Tacx FLUX S Smart Trainer

0.00 TL 14,855.85 TL 1096.81 USD
Havale Fiyatı 14,558.74 TL

Marka: TACX

Ürün Kodu: T2900S-61

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

Tacx FLUX S Smart Trainer

Tüm Bisiklet Uygulamaları ile Uyumlu Direct Drive Smart Trainer

  • Gücünüzü % 3 hassasiyetle ölçün
  • Neredeyse sessiz direct drive trainer, başkalarını rahatsız etmeden sürüş yapmanızı sağlar
  • Zwift ve Tacx® gibi popüler üçüncü taraf trainer uygulamalarıyla çalışır
  • % 10 eğime kadar ve 1.500 watt sprint direnci ile gerçekçi bir şekilde simüle ederek antrenman yapın
  • Sağlam tasarım, tümüyle ayakta sürüş ve pedalların üzerinde durma imkanı sağlar

Smart, direct drive trainer mı arıyorsunuz? Tacx FLUX S Smart aradıklarınızın tümüne sahip: güvenilir, doğru, sessiz, güçlü ve çok gerçekçi bir sürüş hissi için ağır bir volan'a sahip. En sevdiğiniz uygulamalarla bisiklet sürerken ter atmanıza yardımcı olmak için yapılan bu bisiklet trainer'ı, ideal bir iç mekan antrenman arkadaşıdır.

Güvenle Antrenman Yapın

FLUX Smart Trainer'ın iç mekaniği, sürüş hissini ve güç ölçümünü iyileştirmek için yeniden tasarlandı ve bunun sonucunda FLUX S Smart ortaya çıktı - gücünüzün, hızınızın ve kadansınızın güvenilir, doğru ve tutarlı bir şekilde ölçülmesini sağlamak için tasarlanmıştır, böylece performansınızı ve ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Verilerinizi % 3 hassasiyetle, doğru bir şekilde ölçer.

Güçlü Yapı

FLUX S Smart'ın dengeli tasarımı, en güçlü sprintlerde bile bisiklet sürerken maksimum stabilite sağlar. 1.500 watt'a kadar güç sağlar ve % 10 eğim derecesine kadar gerçekçi simüle edilmiş tırmanışlarda antrenman yapabilirsiniz. Antrenman ne kadar yoğun olursa olsun, bu bisiklet trainer'ı uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Geniş kaplama alanı ve dayanıklı malzemeler maksimum stabilite sağlar.

Tacx FLUX S Smart Trainer

Akıcı ve Sessiz

7 kg'lık, ağır bir volan, FLUX S Smart'ın gerçekçi bir sürüş hissi ve iyi tepki vermesini sağlar. Bu direct drive trainer, titreşimleri ve gürültü seviyelerini mutlak minimum seviyeye getirmek için tasarlanmıştır, bu da mevcut en sessiz volan donanımlı bisiklet trainer'ını meydana çıkarır.

Tümüyle Bağlantıda

Trainer, BLUETOOTH® Smart teknolojisi ve ANT+® FE-C protokolü ile iletişim kurar ve bu, birçok popüler trainer uygulamasıyla uyumlu olmasını sağlar. Bu yüzden, Tacx yazılımında ünlü bir bisiklet rotasında sürmek, Zwift'in sanal dünyalarında yer almak veya TrainerRoad gibi diğer platformlardan yararlanmak istediğinizde, bu bisiklet trainer'ı hiç olmadığı kadar akıllı sürüş yapmanızı sağlar. Ayrıca, trainer'ı bağımsız modda kullanmayı da seçebilirsiniz. Bağlanmadığında düz bir yol simüle eder; ne kadar hızlı sürersen, direnç de o kadar yüksek olur. Aynı anda birden fazla cihaza bağlanabilir, böylece yazılımın tadını çıkarabilir ve aynı zamanda Garmin bisiklet bilgisayarınızda performansınızı izleyebilirsiniz.

Tacx FLUX S Smart Trainer

Geliştirilmiş Uyumluluk

FLUX S Smart trainer, aks uyumluluğunu önemli ölçüde artırmak için ek aks adaptörleri ile birlikte gelir. Bu direct drive 142x12 mm ve 148x12 mm akslarla uyumludur ve kutu içeriğinde bulunur.

Dilediğiniz Gibi Antrenman Yapın

FLUX S Smart, Tacx iç mekan trainer yazılımının yenilikçi gücünü kullanır. Alpler'in sarp yamaçlarında veya Milano'nun arnavut kaldırımı taşlı yollarında hızlı bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayan 100'den fazla yüksek kaliteli, gerçek video ile dolu bir kütüphaneyle selenizde keyifli vakit geçirin. Eşsiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kondisyon düzeyiniz için tasarlanmış, verimli bir şekilde yapılandırılmış antrenman planlarından yararlanın. Canlı rakiplere karşı yarış, GPS verilerini yükle ve 3 boyutlu haritalarda sür, eğim, güç, kalp atış hızı veya FTP'ye göre kendi antrenmanlarını oluştur ve Strava'da gösteriş yap.

Tacx FLUX S Smart Trainer
Havale / EFT (%2) :14,558.74 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Mıknatıs : 8 kalıcı ferrit mıknatıs ve 8 elektro mıknatıs
Elektrik gereksinimi : 110-240 V
Bağlantı göstergesi (ANT+ / BLUETOOTH) : 2 LED
Uygun rubleler : Shimano ve SRAM: 8-11 vites. Campagnolo, SRAM XD ve XD-R gövdesi (ayrıca satılır). Specialized SCS sistemi için uygun değildir.
Uygun akslar : Arka maşa genişliği: Yol 130 mm, MTB 135 mm. Diğer genişlikler için adaptör mevcuttur
Maks. güç : 1500 watt
Maks. eğim : % 10
Maks. tork : 22.1 Nm
Maks. fren gücü : 65N
Volan : 7 kg
Kütle ataleti : 22.8 kg
Kalibrasyon : Aşağı Döndürme
Kapladığı alan : 26.4" x 25.3" (670 x 642 mm)
Yükseklik : 18.1" (460 mm)
Ağırlık : 22.8 kg
Kablosuz iletişim : ANT+ bağlantı, BLUETOOTH kablosuz teknoloji
Kontrol edebilen cihazlar : Akıllı telefon, tablet, ANT+ bisiklet bilgisayarı, bağımsız, ANT+ anteni ile bilgisayar bağlantısı
Çıkış : Hız, kadans, güç
Okuma : Akıllı telefon, tablet, bisiklet bilgisayarı, ANT+ anteni ile bilgisayar
Doğruluk : <3%

Flux S trainer (paket içinde ruble yoktur, kendi bisikletinize uyumlu bir ruble temin etmeniz gerekmektedir)

Elektrik bağlantısı için kablo

Kullanım kılavuzu


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır