Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

quatix 7

Ürün Kodu: 010-02540-61
₺28.710,00

Garmin quatix 7

HARİKALAR DİYARINI SUYUN ÜSTÜNE VE ÖTESİNE TAŞIYIN

quatix 7 multisport GPS akıllı saat ile, teknenizde ihtiyacınız olan tüm özelliklere ve tekneden isteyebileceğiniz her şeye sahip olacaksınız.

Garmin quatix 7

Şarj cihazları taşımak sizi ağırlaştırır. Şarj ihtiyacına gerek duymadan 18 güne kadar batarya ömrünün keyfini çıkarın.

Garmin quatix 7

Bir tekneniz olduğunda, bağlantıda kalmak istersiniz. Bunu quatix 7 ile sağlayabilirsiniz.

Garmin quatix 7

Dokunun veya tuşlayın, seçim sizin. Standart tuşları veya yeni dokunmatik ekran arayüzünü kullanın.

Garmin quatix 7

Nereye giderseniz gidin, kıyı haritaları ve iç kara haritaları ile nerede olduğunuzu bilin.

Garmin quatix 7

Kayık veya kickbox, SUP veya kayak, quatix 7 dahili aktivite profillerine sahiptir ve yapmayı sevdiğiniz şeyler için tasarlanmıştır.

Garmin quatix 7

Şebeke dışında veya yerel noktalarda, metin mesajları ve akıllı bildirimler1 size ulaşacak.

Garmin quatix 7

PİL ÖMRÜ

Dahili, şarj edilebilir lityum pil, akıllı saat modunda 18 güne kadar, GPS modunda 57 saate ve UltraTrac™ pil tasarrufu modunda 60 saate kadar pil ömrü sağlar.

TASARIMA GÖRE PERFORMANS

Sağlam, sofistike tasarım, büyük 1,3" her zaman açık ekrana ve paslanmaz çelik çerçeveye sahiptir. Saat, 10 ATM'ye kadar su derecelidir.

DOKUNMATİK EKRAN VE TUŞLAR

Her ortamda çalışan standart düğme kontrolleri, seçimlere ve işlevlere hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilmiştir.

Garmin quatix 7

Garmin quatix 7

KAPSAMLI BAĞLANTI

quatix® 7, belirli uyumlu Garmin harita çizerlere ve harita yakınlaştırma, düzen kısayolu, Fusion® stereo, otomatik pilot ve daha fazlası dahil olmak üzere önemli MFD özelliklerinin uzaktan kontrolüne bağlanır.

Garmin quatix 7

OTOPİLOT KONTROLÜ

Dümende olmasanız bile teknenizi kontrol edebilirsiniz. Yönü değiştirmek, desen yönlendirmesini devreye sokmak ve bir GPS rotasını takip etmek için otopilot uygulamasına erişin.

Garmin quatix 7

FUSION-LINK™ SES SİSTEMİ

Dahili Fusion-Link™ Lite uygulamasıyla yerleşik eğlence sisteminizi saatinizden kontrol edin.

Garmin quatix 7

AKIŞ VERİLERİ

quatix® 7'nizi teknenizin uyumlu cihazlarına bağladığınızda, su derinliği, motor devri, rüzgar, özel veriler ve daha fazlasını içeren verileri doğrudan bileğinizde görüntüleyin.

Garmin quatix 7

UYARILAR VE ALARMLAR

Suda daha iyi durumsal farkındalık için quatix® 7, sizi yakın zamanda meydana gelen gelgit değişiklikleri ve çapa sürüklemesi konusunda uyarır.

Garmin quatix 7

YOL NOKTASI İŞARETLEME

Her yakalamayı işaretlemek için dümene dönmenize gerek yok. Teknenin herhangi bir yerinden harita çizer yol noktaları yerleştirmek için saatinizi kullanın.

Garmin quatix 7

GARMIN SAILASSIST™ ÖZELLİKLERİ

Yelkencilik söz konusu olduğunda, mükemmel başlangıcın zamanını belirlemek için sanal bir başlangıç ​​çizgisi oluşturun.

 

 

Garmin quatix 7

Garmin quatix 7

BLUECHART® G3 ŞEMALARI

quatix 7, entegre Navionics® verilerini içeren birinci sınıf kıyı haritalarını destekler.

Garmin quatix 7

ÇOKLU KITA TOPO HARİTALARI

Keşiflerinize devam etmek için dünyanın dört bir yanından TopoActive haritalarını indirin. Haritaları ve yazılımı bilgisayar kullanmadan kolayca yüklemek ve güncellemek için yerleşik Wi-Fi® bağlantısını kullanın.

Garmin quatix 7

GOLF SAHASI HARİTALARI

Dünya çapında 42.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve dokunarak hedefleme ve PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

Garmin quatix 7

SKIVIEW™ HARİTALARI

Önceden yüklenmiş SkiView haritalarıyla yamaçlara çıkın ve dünya çapında 2.000'den fazla kayak merkezi için pist adlarını ve zorluk derecelerini görüntüleyin.

Garmin quatix 7

MULTI-GNSS DESTEĞİ

Tek başına GPS'den daha zorlu ortamlarda izleme yapmak için birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine (GPS, GLONASS ve Galileo) erişin.

Garmin quatix 7

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin.

Garmin quatix 7

Garmin quatix 7

DAHİLİ SPOR UYGULAMALARI

Arazi koşusu, yüzme, koşma, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, iç mekan tırmanışı ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin quatix 7

SURF-READY ÖZELLİKLER

Bazı dalgaları yakalamaya hazır olun. Bu quatix saat, bir Surfline® kamerasının2 önünde sürdüğünüz her dalganın videosunu oluşturan Surfline Sessions™ özelliğiyle çalışır. Böylece onları daha sonra izleyebilir ve Surfline Sessions aboneliğinizi nasıl yaptığınızı görebilirsiniz.

Garmin quatix 7

PERFORMANS METRİKLERİ

Koşu dinamikleri, ısı ve rakım ayarlı VO2 max, arazi koşusu ayarı, toparlanma danışmanı ve daha fazlasını içeren gelişmiş antrenman ölçümlerini görüntüleyin.

Garmin quatix 7

RECOVERY ZAMANI DANIŞMANI

Her antrenmandan sonra toparlanma süresi, başka bir zorlu antrenmana ne zaman hazır olacağınızı bilmenizi sağlar. Hatta antrenman yoğunluğunu ve stres, günlük aktivite ve uyku gibi faktörleri de hesaba katar.

Garmin quatix 7

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Saat, su altında bile aktiviteler sırasında ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmeye yardımcı olmak için kalp atış hızınızı3 sürekli olarak ölçer.

Garmin quatix 7

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın tam bir dökümünü alın. Hepsini uyku puanınızı ve içgörülerinizi içeren özel bir pencere öğesinde görüntüleyin.

Garmin quatix 7

SAĞLIK İZLEME FAALİYETLERİ

Saatin çeşitli vücut durum sensörlerinden gelen verileri kullanan bu özellik, günlük biyometrik ve sağlık trendlerinizi bir bakışta takip etmenize yardımcı olur.

 

 

Garmin quatix 7

Garmin quatix 7

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu bir cihazla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin quatix 7

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümü ile ödeme hatlarında esinti yaratın.

Garmin quatix 7

MÜZİK UYGULAMALARI

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklık (dahil değildir) kullanın.

Garmin quatix 7

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde, kişilerinize manuel olarak veya belirli açık hava etkinlikleri sırasında yerleşik Olay Algılama4 ile otomatik olarak canlı konumunuzla birlikte bir mesaj gönderilebilir.

Garmin quatix 7

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Connect IQ Store'dan özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin ve uygulama ve widget'lar alın.

 

  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Müzik ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel