Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

TRAIL FF Gloves

Üretici firma: ASSOS
Ürün Kodu: P13.50.529
₺2.802,05
*

Renk

  • Kullanılamıyor
*

Beden

ÜRÜNÜN ARKA PLANI

Tam parmak koruması ve yorgunlukla savaşan konfor, arazide geçirilen sayısız saatin, yeni malzeme ve desenleri test etmenin sonucudur. Bu bize, sıcak noktaların nerelerde gelişme eğiliminde olduğu, ellerimizin belirli pozisyonları diğerlerinden daha fazla tercih ettiği ve eldiven panellerini ayarlamamıza yardımcı olduğu konusunda bir fikir verdi. Bu nedenle, çubukları kavrayan insan elinin karmaşık anatomik yapısını taklit eden kavisli bir 3D yapı oluşturmak için onları kestik. Sonuç? İhtiyaç duyduğunuz yerde hedeflenmiş destek ve ihtiyaç duymadığınız yerlerde daha az ağırlık.

TEKNOLOJİYE GENEL BAKIŞ

İNCE DETAYLAR


ÖNE ÇIKAN KUMAŞLAR

Avuç içinde dayanıklı bir 3D Mesh kullandık, ardından üst-dış kısımda ve ellerimizin barı "ağırlıklandırma" eğiliminde olduğu başparmak kısmında hafif, delikli dolgu ile kapladık. Parmak uçları ayrıca, fren kolu kontrolü için ilk iki parmakta silikon uygulanmış sert bir çift katmanla sarılmıştır.

YAPI/ FIT

Eldivenlerin anatomik kesimi, ellerin belirgin hatlarıyla tam olarak hizalanacak şekilde 3 boyutlu kavisli bir yapı oluşturmak için "kırışıksız" bir yapı sağlar. Esnek manşet, bileğinize göre kalıplanır ve herhangi bir tahriş olmaksızın neredeyse özel bir uyum sağlar.