Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Venu 2 Plus - Gri

Ürün Kodu: 010-02496-10
₺22.770,00

Garmin Venu 2 Plus Gri

SAĞLIĞINIZI KEŞFEDİN

Gelişmiş sağlık ve fitness özellikleriyle vücudunuzu daha iyi anlayın. Ve uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde bileğinizden1 arama yapmanın rahatlığını yaşayın.

Garmin Venu 2 Plus

Birçok cihaz taşımaktan sıkıldınız mı? Uyumlu akıllı telefonunuza bağlıyken bileğinizden arama yapın.

Garmin Venu 2 Plus

Eşleştirilmiş akıllı telefonunuzun sesli asistanı sayesinde metin mesajları oluşturun veya yanıtlayın1.

Garmin Venu 2 Plus

Sağlık ve zindelik özellikleri, vücudunuzun içinde neler olup bittiğine daha iyi bir bakış açısı sağlar.

Garmin Venu 2 Plus

25'ten fazla önceden yüklenmiş spor uygulamasıyla hareket etmenin yeni yollarını bulun.

Garmin Venu 2 Plus

Kablosuz kulaklığınızla telefonsuz müzik dinlemek için saatiniz yeterli.

Garmin Venu 2 Plus

Parlak AMOLED ekran ve 9 güne kadar pil ömrü.

Garmin Venu 2 Plus

TARZINIZI VURGULAYIN

Kristal netliğinde AMOLED ekran, bu saate parlak güneş ışığı altında bile hayat veriyor. Ekranı her zaman görünür durumda tutmak için “her zaman açık” modunu deneyin.

HAREKET HALİNDEKİLER İÇİN YAPILMIŞTIR

Dayanıklı Corning® Gorilla® Glass 3'ten şık paslanmaz çelik çerçeveye ve konforlu silikon kayışa kadar bu akıllı saat her şeye hazır.

Garmin Venu 2 Plus

BİLEKTEN TELEFON GÖRÜŞMELERİ

Ceplerinizi karıştırırken veya çantanızı karıştırırken geç kalıp cevapsız arama bildirimi almayacaksınız. Uyumlu akıllı telefonunuzla bağlandığınızda, doğrudan saatten telefon görüşmeleri yapabilir ve alabilirsiniz.

SESLİ ASİSTANINIZA SORUN

Eller dolu mu? Sorun yok. Metin mesajları oluşturmak ve yanıtlamak, soru sormak ve hatta uyumlu akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmek için Venu® 2 Plus aracılığıyla eşleştirilmiş akıllı telefonunuzun sesli yardımcısını (Siri, Google Assistant veya Bixby) kullanın.

Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı2, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox3, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

Garmin Venu 2 Plus

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Aktivite ve dinlenme için en iyi zamanları bulabilmeniz için gün boyunca vücudunuzun enerji seviyelerini görün.

Garmin Venu 2 Plus

PULSE OX SENSÖRÜ

Vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini göstermek için günün herhangi bir noktasında veya siz uyurken kan oksijen doygunluğunuzu yerinde kontrol etmek için Pulse Ox3 sensörünü kullanın.

Garmin Venu 2 Plus

STRES TAKİBİ

Sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi öğrenin. Rahatlama hatırlatıcıları, saatiniz stresli hissettiğinizi algıladığında kısa bir nefes alma etkinliği yapmanızı bile ister.

Garmin Venu 2 Plus

KADIN SAĞLIĞI TAKİBİ

Menstrüel döngünüzü veya hamileliğinizi takip etmek için Garmin Connect uygulamasını kullanın. Belirtileri günlüğe kaydedin, egzersiz ve beslenme eğitimi alın ve daha fazlasını yapın. Hatta Kadın Sağlığı Takibi uygulamasıyla ayrıntıları bileğinizde görün ve kaydedin

Garmin Venu 2 Plus

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatıcı olarak kaydedin. Aktiviteler sırasında ne kadar terlediğinize bağlı olarak ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefiniz bile olabilir.

Garmin Venu 2 Plus

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında, nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında veya Sağlık Anlık Görüntüsü oturumu sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin Venu 2 Plus

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Uykunuzun kalitesi ve nasıl daha iyi yapabileceğinize dair içgörüler için bir puan alın. Hatta farklı uyku aşamalarının yanı sıra kalp atış hızı, stres, Pulse Ox3 ve solunumun kaydını tutun.

Garmin Venu 2 Plus

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Saat, kalp atış hızınızı2 sürekli olarak ölçer ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

Garmin Venu 2 Plus

DİKKATLİ NEFES

Rahatlamak veya odaklanmak istediğinizde, nefes alma aktivitesine başlayabilirsiniz ve bu saat, nasıl nefes aldığınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için stresinizi ve solunumunuzu takip edecektir.

Garmin Venu 2 Plus

FITNESS YAŞI

Bu özellik, vücudunuzun sizden daha genç mi yoksa daha yaşlı mı olduğunu tahmin etmek için kronolojik yaşınızı, haftalık yoğun aktivitenizi, dinlenme kalp atış hızınızı ve BMI veya vücut yağ yüzdesini4 kullanır. Ve fitness yaşınızı düşürmek için ipuçları alabilirsiniz

 

Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus

ANİMASYONLU, EKRAN ANTRENMANLARI

İzlemesi kolay, animasyonlu kardiyo, kuvvet, yoga, Pilates ve yüksek yoğunluklu interval antrenman (HIIT) antrenmanları saate önceden yüklenmiş olarak gelir ve Garmin Connect uygulamasından daha fazlasını indirebilirsiniz

Garmin Venu 2 Plus

DAHİLİ SPOR UYGULAMALARI

Yürüyüş, koşu, bisiklete binme, havuzda yüzme, golf ve daha fazlası dahil olmak üzere önceden yüklenmiş 25'ten fazla GPS ve iç mekan spor uygulamasıyla hareket ettiğiniz tüm yolları izleyin.

Garmin Venu 2 Plus

GELİŞTİRİLMİŞ KUVVET ANTRENMANI

Bu ayrıntılı aktivite profili, ölçeklendirme ve güç PR'lerini doğrudan bileğinize ve ayrıca hangi kas gruplarını çalıştırdığınızı gösteren grafiklere sahiptir.

Garmin Venu 2 Plus

HIIT ANTRENMANLARI

AMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere HIIT antrenmanlarınızı takip etmek için bu yeni aktivite profilini farklı zamanlayıcılarla kullanın. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

Garmin Venu 2 Plus

ANTRENMAN OLUŞTURMA

Garmin Connect uygulamasında kendi antrenmanlarınızı oluşturmak için 1.600'den fazla egzersiz arasından seçim yapın. Ardından bunları saate indirin.

Garmin Venu 2 Plus

GARMIN COACH

Bir sonraki 5K, 10K veya yarı maratonunuz için antrenman yapmanıza yardımcı olması için bileğinize ücretsiz olarak kişisel bir koşu antrenörü edinin.

Garmin Venu 2 Plus

YOĞUNLUK DAKİKALARI

Yoğunluk dakikaları özelliğimizi, onları gün içinde ne zaman ve hangi aktivite sırasında kazandığınız konusunda daha iyi bir fikir vermek için güncelledik. Zamanlanmış etkinlikler sırasında bunları bir veri alanı olarak bile görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın. Bir Android™ telefonunuz varsa veya sesinizle yanıtlayabiliyorsanız, önceden yazılmış hızlı metin yanıtları gönderin.

Garmin Venu 2 Plus

MÜZİK

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklığınızı kullanın.

Garmin Venu 2 Plus

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Yardıma ihtiyacınız olursa, saatiniz ve uyumlu akıllı telefonunuz eşlendiğinde, önceden seçilmiş kişilerle canlı konumunuzla kolayca bir mesaj paylaşın5. Hatta yerel acil servisler gibi saatinizin arayabileceği belirlenmiş bir acil durum irtibat kişisi atayabilirsiniz.

Garmin Venu 2 Plus

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümüyle temassız ödeme yapabilirsiniz.

Garmin Venu 2 Plus

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu akıllı telefonunuza indirilen Connect IQ Store uygulamasından eşleştirilmiş saatinize saat yüzleri, veri alanları ve uygulamalar ekleyin.

Garmin Venu 2 Plus

GARMIN CONNECT İLE SENKRONİZASYON

Garmin Connect uygulamasıyla sağlık ve fitness bilgilerinizi tek bir yerde görebilirsiniz. Ve hareket halindeki insanların bağlantı kurabileceği, rekabet edebileceği ve paylaşabileceği gelişen bir çevrimiçi toplulukla etkileşim kurun.

Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus

HIZLI ŞARJ İLE PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 9 güne kadar, GPS modunda 24 saate kadar ve müzikli GPS modunda 8 saate kadar sağlığınızın kesintisiz erişimini elde edin. On dakikalık şarj, 1 güne kadar akıllı saat modunda pil ömrüne veya müzik pil ömrüyle 1 saatlik GPS'e kadar ekler.

Garmin Venu 2 Plus

PİL TASARRUFU MODU

Pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için bu ayarı açıp kapatarak akıllı saatinizden daha fazla yararlanın.

Garmin Venu 2 Plus

SU GEÇİRMEZLİK

Bu saat 5 ATM'ye kadar su geçirmezliğe sahiptir, bu da onu yüzme, duş veya spa günü için mükemmel kılar.

  • ¹ Bazı akıllı telefonlar Venu 2 Plus ses işlevi özellikleriyle uyumlu değildir; bkz. Garmin.com/VoiceFunctionality.
  • ² Etkinlik izleme doğruluğu.
  • ³ Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; Garmin.com/ataccuracy adresine bakın. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
  • 4 Index™ veya Index S2 akıllı tartı (ayrı satılır) fitness yaşı özelliği için vücut yağ yüzdesi metriğini kullanmak için gereklidir.
  • 5 Güvenlik ve izleme özellikleri gereksinimleri ve sınırlamaları için bkz. Garmin.com/safety.
  • SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Müzik ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Android, Google LLC'nin ticari markasıdır.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel