Shanren Smart Arka Işık

Bisikletlerde BONUS karta özel mağazamızda vade farksız 10 taksit imkanı!
0.00 TL 465.27 TL 53 USD
Havale Fiyatı 455.97 TL

Marka: Shanren

Ürün Kodu: Raz Pro

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

 •  

  Raz Pro

  Raz pro, güvenlik için tasarlanmış ve olağanüstü bir grup bisiklet deneyimi için tasarlanmış akıllı bir bisiklet arka lambasıdır. 12 tam renkli yüksek parlaklıkta LED, fren ve çarpma uyarıları, ortam ışığı sensörleri ve türünün ilk örneği olan otomatik grup senkronizasyon özelliği ile donatılmış olan Raz, sizi gece gündüz tamamen görünür tutacaktır.

   

   

  Raz Pro Sizi Güvende Tutar

  Bir arka lambanın ana görevi sizi görünür kılmaktır ve Raz Pro bu konuda bir uzmandır. Işığın muhteşem 270 derecelik huzme açısı ve 60 Lümen parlaklığı 1.000 metreye kadar bir mesafeden görülmenizi sağlar. Bu, ışığı günlük yolcular ve ana yollarda veya alışılmışın dışında bisiklet sürenler için mükemmel bir seçim haline getirir.

  8 adet ışık modu

  Günlük seyahatlerini daha güvenli hale getirmek isteyen yolcular için idealdir.

  Kaska monte ışıklar, koltuk direği ışıklarından daha görünür olduklarından bir başka harika back-up seçeneğidir. RAZ, kasklarla da uyumludur: yoğun trafikte daha iyi görüş sağlamak için koltuk altı lambasından daha yükseğe monte edilebilir.

  Raz Pro bir Takım Oyuncusudur

  Raz Pro, grubunuzdaki tüm Raz Pro ışıklarını anında aynı yanıp sönme düzenine ayarlayarak takım yolculuğunuza ekstra bir güvenlik katmanı ekleyen yenilikçi bir otomatik grup senkronizasyon özelliği ile birlikte gelir. Group-Sync otomatik olarak devreye girdiğinden *, karmaşık kurulumlara zaman harcamadan bisiklet yolculuğunuza hemen başlayabilirsiniz. Özelliği özelleştirebilecek ve iki takım eşitleme seçeneğinden birini seçebileceksiniz: serbestçe katılın veya takım kodunu kullanın.

  * Işık düzeninin senkronize olması için Raz Pros aynı moda ayarlanması gerekir.

  Takım Sürüşleri için Mükemmel

   

  Gündüz ve gece tamamen görünebilir.

   

  Otomatik Fren Uyarıları

  Çok açılı algılama

  Aşırı duyarlı algılama

 

En gelişmiş fren sensörü teknolojisi

Raz Pro, piyasadaki çoğu fren arka lambasından farklı kılan en yüksek doğrulukta 6 eksenli harekete dayalı konum algılama teknolojisini kullanır. Bu, Raz Pro'yu farklı açılarda monte edebileceğiniz anlamına gelir ve eğimli bir çerçeve için bile mükemmel bir uyum olacaktır.

 

Gelişmiş algoritma ile daha doğru

Raz pro, farklı sürüş durumları altında farklı fren algoritmaları ile kurulmuştur. Bu, fren hassasiyetini artırır ve fren yanlış değerlendirmesini azaltır

 

Ve hepsi bu kadar değil

Raz Pro yalnızca bir arka lamba değildir: Gerçekten konforlu bir sürüş için akıllı sensörler ve yedekleme özellikleriyle donatılmıştır: Işık Sensörü, Otomatik Fren Uyarıları, Yola Çıkma Uyarıları ve Otomatik Uyandırma.Işık sensörü

Raz Pro, ne zaman karanlık olduğunu ve ne zaman parlak olduğunu algılayabilir. Dış koşullara bağlı olarak otomatik olarak açılıp kapanarak önünüzdeki yola odaklanmanızı sağlar. Bisikletinizi 4 dakikadan fazla kullanmıyorsanız, pilden tasarruf etmek için ışık otomatik olarak kapanacaktır.

Otomatik Uyandırma

Raz Pro, siz hazır olduğunuzda hazırdır. Sadece bisiklete atlayın ve hareket etmeye başlayın; ışık otomatik olarak açılacaktır - basılacak düğme veya ince ayar yapılacak ayarlar yok.

Yolda Darbe Uyarıları

Raz Pro bir kaşiftir. Ana yoldan mı çıkıyorsunuz? Merak etmeyin, Raz Pro arkanızdakini uyarır. Yol Çarpma Uyarısı özelliği, yolda arkanızdaki bisikletçileri uyaran bir çarpma ile her karşılaştığınızda ışığı beyaza çevirir.

Discovery Pro GPS Birimi ile senkronize edin

Discovery Pro bisiklet bilgisayarını Bluetooth aracılığıyla Raz Pro ile eşleştirmeniz yeterlidir; Discovery Pro'nun uyarı ışığı Raz Pro ile anında senkronize olur ve aynı renk ve aydınlatma modunu kullanır.

Tam Renkli Gündüz Işığı

Raz pro çok yönlüdür. Shanren Sports App aracılığıyla ışık için çok çeşitli renk seçenekleri arasından seçim yapabilir ve seçim yapabilirsiniz. Burada ayrıca yanıp sönen modları ayarlayabilir ve tercih edilen modelleri seçebilirsiniz

 

Tek şarjla 80 saat

Raz Pro, kullanışlı manyetik şarj cihazı ile kolayca şarj edilebilir ve 80 saatlik standart kullanım için yeniden şarj edilmesine gerek kalmaz - bu, hem günlük gidip gelme hem de uzun süren rahatlatıcı bisiklet sürüşleri için yeterlidir.

Kurulum ve Montajlar

Raz Pro, bir Döndür ve Kilitle montaj parçası ve sele direkleri, eyerler veya kasklar için isteğe bağlı braketlerle birlikte gelir. Arka lambayı anında yerine sabitleyebileceksiniz ve en hareketli sürüşler sırasında bile yerinde güvenli bir şekilde kalacak.

Havale / EFT (%2) :455.97 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

 Raz pro Seatpost/Helmet


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır