Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Tacx Flow Smart Trainer

Üretici firma: GARMIN
Ürün Kodu: T2240-61
₺17.952,00

Tacx Flow Smart Trainer

Bisiklet Uygulamaları ile Uyumlu, Etkileşimli Smart Trainer

  • Tekerlek takılı tasarım, iki kolay tıklamayla kurulur ve yerine güvenli bir şekilde kilitlenir
  • Hız, güç ve kadansı ölçer
  • Neredeyse sessiz volan, başkalarını rahatsız etmeden sürüş yapmanıza izin verir
  • Zwift ve Tacx® gibi popüler üçüncü taraf trainer uygulamalarıyla çalışır
  • % 7 eğime kadar gerçekçi simüle edilmiş eğimli tren
Tacx Flow Smart Trainer

Yıl boyu antrenman ve tamamen etkileşimli iç mekan bisiklet deneyimi için Tacx Flow Smart trainer ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Tekerlek takılı tasarımı kolay kurulum ve depolama sağlar. Zwift, Tacx ve TrainerRoad gibi sık kullandığınız uygulamalara da bağlanır.

Tacx Flow Smart Trainer

Güvenle Antrenman Yapın

Flow Smart, harici sensörlere ihtiyaç duymadan güvenilir, doğru ve tutarlı hız, güç ve kadans ölçümleri sağlamak için tasarlanmıştır.

Güçlü Yapı

Ömür Boyu Dayanıklı

Antrenmanınız ne kadar yoğun olursa olsun, bu bisiklet trainer'ı stabil ve dayanıklıdır. İki kolay tıklama ile bisikletinizi güvenli bir şekilde kilitler, böylelikle sert bir şekilde binebilir ve yerinizden bile kıpırdamazsınız. Flow Smart ayrıca aşınmayı önlemek için sertleştirilmiş çelik koldan yapılmış tek bir ruloya sahiptir.

Akıcı ve Sessiz

Kompakt 1,6 kg volan ve titreşimleri absorbe etmek için yumuşak plastikten bir rulo çekirdeğe sahip Flow Smart, mevcut en sessiz volan donanımlı bisiklet trainer'larından biridir.

Tümüyle Bağlantıda

Trainer, bir çok popüler trainer uygulamasıyla uyumludur. Zwift'in sanal dünyalarını ele geçirmek veya Strava ve TrainerRoad gibi diğer platformları kullanmak istediğinizde, bu bisiklet antrenörü daha önce hiç olmadığı kadar akıllı sürüş yapmanızı sağlar.

Tacx Flow Smart Trainer
Tacx Flow Smart Trainer

Dilediğiniz Gibi Antrenman Yapın

FLUX S Smart, Tacx iç mekan trainer yazılımının yenilikçi gücünü kullanır. Eşsiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kondisyon düzeyiniz için tasarlanmış, etkin biçimde yapılandırılmış antrenman planlarından yararlanarak başlayın. Alpler'in sarp yamaçlarında veya Milano'nun arnavut kaldırımı taşlı yollarında hızlı bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayan, yüksek kaliteli antrenman videoları ile dolu bir kütüphaneyle selenizde keyifli vakit geçirin. Canlı rakiplere ve sanal antrenman arkadaşlarınıza karşı yarış, 3B haritalarda gezinmek için Strava hesabını bağla ve hatta eğim, güç, kalp atış hızı veya FTP'ye dayalı kendi antrenmanlarını oluştur. Bisiklet trainer'ınızı herhangi bir yazılım olmadan da kullanmayı seçebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, ilerici bir güç eğrisi izler. Direnç daha hızlı sürdüğünüzde, düz bir yolda sürüşü simüle ederek artan şekilde artacaktır.