Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

SHOKZ OPENRUN

Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

Üretici firma: SHOKZ
Ürün Kodu: 20001
₺9.607,64
*

Renk

  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor

SHOKZ OPENRUN

Eskiden Aeropex olarak bilinen en çok satan kablosuz spor kulaklığımız artık yeni ambalaj, hızlı şarj özelliği ve yeni bir adla geliyor. OpenRun, bugüne kadarki en hafif kulaklığımızdır ve olağanüstü ses, uzun ömürlü pil ve herhangi bir antrenmanın üstesinden gelirken sizi uyanık ve motive tutmak için Hızlı Şarj ile tasarlanmıştır.

  • 8. Nesil Kemik İletim Teknolojisi
  • IP67 Su Geçirmez (Yüzmek için değil)
  • Hafif + Rahat
  • 8 Saatlik Pil Ömrü + Hızlı Şarj

openrun

AÇIK KULAK KONFORU

En iyi uyum için önceki modellere göre %20 daha küçük boyuta sahibiz, açık kulaklı tasarımımızla gün boyu rahatlık sunmaya devam ediyoruz. OpenRun Pro ile antrenman hedeflerinizi gerçekleştirirken trafikten, yayalardan, bisikletlilerden ve daha fazlasından haberdar olun.

openrun

IP67 Su Geçirmez

IP67 derecesi, yoğun antrenmanları ve aşırı hava koşullarını karşılamak için bunları tamamen terletir ve su geçirmez hale getirir. Nem algılama uyarısı güvenli şarj sağlar. Yüzmek için tasarlanmamıştır.

openrun

Olağanüstü Ses Kalitesi

Patentli 8. nesil kemik iletimi, Bluetooth 5.1 ve PremiumPitch™ 2.0+ ile güçlendirilen OpenRun, net ses, güçlü ses seviyesi ve zengin bir bas sunar.

openrun

Hafif Güvenli Uyum

Yeni favori antrenman partnerinizle tanışın. Sporcular için tasarlanan kablosuz kulaklıklarımız, sizi motive ederken ve çevrenizden haberdar olurken tüm gün dinleme için yerinde kalır.

openrun

8 Saatlik Pil Ömrü Hızlı Şarj

8 saatlik pil ömrü ve oynat, atla, duraklat ve parçayı geri al gibi kolay komutlarla gün boyu müzik, arama, sesli kitap ve podcast'lerin keyfini çıkarabilirsiniz. OpenRun ayrıca 1,5 saate kadar pil ömrü için 10 dakikalık Hızlı Şarj özelliğine sahiptir.

openrun

Kutuda Ne Var

OpenRun Kulaklıklar
Taşıma Çantası
Manyetik Şarj Kablosu