SiS GO+ Caffeine Jel 60 ML 5 Paket

0.00 TL 70.00 TL
Havale Fiyatı 70.00 TL

Marka: SIS

Ürün Kodu: kafein5

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

SiS GO+ Caffeine Jel Nedir?

Egzersiz sırasında ihtiyaç duyulan enerji ihtiyacını karşılamak için kolayca sindirilebilen hızlı bir karbonhidrat kaynağı sağlayan SiS GO+ Caffeine Jel, adından da anlaşılacağı gibi ekstra kafein içermektedir. Double espresso aromasıyla her 1 pakette 150 mg kafein içerir. Standart jel ürünlerinin aksine, tüketiminden sonra su içmenize gerek yoktur, bu sayede jel tüketimi sonrası aşırı su içme ile ortaya çıkabilecek şişkinlik riskini en aza indirir. SiS GO+ Caffeine Jel, her paketinde 22 gram hızlı emilen karbonhidrat içerir. Egzersiz sırasında karbonhidrat depolarınızı tüketmek, yorgunluğun en önemli nedenlerinden biridir. Egzersiz sırasında ilave karbonhidrat alımının antrenman verimliliğini iyileştirdiği ve yorgunluğu geciktirmeye destek olduğu bilinmektedir. İçeriğindeki 150 mg kafein sayesinde de yüksek yoğunluklu yarışlarda veya uzun zorlu antrenmanlarda ihtiyacınız olan kafeini sağlar.

SiS GO+ Caffeine Jel Özellikleri

  • Her pakette ekstra 150 mg kafein
  • Hızlı sindirilebilen formül
  • Enfes kahve aroması
  • Veganlar için uygun

SiS GO+ Caffeine Jel Nasıl Kullanılır?

Aldığınız jel karbonhidrat her ne kadar hızlıca sindirilse de kafeinin vücutta tam olarak sindirilmesi 30-60 dakikayı bulabilmektedir. Eğer kısa süreli bir egzersiz yapacaksanız(örneğin 60 dakikadan az) SiS GO+ Caffeine Jel’i egzersize başlamadan önce alabilirsiniz.  Fakat yüksek mesafeli bisiklet, maraton, ironman/triatlon vb uzun süreli bir egzersiz planlıyorsanız yorgunluk düzeyinin artacağı son bir kaç saatlik periyotta tüketmeniz daha uygun olmaktadır. Yüksek yoğunluklu ve uzun bir kaç saatlik egzersizler için 1 jel yeterlidir, daha uzun süreli egzersizlerde ise en fazla 2 jel tüketin. Yüksek kafein içeriği sebebiyle 16 yaşından küçük çocuklar, hamileler ve yaşlılar için uygun değildir. Hidrasyonun önemli olduğu yerlerde kafein ve sıvı dağıtımı kombinasyonunu sağlamak için GO Hydro veya GO Electrolyte ile birlikte de tüketilebilir .

Tüm Science In Sport ürünleri, sporculara güvence sağlamak için yasaklı madde testinde dünya standartlarında bir yaklaşıma sahiptir. Sporcu gıdaları kalite ve anti-doping akreditasyon kuruluşu olan Informed Sport® kayıtlarımız ve kalite standartlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN İÇERİĞİ 100ML PORSİYON BAŞINA 60ML
Enerji 613kj / 144kcal 368kj / 87kcal
Protein 0.0g 0.0g
Karbonhidrat 36g 22g
   Şekerler 1.2 g 0.7g
Yağ 0.1g 0.0g
   Doymuş Yağ 0.0g 0.0g
Lif 0.1g 0.04g
Tuz 0.01g 0.01g
Sodyum 23.4mg 14.2mg
Potasyum 5.1mg 3.1mg
Kafein 250mg 150mg

1 adet gel

hazırlanıyor...

KULLANIM KILAVUZU


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır