu seçenek çoğu yüz şekline uygundur.

DARBE KORUMASI

Oakley lensleri, çok çeşitli zorlu koşullarda tavizsiz koruma sağlamak için aşırı yüksek kütle ve yüksek hız koşulları altında tasarlanmış ve test edilmiştir.

PRİZMA SAFİR

IŞIK GEÇİRGENLİĞİ: %12

IŞIK KOŞULLARI: PARLAK IŞIK

TEMEL MERCEK RENGİ: GRİ

ÇERÇEVE

ÇERÇEVE RENGİ: MAT SİYAH