Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

SIDI Shot 2 D Zero Yol Ayakkabısı

Üretici firma: SIDI
Ürün Kodu: 300907
₺14.278,57
*
  • BEYAZ SİYAH
*

SIDI Shot 2 D Zero Yol Ayakkabısı

SIDI SHOT 2 D Zero Yol Ayakkabısı

TECNO-3 PUSH FLEX

Tecno-3 Push Flex, üst kısımdaki basınç bölgesini tamamen ortadan kaldırır ve kapanma hissini önemli ölçüde artırır. Ayakkabının dilinde daha küçük bir destek yüzeyi ve merkezi bir esneme sistemi ile donatılan bu ayakkabı, hiper basınç alanları yaratmadan çeşitli bisikletçilerin farklı ihtiyaçlarına ve konformasyonlarına eşlik etmeyi başarıyor. Mikrometrik ayarı, gerginlik kapatma/bırakma hızını garanti eder ve değiştirilebilir.

REFLEX AYARLANABİLİR TOPUK TUTUCU CİHAZI

AYARLANABİLİR TOPUK TUTUCU CİHAZI topuk kabının üst kısmını güçlendirir ve ayakkabının arkasını sürücünün topuğu etrafında güvenli bir şekilde kapatarak uyumu iyileştirir . Topuk tutma cihazı , dik tırmanışlar veya sürat koşuları sırasında topuğun dışarı kaymaması için topuk kabının üst kısmını sıkılaştırır .

Mükemmel uyum için topuğun her iki tarafı bağımsız olarak ayarlanabilir .

Özel bir ayar yapmak için , topuk tutma cihazını sıkmak üzere vidayı + işaretine doğru, açmak için ise – işaretine doğru çevirin.

Hafiftir , kullanımı kolaydır ve değiştirilebilir .

Pedal çevirirken ek güvenlik sağlamak amacıyla yeni Ayarlanabilir Topuk Tutma Cihazı , karanlık koşullarda daha fazla görünürlük sağlayan refleks eklentilerle donatılmıştır .

SIDI SHOT 2 D Zero Yol Ayakkabısı
SIDI SHOT 2 D Zero Yol Ayakkabısı

SIDI ENTEGRE TOPUK KUPASI

Uzun süreli çaba ve baskılardan sonra deformasyonu önlemek için güçlendirilmiş tamamen yeni bir tasarım ve ışık . Anatomik olarak şekillendirilmiş olup, pedal çevirirken ayağı stabilize eder ve destekler . Topuktaki yansıtıcı parçalar yolda sporcuya daha fazla güvenlik sağlayarak görüş mesafesinin zayıf olduğu durumlarda bisikletçinin varlığının sinyalini vermeye yardımcı olur.

SIDI SHOT 2 D Zero Yol Ayakkabısı

C-BOOST SRS TABAN

En yeni nesil karbondan yapılmış olup , metatarsal alanın özel yapısı sayesinde, gücün doğrudan pedallara aktarımını artırarak ideal güç aktarımı ve desteği garanti eder. Yeni oval delikler, kilit pozisyonunun ayarını ± 5 mm milimetrik ölçek kadar uzatır ve sürücünün kişisel kilit konumunu hatırlaması için dahil edilir

C-BOOST SRS TABAN

Naylon ve TPU'dan yapılmış SRS (Taban Değiştirme Sistemi) ek parçalarıyla birlikte sunulur ; kullanımdan dolayı en çok bozulmaya maruz kalan alanlardaki karbonu koruma işlevine sahiptir ve yürürken dayanıklılığı artırır. SRS eklentileri, her pedal vuruşunda tabanın içindeki havanın dolaşımını destekleyen havalandırma delikleri ile entegre edilmiştir.

SIDI SHOT 2 D Zero Yol Ayakkabısı
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel