Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BMC Timemachine 02 TWO

Üretici firma: BMC
Ürün Kodu: 302032007890
₺115.499,74
*
  • KIRMIZI SİYAH
*
*

BMC Timemachine 02 TWO

VMAX TEKNOLOJİSİ

p2p x subA: Yüksek performanslı bisiklete binme formülü - Performans-İçin-Pozisyon, sürüş konumunuzun ayarlanabilirliğini en üst düzeye çıkarırken, SubA yeniliği inanılmaz derecede hızlı bir kadro profili oluşturur.

P2P V-KOKPİT

V-Kokpit (tüm tam bisikletlerde ve opsiyonel kadro özelliği) daha uzun pad stack boyutları için optimum aerodinamik performans sunarken, ileri ofset, yüksek performans ve konforun son teknoloji ürünü bir karışımı olan dikey uyumluluğu destekler.

SUBA AERO MENTEŞE-MAŞA

3. nesil menteşe-maşa, sade bir ön profil, sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş fren kaliperleri ve hem biçimi hem de işlevi destekleyen devrim niteliğinde, yeni bir kokpit montaj sistemi sağlar.

GİZLİ FREN YÜKSELTİCİ TEKNOLOJİSİ

Fren balatalarının çekmesinden kalipersiz strok oranını arttırır ve fren balatalarının tekerleğin esnek olduğu zamanlarda yeterli boşluk olmasını sağlar. Sistem, hareket amacıyla kokpitin (elektronik vites değiştirme seçenekleriyle eşleştirildiğinde) tamamen ayrılmasını sağlar.

ÇİFT MONTAJLI SELE

71° - 81° etkili sele borusu açısı oluşturabilir.

ENTEGRE BESLENME SEÇENEKLERİ

Arkaya monteli ekipman saklama bölümü, üst boru beslenme kutusu bağlantıları ve alt boru çift montajlı matara kafesi eklentisi, güvenilir bir triatlon silahına katkıda bulunur

Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel