SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500g

0.00 TL 85.00 TL
Havale Fiyatı 85.00 TL

Marka: SIS

Ürün Kodu: go

Ürün Piyasa Fiyatı :

Stok: Yok

SiS GO Electrolyte Powder Nedir?

Hızlı ve kolay sindirilebilen bir karbonhidrat kaynağı sunmasının yanı sıra, optimum hidrasyonu sağlayan elektrolit karışımı içeren karbonhidrat ürünüdür. SiS GO Electrolyte Powder, her porsiyonda 36 gram karbonhidrata ek enerji ve hidrasyon konusunda en iyi etkiyi sağlayabilmek adına sodyum ile zenginleştirilmiştir. Dayanıklılık sporcuları tarafından yapılan yaygın bir yanlış gerektiği kadar karbonhidrat tüketmemektir. Egzersiz esnasında vücutta karbonhidratın ve hidrasyonun azalması, dayanıklılık egzersizinde en önemli iki yorgunluk sebebidir. SiS GO Electrolyte Powder‘ın özel formülasyonu, karbonhidrat tükenmesi ve dehidrasyon gibi olumsuz etkileri dengelemek için temel destekleyicidir.

SiS GO Electrolyte Powder Özellikleri

  • Her porsiyonda(40g) 36 gram saf karbonhidrat
  • Hidrasyonu arttırmak için sodyum ilaveli
  • Hızlı emilim

SiS GO Electrolyte Powder Nasıl Kullanılır?

Her 1 saatlik antrenman için 40g(2 ölçek) SiS Go Electrolyte kullanın. Kullanım tarzınıza göre egzersizden önce karbonhidrat depolamaya yönelik veya egzersiz sırasında karbonhidrat açığını tamamlamaya yönelik tüketebilirsiniz.

Tüm Science In Sport ürünleri, sporculara güvence sağlamak için yasaklı madde testinde dünya standartlarında bir yaklaşıma sahiptir. Sporcu gıdaları kalite ve anti-doping akreditasyon kuruluşu olan Informed Sport® kayıtlarımız ve kalite standartlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

PORSİYON SAYISI

12 Porsiyon

AROMA

Portakal

SKT

30.04.2020

   

 

hazırlanıyor...

KULLANIM KILAVUZU


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır