Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Tacx NEO 2 Smart Bike Trainer

Üretici firma: GARMIN
Ürün Kodu: T2850-61
₺55.400,40

Tacx NEO 2 Smart Bike Trainer

 

KAPALI BİSİKLET EĞİTİMİNİN ZİRVESİ

Bu doğrudan tahrikli akıllı antrenör, size gerçekten açık havada bisiklet sürüyormuşsunuz gibi hissettiren sürükleyici özelliklere ek olarak, ayrıntılı veriler ve eksiksiz bir akıllı özellikler paketi sunar.

 

   

Çok önemsiyorsun. Bu yüzden çok fazla ölçüm yapıyoruz. Güç ve kadansı %1 doğrulukla beğenin.

   

Grafikleri beğendiniz mi? Biz de. Ayrıntılı pedal vuruş analizi ile formunuzu analiz edin.

   

Sürüşler o kadar gerçek ki, içeride olduğunuzu unutabilirsiniz.

   

Acı yoksa kazanç da yok. Simüle edilmiş eğimler yanmayı hissetmenizi sağlayacaktır.

   

Simüle edilmiş parke taşlarının ve çakılların gürültüsünü ve çıtırtısını hissedin.

 

 

DİNAMİK ATALET

Dış mekanda iç mekanda bir sürüşü simüle etmek için dinamik atalet, kütle ataletini kontrol eder ve sürüşünüzü daha gerçekçi kılmak için ağırlığı, hızı ve eğim açısını telafi eder.

 

YOL HİSSİ

Bu özellik, antrenörün titreşmesini ve parke taşı ve çakıl gibi farklı yol yüzeylerinde sürüş hissini simüle etmesini sağlamak için Tacx yazılımı veya Zwift uygulamasıyla birlikte çalışır.

 

EN ÜST DÜZEY YAKLAŞIM

İniş simülasyonu, harici bir güç kaynağına bağlandığında yokuş aşağı sürüşü doğru bir şekilde simüle eder.

 

PÜRÜZSÜZ VE SESSİZ

Bu doğrudan tahrikli trainer'ın kayışı veya fiziksel aktarımı yoktur, bu da onu mevcut en sessiz iç mekan bisiklet trainerlarından biri yapar.

 

RAHAT DEPOLAMA

NEO 2 Smart trainer, saklamayı kolaylaştıran katlanabilir bir tasarıma sahiptir. Bakım gerektirmez, elektrikle veya elektriksiz kullanılabilir.

 

 

 

 

SPRINT'A HAZIR

32 entegre neodimyum mıknatıs, yüksek fren kuvveti ve yüksek güç seviyeleri sağlar. NEO 2 Smart, 2.200 watt'a kadar patlayıcı koşular sırasında bile maksimum stabilite sağlar.

 

YÜKSEKLERE TIRMANIN

%25 eğime kadar gerçekçi simüle edilmiş eğimlerde antrenman yaparak yoğun antrenmanlarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

 

DOĞRU VE GÜVENİLİR

Güvenilir, tutarlı ölçümlerle performansınızı ve ilerlemenizi takip edin; kalibrasyon gerekmez. Bu, %1 dahilinde doğru bir şekilde ölçülen güç, hız ve tempoyu içerir.

 

PEDAL VURUŞ ANALİZİ

NEO 2 Smart, pedal çevirme tekniğinizi analiz etmek ve daha etkili bir vuruş geliştirmenize yardımcı olmak için sol ve sağ bacaklarınızın konumunu ölçer.

 

 

 

 

 

 

YÜKSEK UYUMLU

NEO 2 Smart, BLUETOOTH® Smart teknolojisi ve ANT+® FE-C protokolü aracılığıyla iletişim kurar, dolayısıyla TrainerRoad ve Zwift gibi bir dizi popüler eğitim uygulamasıyla çalışır.

 

TEK BAŞINA AYAKTA KALABİLİR

Antrenörü bağımsız modda kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bağlanmadığında düz bir yolu simüle edecektir; ne kadar hızlı sürerseniz direnç o kadar yüksek olur.

 

CİHAZ UYUMLULUĞU

NEO 2 Smart'ı aynı anda birden fazla cihaza bağlayın, böylece Tacx yazılımının keyfini çıkarabilir ve Garmin bisiklet bilgisayarınızdaki performansınızı aynı anda takip edebilirsiniz.

TACX EĞİTİM™ YAZILIMI

Alplerin dik tepelerinde veya Milano'nun arnavut kaldırımlı yollarında bisiklet sürmenin heyecanını yaşamanıza olanak tanıyan 100'den fazla yüksek kaliteli, gerçek hayattan videoyla dolu bir kütüphanenin keyfini çıkarın.

TACX EĞİTİM PLANLARI

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kondisyon seviyenize göre tasarlanmış yapılandırılmış antrenman planlarından yararlanın. Canlı rakiplerle yarışın, GPS verilerini yükleyin, 3 boyutlu haritalarla sürüş yapın ve daha fazlasını yapın.

 

  • Bluetooth kelime markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisansa tabidir.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel