Taymory T600 TRI TOP AERO SIR

% 20

İNDİRİM

409.00 TL 327.20 TL
Havale Fiyatı 320.66 TL

Marka: TAYMORY

Ürün Kodu: #00058940

Ürün Piyasa Fiyatı : 409.00 TL

STOK : Var

Ürün Seçenekleri
Seçim
  • M

T600 Uzun mesafe için özel olarak tasarlanmıştır. İkinci bir deri gibi davranır ve iki ana kumaşın birleşiminden oluşur: rüzgar sürtünmesini azaltan ve giysinin aerodinamiğini optimize eden aerolight, tamamen hafif ve solunabilir aerohole…

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

-Boyun derisi ile sürtünmeyi önlemek ve çalışma aşamasında iyi nefes almasını sağlamak için güvenlik ayarlı ön fermuar’a sahiptir.

-Ultra violet-mesh:  UV korumalı, hızlı kuruyan yan ve arka panellere sahiptir. Aynı zamanda anti-bakteriyel ve kötü koku gidericidir.

-Aerohole:  rüzgar direncini en aza indirmek için tasarlanmış aerodinamik ve sıkıştırıcı kumaştır. Yanal panellerde bulunur, kaslarda recovery ve hareket özgürlüğü sağlar.

-Aerolight:  Hafifliği ve hava alması ile öne çıkmaktadır. Bu kumaş, aerohole kumaşı ile birlikte rüzgar etkisini en aza indiren ve aerodinamiği artıran çerçeve mikrofilamanlarına sahiptir.

-Rüzgar direncini en aza indirmek ve sporcuya beslenme çubuklarını tutarken ve yakalarken daha yüksek bir konfor sağlamak için tasarlanmış ceplere sahiptir.

-Ağırlık: 135 gr

 

 

Havale / EFT (%2) :320.66 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır