Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

tactix 7 - AMOLED Edition

Üretici firma: GARMIN
Ürün Kodu: 010-02931-01
₺73.260,00

PREMIUM TAKTİK GPS ASKERİ SAAT

Geleneksel düğmelere ve dokunmatik ekrana sahip bu GPS askeri akıllı saat, uyarlanabilir bir AMOLED ekrana, haritalama, müzik, gelişmiş eğitim özellikleri ve daha fazlasının yanı sıra özel taktiksel özellikler sunar.

Garmin tactix 7

Bu parlak, okunması kolay AMOLED ekran, görev geldiğinde uyum sağlayabilir ve kararabilir.

Garmin tactix 7

Dahili beyaz ve yeşil el feneri karanlığı aydınlatır.

Garmin tactix 7

Pil ömrüyle sınırlı kalmayın; akıllı saat modunda 31 güne kadar pil ömrü.

Garmin tactix 7

Gece görüşü uyumluluğu, gizlilik modu ve acil durum anahtarı gibi taktiklere özgü özelliklerle fark edilmeden gidin.

Garmin tactix 7

Önceden yüklenmiş haritalar, çok bantlı GPS desteği ve dış mekan sensörleriyle dünyanızda gezinin.

Garmin tactix 7

Applied Ballistics® yazılımı önceden yüklenmiş olarak gelir ve AB Synapse™ – Garmin mobil uygulaması aracılığıyla kilidi açılabilir (kilit açma ücreti gereklidir).

Garmin tactix 7

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 31 güne kadar ve GPS modunda 89 saate kadar pil ömrü elde edin.

TASARIMDA KALİTE

Termal, şok ve su performansı açısından ABD askeri standartlarına (MIL-STD-810) göre test edilen sağlam ancak gelişmiş tasarım, büyük 1,4 inç ekrana sahiptir

DOKUNMATİK EKRAN VE BUTONLAR

Her ortamda çalışan geleneksel düğme kontrolleri, seçimlere ve işlevlere hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilmiştir.

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

DAHİLİ YEŞİL VEYA BEYAZ FLASHLIGHT

Düşük ışık koşullarında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yerleşik bir çoklu LED el feneri, yeşil veya beyaz ışıkta parlak, sabit bir ışına hızlı erişim sağlar. NVG modunda beyaz devre dışı bırakılır ve yeşil el feneri kısılabilir hale gelir.

Garmin tactix 7

GECE GÖRÜŞ YETENEĞİ

İster NOD'lar altında görüntüleniyor olsun ister karanlıkta çalışıyor olsun, NVG modu, parlaklığı daha da kısmak ve ekranı tespit edilemeyecek şekilde karartmak için kontrollerle gizli çalışmaya olanak tanır.

Garmin tactix 7

GİZLİ MODU

Gizli mod, askeri saati çalışır durumda tutarken GPS konumunuzu kaydetmeyi ve paylaşmayı durdurur. Kablosuz bağlantı ve iletişimi devre dışı bırakır.

Garmin tactix 7

KILL SWITCH

Güvenlik bir sorun haline gelirse, Kill Switch cihazdaki tüm kullanıcı belleğini siler.

Garmin tactix 7

JUMPMASTER MODU

Bu özellik, askeri yönergelere göre yüksek irtifa bırakma noktalarını hesaplamak için çalışır ve atladığınızda hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Garmin tactix 7

ÇİFT KONUMLU FORMATI

Aynı ekranda hem evrensel enine Mercator hem de askeri ızgara referans sistemini görerek konumunuzu başkalarıyla kolayca senkronize edin.

Garmin tactix 7

PROJEKLİ YOL NOKTALARI

Daha sonra navigasyon için kullanılacak uzak coğrafi konumları ayarlayın ve kaydedin.

Garmin tactix 7

AV AKTİVİTESİ

Avınızı takip edin ve ava özel ara noktaları doğrudan askeri saatinizde işaretleyin.

Garmin tactix 7

DOĞRUDAN NAVİGASYONA

Dünya çapındaki havacılık veritabanındaki bir konuma veya ara noktaya doğrudan gidin. Veya yakındaki bir havaalanına giden yolu etkinleştirmek için En Yakın işlevini seçin.

Garmin tactix 7

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için NEXRAD radarı, METAR'lar ve TSK'lar dahil havacılık hava durumuna erişin.1

Garmin tactix 7

DIŞ HARİTALAR+

Doğrudan saatinize indirilen Premium haritalara (yalnızca ABD kapsamı) ve uydu görüntülerine (küresel kapsam) erişim sunan Outdoor Maps+'a isteğe bağlı abonelik seçeneği mevcuttur.

Garmin tactix 7

BALİSTİK ÇÖZÜCÜ

Sahada uzun mesafeli atışlara yönelik hedefleme çözümlerine erişmek için AB Synapse – Garmin uygulaması aracılığıyla Uygulamalı Balistik çözücünün kilidini açın (kilit açma ücreti gereklidir).

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

YERLEŞİK SPOR UYGULAMALARI

Patika koşusu, yüzme, koşu, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, kapalı alanda tırmanma ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin tactix 7

YÜKSEK EGZERSİZLER

Bu aktivite profili, AMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman egzersizlerinizi takip eder. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

Garmin tactix 7

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Performansınıza, dinlenmenize ve ayrıca Garmin Connect™ akıllı telefon uygulama takviminizde yaklaşan yarışlara uyacak şekilde her koşu veya sürüşten sonra uyum sağlayan günlük önerilen antrenmanlarınızın tamamını görüntüleyin.

Garmin tactix 7

GÖRSEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ

Koşu geçmişinize ve genel kondisyon seviyenize bağlı olarak bu özellik, koşmak istediğiniz mesafe için hızınızın ne olabileceğine dair bir tahmin sağlar. Trend verileri, egzersizinizin zaman içinde nasıl bir etkisi olduğunu gösterir.

Garmin tactix 7

İLERİDE

İlerideki seçili POI kontrol noktaları için bir bakışta farkındalık elde edin. Performans ölçümlerini, ayrık süreleri ve mesafeyi/yüksekliği görüntüleyin - ayrıca yaklaşan önemli iz noktalarının bir özetini görüntüleyin.

Garmin tactix 7

PACEPRO™ TEKNOLOJİSİ

Türünün ilk örneği olan PacePro özelliği, bir kurs yürütürken derece ayarlı rehberlikle hızınıza ayak uydurmanıza yardımcı olur.

Garmin tactix 7

DERECEYE GÖRE AYARLANMIŞ HIZ

Etkinlik bitmeden enerjiniz bitmesin. Koşu aktivitesinde veri alanlarınızı yapılandırdıktan sonra, planınıza göre performans sergilemek için temponuzu değişen arazilerde nasıl ayarlayacağınızı anlayın.

Garmin tactix 7

PERFORMANS ÖLÇÜMLERİ

Koşu dinamikleri, ısı ve rakım ayarlı VO2 max, arazi koşusu VO2 max, dinlenme danışmanı ve daha fazlasını içeren gelişmiş egzersiz ölçümlerini görüntüleyin.2

Garmin tactix 7

GERÇEK ZAMANLI DAYANIKLILIK

Eforunuzu izlemek ve yönetmek için bu verileri kullanın ve koşunuzun veya bisikletinizin başlangıcında aşırı efor sarf etmekten kaçınmanıza yardımcı olun.

Garmin tactix 7

İYİLEŞME SÜRESİ DANIŞMANI

Her antrenmandan sonra dinlenme süresi, başka bir zorlu antrenmana ne zaman hazır olacağınızı bilmenizi sağlar. Hatta egzersiz yoğunluğunu ve stres, günlük aktivite ve uyku gibi faktörleri de hesaba katar.

Garmin tactix 7

MTB DİNAMİKLERİ

Dağ bisikleti ölçümlerinin yanı sıra parkurun zorluğunu ve ne kadar sorunsuz indiğinizi derecelendiren özel Grit® ve Flow™ ölçümleriyle her sürüşün ayrıntılarını takip edin ve bir dahaki sefere geçmeniz gereken bir puan verin.

Garmin tactix 7

CLIMBPRO ÖZELLİĞİ

İnişler ve düzlüklerin yanı sıra eğim, mesafe ve yükseklik kazancı da dahil olmak üzere mevcut ve gelecek tırmanışlarınız hakkında gerçek zamanlı bilgileri görmek için indirilen parkurlarda ClimbPro tırmanış planlayıcısını kullanın.

Garmin tactix 7

SURF-READY ÖZELLİKLERİ

Biraz dalga yakalamaya hazır olun. Bu askeri saat, Surfline® kamerası önünde sürdüğünüz her dalganın videosunu oluşturan Surfline Sessions™ özelliğiyle çalışır. Böylece bunları daha sonra izleyebilir ve Surfline Sessions aboneliğinizle nasıl performans gösterdiğinizi görebilirsiniz.3

Garmin tactix 7

BACKCOUNTRY SKIING VE SNOWBOARDING

Bu aktivite profilleri artık otomatik olarak iniş ve tırmanmayı birbirinden ayırıyor. Böylece ilk koşunuzda start tuşuna basabilir ve akıllı saat takibinizi gün boyu bırakabilirsiniz.

Garmin tactix 7

XC KAYAK DİNAMİKLERİ

HRM-Pro™ nabız bandı (ayrı olarak satılır) ile eşleştirildiğinde kayak gücü ölçümü, kros antrenmanlarınızın gerçek egzersiz yükünü ölçmenize yardımcı olur.

Garmin tactix 7

YARIŞ WİDGET

Antrenman ipuçları, kişiselleştirilmiş günlük önerilen antrenmanlar ve parkur detaylarına, hava durumuna ve performansa dayalı tamamlama süresi tahminleriyle bir sonraki yarışınıza hazırlanın.

Garmin tactix 7

EĞİTİM DURUMU

HRV durumu, yakın zamandaki egzersiz geçmişiniz ve performansınız gibi yeni göstergeleri kullanarak, genel eforunuz ve verimli bir şekilde antrenman yapıp yapmadığınız, zirveye ulaşıp ulaşmadığınız veya gergin olup olmadığınız hakkında bilgi edinin.

Garmin tactix 7

EĞİTİM HAZIRLIĞI

Uyandığınız andan itibaren, uyku kalitenize, dinlenmenize, egzersiz yükünüze ve daha fazlasına dayalı bir hazırlık puanı alın; böylece, sıkı çalışmak mı yoksa sakinleşmek için mi iyi bir gün olduğuna karar verebilirsiniz.

Garmin tactix 7

HRV DURUMU

Firstbeat Analytics™ ekibimiz tarafından geliştirilen teknolojiye dayalı olarak uyurken kalp atış hızı değişkenliği sayesinde genel sağlığınız, egzersiziniz ve dinlenme durumunuz hakkında daha derin bir anlayışa sahip olun.

Garmin tactix 7

BİLEK TABANLI KOŞU GÜCÜ

Eforunuzu yönetebilmeniz ve antrenmanınıza ince ayar yapabilmeniz için patikaya veya yola ne kadar güç uyguladığınızı görün. Aksesuar gerekmez.

Garmin tactix 7

BİLEK TABANLI KOŞU DİNAMİKLERİ

Bu askeri akıllı saat tempo, adım uzunluğu, yerle temas süresi ve daha fazlası gibi önemli koşu ölçümlerini ölçer.

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

SATIQ™ TEKNOLOJİSİ

SatIQ teknolojisine sahip çok bantlı GPS, üstün konumlandırma doğruluğu sağlarken aynı zamanda cihazın pil ömrünü de optimize eder.

Garmin tactix 7

NEXTFORK™ HARİTA KILAVUZU

Yoldayken hızlı bir bakışla kolayca gezinin. Bir sonraki patika kavşağına olan mesafenin yanı sıra yaklaşmakta olan parkurun adını da görün.

Garmin tactix 7

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin

Garmin tactix 7

GOLF SAHA HARİTALARI

Dünya çapında 43.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve düğme hedefleme ile PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

Garmin tactix 7

SKIVIEW™ HARİTALARI

Önceden yüklenmiş SkiView haritalarıyla yamaçlara çıkın ve dünya çapında 2.000'den fazla kayak merkezi için pist adlarını ve zorluk derecelerini görüntüleyin.

Garmin tactix 7

MULTI-KITA TOPO HARİTALARI

tactix® 7, bölgenizdeki TopoActive haritalarıyla önceden yüklenmiş olarak gelir ve keşiflerinizi yolunda tutmak için dünyanın dört bir yanından ek haritalar indirmenize ücretsiz erişim sağlar. Haritaları ve yazılımı bilgisayar kullanmadan kolayca yüklemek ve güncellemek için yerleşik Wi-Fi® bağlantısını kullanın.

Garmin tactix 7

GÜÇ YÖNETİCİSİ

Çeşitli ayarların ve sensörlerin saatinizin pil ömrünü nasıl etkilediğini görüntüleyin, böylece pil ömrünü uzatan değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

 

 

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

BİLEKTEN KALP ATIŞ HIZI

Optik kalp atış hızı teknolojisi2 stres düzeyinizi hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliğinin yanı sıra aktivite yoğunluğunu da ölçer. Ayrıca nabız bandı olmadan su altında da takip yapar.

Garmin tactix 7

SABAH RAPORU

Uyanır uyanmaz, HRV durumu, antrenman hazırlığı ve hava durumunun yanı sıra uyku, dinlenme ve antrenman görünümünüze ilişkin genel bir bakış alın. İstediğiniz verileri görmek için raporunuzu özelleştirin.

Garmin tactix 7

JET LAG DANIŞMANI

Bir sonraki uzun mesafe yolculuğunuzda ışığa maruz kalma, uyku programı ve egzersiz konularında rehberlik sağlayarak jet lag'in etkilerini en aza indirmeye yardımcı olun. Seyahat ayrıntılarınızı Garmin Connect™ akıllı telefon uygulaması takvimine girin ve vücut saatinizin yeni varış noktanıza nasıl uyum sağladığını takip edin.

Garmin tactix 7

PULSE OX SENSÖRÜ

Yüksekliğe alışma veya uyku izleme için Pulse Ox4 sensörü4, vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini ölçmek için bileğinizdeki ışık ışınlarını kullanır.

Garmin tactix 7

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın tam bir dökümünü alın2. Hepsini uyku puanınızı ve iç görülerinizi içeren özel bir araçta görüntüleyin.

Garmin tactix 7

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeye ihtiyacınız olabileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliğini, stresi, uykuyu ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin.

Garmin tactix 7

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında, nefes çalışmaları ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin tactix 7

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı, kalp atış hızı değişkenliği2, Pulse Ox44, solunum ve stres gibi önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Daha sonra paylaşmak üzere uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla bu istatistikleri içeren bir rapor oluşturun.

Garmin tactix 7

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamayı hatırlatmak için günlük sıvı alımını kaydedin. Otomatik hedef etkinleştirildiğinde, bir aktivite sonrasında tahmini ter kaybını bile görebilirsiniz ve hedefiniz buna göre ayarlanır.

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu bir cihazla eşleştirildiğinde e-postaları, mesajları ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin tactix 7

MÜZİK UYGULAMALARI

2.000'e kadar şarkıyı depolayın veya Spotify, Deezer ve Amazon Music gibi uyumlu hizmetlerinizdeki akış uygulamalarına erişin ve Bluetooth® teknolojisiyle kulaklıklarla dinleyin.

Garmin tactix 7

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümüyle ödeme hatlarında hızlanın.

Garmin tactix 7

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde canlı konumunuz, kişilerinize manuel olarak veya belirli açık hava etkinlikleri sırasında yerleşik olay algılama özelliğiyle otomatik olarak gönderilebilir.5

Garmin tactix 7

IQ™ MAĞAZASINA BAĞLANIN

Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Connect IQ Mağazasından özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin, uygulamalar ve araçlar edinin.

Garmin tactix 7

HİSSE TAKİPÇİSİ

Hisse Senetleri uygulamasıyla6 en sevdiğiniz hisse senetlerinden 50'sini doğrudan bileğinizden takip edin. Gün içindeki fiyatlarını ve eğilimlerini takip etmek için stoklarınızı bir bakışta kolayca kontrol edin.

Garmin tactix 7

KIRMIZI KAYDIRMA MODU

Bu özellik, daha karanlık koşullara daha iyi alışmanıza ve uyku döngüsü bozukluklarını azaltmanıza yardımcı olmak için ekranı kırmızı tonlarına değiştirir.

 

 

  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır.