Tacx Neo Bike Smart Trainer

Ön Sipariş

0.00 TL 84,960.00 TL
Havale Fiyatı 82,411.20 TL

Marka: TACX

Ürün Kodu: T8000-61

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

Tacx NEO Bike Smart Trainer

Gerçekçi Bisiklet Deneyimi için Akıllı Bisiklet

  • Yenilikçi tasarım, gerçekçi bir his ve gerçek sürüşteki duruş pozisyonunu yaratır; sanal vites bile gerçek vites değiştirme hissini simüle eder
  • Akıllı teknoloji ve neredeyse sessiz iç tasarım, diğerlerini rahatsız etmeden sürüş yapmanıza olanak sağlar
  • Sol - sağ dengesi ve güç dağıtımı ile doğru pedal basma analizi sağlar
  • Gücünüzü % 1 doğrulukta ölçer, Zwift ve Tacx® gibi popüler üçüncü taraf trainer uygulamalarıyla çalışır
  • Gerçek yol hissi veren tek akıllı bisiklet, arnavut kaldırımı taşı ve çakıl gibi farklı yol yüzeylerinin hissini deneyimlemenizi sağlayan özelliğe sahip

Tacx NEO Bike Smart, benzersiz bir deneyim yaratmak için tasarlanmış devrim niteliğinde bir akıllı bisiklettir. Sessiz, güçlü ve doğru NEO Bike Smart istediğiniz gibi antrenman yapmanızı sağlar. Eşsiz özellikleri ve tasarımı, iç mekanda bisiklet sürmeyi şaşırtıcı derecede gerçekçi ve eğlenceli kılarken, tercih ettiğiniz uygulamalarla egzersiz yapmanın kolay bir yoludur.

Daha Gerçekçi Sürüş

İç mekanlarda akıcı bir dış mekan sürüşünü simüle etmek için tasarlanan NEO Bike Smart, sürüşünüzü mümkün olduğu kadar gerçekçi hissetmenizi sağlamak için kütle ataletini kontrol eden ve ağırlık, hız, eğim açısını sağlayan dinamik atalet özelliklerine sahiptir. Tacx yazılımını veya Zwift uygulamasını kullanın ve trainer'ın arnavut kaldırımı taşı ve çakıl gibi farklı yol yüzeylerinde sürüş yapma hissini simüle etmesini sağlayan yol hissi özelliğini yaşayın. Dişli, zincirinizin farklı bir vitese girme hissini bile taklit ediyor. Ayrıca iniş simülasyonu, yokuş aşağı sürüşü doğru şekilde simüle eder.

Akıcı ve Sessiz

Yakınınızda bulanan başkalarını rahatsız etmeden sert bir şekilde sürün. NEO smart teknolojisi ve NEO Bike Smart'ın iç tasarımı, mevcut olan en sessiz iç mekan bisiklet trainer'larından birini ortaya çıkardı.

Güçlü Yapı

NEO Bike Smart trainer, en yoğun antrenman seanslarının karşılığını verir. 2.200 watt'a kadar olan sprintlere dayanabilir ve % 25'lik eğime kadar tırmanışları simüle edebilir. Antrenmanınız ne kadar yoğun olursa olsun, bu bisiklet trainer'ı uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

Tacx NEO Bike Smart Trainer

Doğru ve Güvenilir

Tacx NEO Bike Smart, hızınızın, gücünüzün ve kadansınızın güvenilir, doğru ve tutarlı bir şekilde ölçülmesini sağlamak için tasarlanmıştır, böylece performansınızı ve ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Bu akıllı bisiklet bir kalibrasyon işlemi gerektirmez ve performans verilerinizi maksimum % 1 sapma ile ölçer. NEO Bike Smart, pedal çevirme tekniğinizi analiz etmek ve daha etkili bir pedal basışı geliştirmenize yardımcı olmak için sol ve sağ bacaklarınızın konumunu da ölçer.

Tümüyle Bağlantıda

Trainer, BLUETOOTH® Smart teknolojisi ve ANT+® FE-C protokolü ile iletişim kurar ve bu, birçok popüler trainer uygulamasıyla uyumlu olmasını sağlar. Bu yüzden, Tacx yazılımında ünlü bir bisiklet rotasında sürmek, Zwift'in sanal dünyalarında yer almak veya TrainerRoad gibi diğer platformlardan yararlanmak istediğinizde, bu bisiklet trainer'ı hiç olmadığı kadar akıllı sürüş yapmanızı sağlar. Ayrıca, trainer'ı bağımsız modda kullanmayı da seçebilirsiniz. Bağlanmadığında düz bir yol simüle eder; ne kadar hızlı sürersen, direnç de o kadar yüksek olur. Aynı anda birden fazla cihaza bağlanabilir, böylece yazılımın tadını çıkarabilir ve aynı zamanda Garmin bisiklet bilgisayarınızda performansınızı izleyebilirsiniz.

Tacx NEO Bike Smart Trainer

Dilediğiniz Gibi Antrenman Yapın

NEO bİLE Smart, Tacx iç mekan trainer yazılımının yenilikçi gücünü kullanır. Alpler'in sarp yamaçlarında veya Milano'nun arnavut kaldırımı taşlı yollarında hızlı bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayan 100'den fazla yüksek kaliteli, gerçek video ile dolu bir kütüphaneyle selenizde keyifli vakit geçirin. Eşsiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kondisyon düzeyiniz için tasarlanmış, verimli bir şekilde yapılandırılmış antrenman planlarından yararlanın. Canlı rakiplere karşı yarış, GPS verilerini yükle ve 3 boyutlu haritalarda sür, eğim, güç, kalp atış hızı veya FTP'ye göre kendi antrenmanlarını oluştur ve Strava'da gösteriş yap.

Tasarım ve Özelleştirme

Konforlu ve kullanımı kolay NEO Bike Smart, 4.5 inç ekrana ve trainer'ı kontrol etmeyi kolaylaştıran düğmelere sahiptir. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi iki USB şarj cihazıyla güç verin ve bu bisikleti pedal, sele, (tri) gidon, gidon bandı ve krank uzunluklarını özelleştirerek kendinize ait yapın. İki adet etkileşimli hava fanı, güç veya kalp atış hızınız tarafından otomatik olarak kontrol edilir veya sabit bir hızda ayarlanabilir. Tak / çıkar teknolojisi, trainer'ı ana güçle veya güçsüz olarak kullanmanızı sağlar. Bu akıllı bisiklet, yol bisikletiniz veya triatlon bisikletinizin ayarlarına göre ayarlanabilir. Sele ve gidon yüksekliği ve mesafesinin yanı sıra, gerekli krank uzunluğunu ve (ön ve arka) dişli ayarlarını belirleyebilirsiniz.

Tacx NEO Bike Smart Trainer
Havale / EFT (%3) :82,411.20 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Mıknatıs : 32 neodim mıknatıs
Aktarım : Yok
Elektrik gereksinimi : 110-240 V
Güç göstergesi : Çok renkli LED, yerde spot
Bağlantı göstergesi (ANT+ / BLUETOOTH) : 2 LED
Dişli oranı : Ayna dişlisi: 3 dişe kadar, dişli başına diş sayısı 22 ile 53 arasında ayarlanabilir; arka ruble: 12 dişe kadar, dişli başına diş sayısı 11 ile 40 arasında ayarlanabilir.
Q-faktör : 147 mm
Maks. güç : 2200 watt
Maks. eğim : 0.25
İniş simülasyonu : Var
Maks. tork : 85 Nm
Maks. fren gücü : 250 N
Volan : Sanal
Kütle ataleti : 125 kg'a kadar değişken
Kalibrasyon : Kalibrasyona ihtiyaç yok
Kapladığı alan : 54.7" x 29.5" (1390 x 750 mm)
Yükseklik : 46.1" (1170 mm)
Ağırlık : 50 kg
Kablosuz iletişim : ANT+ bağlantı, BLUETOOTH kablosuz teknoloji
Kontrol edebilen cihazlar : Akıllı telefon, tablet, ANT+ bisiklet bilgisayarı, bağımsız, ANT+ anteni ile bilgisayar bağlantısı
Çıkış : Hız, kadans, güç
Okuma : Akıllı telefon, tablet, bisiklet bilgisayarı, ANT+ anteni ile bilgisayar
Doğruluk : <1%
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır