Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

SHOKZ OPENMOVE

Ürün Kodu: 10001
₺5.279,87
*
  • BEYAZ
  • GRİ

SHOKZ OPENMOVE

 
 

OpenMove çok yönlülük göz önünde bulundurularak oluşturuldu ve günlük kullanım için tasarlandı, size sınıfının en iyisi kemik iletim teknolojisini, imzamız olan açık kulak tasarımımızı ve uygun maliyetli bir fiyata rahat, güvenli dinlemeyi sunuyor.

  • 7. Nesil Kemik İletim Teknolojisi
  • Hafif (29g)
  • IP55 Suya Dayanıklı
  • 6 Saatlik Pil Ömrü

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Openmove kulaklık modeli, gücünü kemikten iletim teknolojisinden alıyor. Kulağınızda bir kulaklık olmadan yalnızca kemikten iletim teknolojisinin gücüyle dış ortam seslerini de birlikte duyarak telefonda konuşabilir, müzik dinleyebilirsiniz. Kulak içi ya da kulak üstü kulaklıkların aksine kulağı yormayan bir yapısı bulunan Openmove kulaklık, kulaklık anlayışınızı değiştirmeye geliyor. Daha önce Aftershokz olarak tanınan Shokz markalı ürün artık yeni ambalaj, hızlı şarj özelliği ve yeni bir adla kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth kulaklık modeli, patentli 7. Nesil kemikten iletimi ve Bluetooth 5.1 teknolojilerini kullanıyor. Yalnızca 29 g hafifliğiyle öne çıkan ürün, 6 saatlik pil ömrü, net ve güçlü ses seviyesi ve zengin bas özelliğiyle dikkat çekiyor. 1.5 saate kadar pil ömrü için ise 10 dakikalık hızlı şarj özelliği sunuyor. IP55 suya dayanıklılık sertifikası bulunan ürün yüzme aktiviteleri dışında su sıçramalarına ya da tere karşı dayanıklılık sağlıyor. Açık tasarımlı boyun bantlı Bluetooth kulaklık kulak deliği açıkta kalacak şekilde kullanılıyor. Kemikten iletim yaptığından dış ortamla ilişkiniz kesilmiyor. Kemikten iletim kulaklık aracılığıyla gelen sesi dışarıya da vermiyor.

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık Teknik Özellikleri

Bluetooth 5.1 teknolojisine sahip ürün 10 metreye kadar güvenli ve sağlıklı bağlantı sunuyor. Nem algılama uyarısı bulunan kemikten iletim kulaklığı, telefon sesi tamamen kapalı olsa bile kemikten ses iletimi yaptığından kullanıcıya uyarıda bulunuyor. Openmove Bluetooth kemikten iletim kulaklığı, iOS ve Android ile uyumlu olarak çalışıyor. PC ve Mac bilgisayarlarla uyumlu şekilde çalışabiliyor. Üründe iki adet gürültü önleyici mikrofon bulunuyor.

Kemikten İletim Teknolojisi Nedir?

Doğadaki sesler basınç dalgası şeklinde ilerliyor. Ses dalgası insan kulağına çarptığı zaman titremeye sebep oluyor. Koklea adı verilen kulak salyangozu bu titreşimleri anlamlı hale getirerek beyne gönderiyor ve böylelikle duyma gerçekleşiyor. Kemikten iletim teknolojisi ise sesin hava yoluyla aktarılması yerine kemik yoluyla aktarılmasını ifade ediyor. Openmove kulaklık kemik iletim teknolojisi aracılığıyla dış ortamdan gelen sesi iç kulağa titreşimler göndererek iletiyor. Böylelikle kulak zarı çevredeki sesleri duymaya devam ediyor. Aynı zamanda telefon görüşmesi sırasında karşı taraftan gelen sesi ya da müzik dinlediğinizde müziğin sesini duymaya devam edebiliyorsunuz.

  • OpenMove Kulaklık
  • Taşıma Çantası ve USB-C Şarj Kablosu