Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

Ürün Kodu: 010-02534-61
₺197.604,00

Tacx NEO Bike Plus Trainer

SALONUNUZDAKİ EPİK PARKURLAR

Tacx® Training akıllı cihaz uygulaması1 ile gerçekçi yol hissi ve gerçek parkurlardan simüle edilmiş eğimler sunan akıllı bir bisikletle dış mekan dünyasını iç mekanlara taşıyın - ayrıca dış mekan bisikletinize uyacak şekilde kolay özelleştirme mevcuttur.

Tacx Boost Trainer

Tacx Training uygulaması1 ile en sevdiğiniz parkurları sürün ve gerçekten orada olduğunuzu hissedin.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

Süper sessiz çalışma, herhangi bir odayı eğitim için parkurunuz yapar.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak antrenman planlarıyla yola devam edin.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

Güç ve performans ölçümleriyle sürüşünüzü takip edin.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

Arnavut kaldırımı ve çakıl dahil tüm yolları hissedin.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

Basit ayarlamalar sayesinde Neo Bike Plus evde bulunan birden fazla sporcunun antrenmanları için ideal hale gelir.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

GERÇEK YOL HİSSESİ

Bu özellik, traineri titreştirmek ve parke taşı ve çakıl gibi farklı yol yüzeylerinde sürüş hissini simüle etmek için Tacx Training uygulamasıyla birlikte çalışır1.

DAHA DÜZGÜN VİTES DEĞİŞİMİ

Elektronik vites değiştirmenin hassasiyeti ve hissi ile vites değiştirmek için vites kollarına dokunun. SHIMANO, SRAM veya Campagnolo için programlanabilen vites kolları ile özellikle zorlu sürüşlerde doğru vitesi kolay ve hızlı bir şekilde bulacaksınız.

DİNAMİK INERTIA

İç mekanda bir dış mekan sürüşünü simüle etmek için dinamik inertia, sürüşünüzü daha gerçekçi hissettirmek için hızınıza ve eğiminize bağlı olarak bir ileri hareket hissi sağlar.

DAİMİ İMERSİYON

Sürüş sırasında vites hissi, zincirinizin farklı bir vitese geçtiği hissini verir. Harici bir güç kaynağına bağlandığında, iniş simülasyonu yokuş aşağı bir sürüşü doğru bir şekilde kopyalar.

PEDAL ÇEVİRME ANALİZİ

NEO Bike Plus akıllı bisiklet, pedal çevirme tekniğiniz ve daha etkili bir vuruş geliştirmenize yardımcı olmak için sol ve sağ bacaklarınızın konumunu ölçer.

DOĞRU VE GÜVENİLİR

Güvenilir, tutarlı ölçümlerle performansınızın ve ilerlemenizin doğru bir resmini elde edin - tıpkı bir açık hava yolculuğunda olduğu gibi. Bu, %1 içinde doğru bir şekilde ölçülen güç, hız ve kadansı içerir.

SPRINT

NEO Bike Plus akıllı bisikletin dengeli tasarımı, 2200 watt'a kadar en patlayıcı sprintlerde bile maksimum denge sağlar.

YÜKSEĞE TIRMANIŞ

Açık hava tırmanışları için güçlenin veya %25 eğime kadar gerçekçi simülasyonlu eğimlerde antrenman yaparak iç mekan antrenmanınızın yoğunluğunu artırın.

DÜZ VE SESSİZ

NEO akıllı teknolojisinin ve NEO Bike Plus'ın iç tasarımının birleşimi, mevcut en sessiz iç mekan bisikletlerinden biri ile sonuçlanır.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

SELE

İnce sele direği, evinizdeki diğer bisikletçilerin dış mekan bisikletine tam olarak uyması için ayarlanması kolay yükseklik ayarlarıyla uzun yolculuklarda bile konfor sağlar.

KRANK UZUNLUĞU

Sürüş tarzınıza uygun pedalları seçin ve hassas, özelleştirilmiş bir uyum için beş krank uzunluğu seçeneğiyle kolayca kurun.

STEM UZUNLUKLARI

Doğru boyutlandırma ve daha rahat oturması için koltuk konumunu ve gidon konumunu milimetreye kadar kolayca ayarlayın.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

CİHAZ UYUMLULUĞU

NEO Bike Plus akıllı bisikleti aynı anda birden fazla cihaza bağlayın, böylece akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya dizüstü bilgisayarınızda Tacx Training uygulamasının keyfini çıkarabilir ve performansınızı aynı anda Garmin bisiklet bilgisayarınızda takip edebilirsiniz.

FAVORİ UYGULAMALARINIZA BAĞLANIN

NEO Bike Plus, Bluetooth® Smart teknolojisi ve ANT+® FE-C protokolü aracılığıyla iletişim kurar, bu nedenle TrainerRoad ve Zwift gibi birçok popüler eğitim uygulamasıyla çalışır.

BAĞIMSIZLIK ÖZELLİĞİ

Akıllı bisikleti bağımsız modda kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bağlanmadığında düz bir yolu simüle eder; ne kadar hızlı sürersen direnç o kadar yüksek olur.

SOĞUK KALARAK DEVAM EDİN

NEO Bike Plus akıllı bisiklet 4,5" ekrana ve cihazlarınızı çalıştırabilmeniz için USB şarj cihazlarına sahiptir. Yerleşik etkileşimli fanlar, gücünüz veya kalp atış hızınız tarafından otomatik olarak kontrol edilir.

 

 

Tacx NEO Bike Plus Trainer

TACX ANTRENMAN UYGULAMASI

Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından ünlü parkurları sürmenin heyecanını yaşamanıza izin veren 250'den fazla yüksek kaliteli, gerçek hayat videosu1 ile dolu bir kütüphanenin keyfini çıkarın. Hatta Garmin sponsorluğundaki özel ekip videoları ile “Profesyonellerle Sürüş” mücadelelerine bile katılabilirsiniz.

TACX ANTRENMAN PLANLARI

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için fitness seviyenize göre tasarlanmış yapılandırılmış antrenman planlarından yararlanın. Canlı rakiplerle yarışın, GPS verilerini yükleyin, 3D haritalarla sürün ve daha fazlasını yapın1.

VERİLERİNİZİ KEŞFEDİN

Güvendiğiniz tüm veriler Garmin Connect™ akıllı cihaz uygulamasındadır. Haritaları ve istatistikleri görün veya ilerlemenizi her yerden analiz edin.

Tacx NEO Bike Plus Trainer

TRAINER'INIZ İÇİN UYUMLU AKSESUARLARI KEŞFEDİN

Detaylı Bilgi

Tacx NEO Bike Plus Trainer

BİSİKLET DENEYİMİNİZİ BİR SONRAKİ SEVİYEYE TAŞIYIN

Detaylı Bilgi

  • 1Tacx Premium veya Premium HD aboneliği gereklidir
  • Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisans kapsamındadır.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel