Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Venu Sq 2 Music - French Gri

Ürün Kodu: 010-02700-12
₺15.246,00

Garmin Venu Sq 2

Garmin Venu Sq 2

Garmin Venu Sq 2

ÜCRETSİZ ANTRENMAN SEÇENEKLERİ

______

GARMIN COACH KOŞU ANTRENMAN PLANLARI

Garmin Venu Sq 2

Garmin Venu Sq 2

DAHA AZ ŞARJ EDİN

Akıllı saat modunda 11 güne kadar ve GPS modunda 26 saate kadar pil ömrüyle, şarj etmek için her gece saatinizi çıkarmanız gerekmeyecek. Yani sağlığınızı 7/24 takip edebileceksiniz.

ŞIK TASARIM

Venu Sq 2 akıllı saat, her kıyafete ve günün her bölümüne uygun şık bir tasarıma sahiptir. Parlak AMOLED ekranı ve isteğe bağlı her zaman açık modu ile her şeyi hızlı bir bakışla görebilirsiniz.

SİZİNLE HAREKET ETMEK İÇİN YAPILDI

Dayanıklı Corning® Gorilla® Glass 3 lensten hafif alüminyum çerçeveye ve konforlu silikon kayışa kadar bu akıllı saat, yaşam tarzınıza ayak uydurmak için üretildi.

Garmin Venu Sq 2 Music

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Bu fitness saati, kalp atış hızınızı1 saniyede birkaç kez ölçer ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca, yüzerken bile aktiviteler sırasında ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

Garmin Venu Sq 2 Music

BODY BATTERY™ ENERJİ TAKİBİ

Gün boyunca vücudunuzun enerji seviyelerini görün, böylece vücudunuzun ne zaman enerji ile dolduğunu ve aktiviteye hazır olduğunu veya ne zaman enerjinizin tükendiğini ve dinlendirici bir uyku ile yeniden şarj edilmesi gerektiğini bilirsiniz.

Garmin Venu Sq 2 Music

UYKU İZLEME VE UYKU PUANI

Gelişmiş uyku izleme özelliğimizle vücudunuzun nasıl iyileştiğini anlayın. Uyandıktan sonra, gelişmiş uyku kalitesi1 için ayrıntılı bilgilerin yanı sıra uyku aşamalarınızın, Pulse Ox2 ve solunumun dökümünün yanı sıra bir uyku puanı alacaksınız.

Garmin Venu Sq 2 Music

STRES TAKİBİ

Sürekli takip ile sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi öğrenin. Rahatlama hatırlatıcıları, saat stres algıladığında kısa bir nefes alma etkinliği yapmanızı bile ister.

Garmin Venu Sq 2 Music

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

Garmin Venu Sq 2 Music

KADIN SAĞLIĞI TAKİBİ

Menstrüel döngünüzü veya hamileliğinizi takip etmek için Garmin Connect akıllı cihaz uygulamasını kullanın. Belirtileri günlüğe kaydedin, egzersiz ve beslenme eğitimi alın ve daha fazlasını yapın. Hatta Kadın Sağlığı Takibi uygulamasıyla ayrıntıları bileğinizde görün ve kaydedin.

Garmin Venu Sq 2 Music

PULSE OX SENSÖRÜ

Pulse Ox sensörü2, vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini göstermek için gün boyunca ve siz uyurken kan oksijen doygunluğunuzu ölçer.

Garmin Venu Sq 2 Music

FITNESS YAŞI

Bu özellik, vücudunuzun sizden daha genç mi yoksa daha yaşlı mı olduğunu tahmin etmek için kronolojik yaşınızı, haftalık yoğun aktivitenizi, dinlenme kalp atış hızınızı ve BMI veya vücut yağ yüzdesini3 kullanır. Ve fitness yaşınızı düşürmek için ipuçları alabilirsiniz.

Garmin Venu Sq 2 Music

NEFES TAKİBİ

Rahatlamak veya odaklanmak istediğinizde, nefes alma aktivitesine başlayabilirsiniz ve bu saat, nasıl nefes aldığınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için stresinizi ve solunumunuzu takip edecektir.

Garmin Venu Sq 2 Music

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatıcı olarak kaydedin. Aktiviteler sırasında ne kadar ter kaybettiğinize bağlı olarak ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefiniz bile olabilir.

Garmin Venu Sq 2 Music

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında ve nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin Venu Sq 2 Music

DAHİLİ SPOR UYGULAMALARI

Yürüme, koşma, bisiklete binme, havuzda yüzme, golf, HIIT, tenis ve daha fazlası dahil olmak üzere 25'ten fazla önceden yüklenmiş GPS ve iç mekan spor uygulamasıyla hareket ettiğiniz tüm yolları izleyin.

Garmin Venu Sq 2 Music

DAHİLİ ANTRENMANLAR

Fitness saatinizin planlamayı yapmasına izin verin. Önceden yüklenmiş kardiyo, güç, yoga, HIIT ve Pilates egzersizleri ile tek yapmanız gereken egzersiz yapmak. Daha fazla antrenmanı ücretsiz olarak indirmek için Garmin Connect uygulamasını kullanın.

Garmin Venu Sq 2 Music

ANTRENMAN OLUŞTURMA

Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect uygulamasında kendi antrenmanlarınızı oluşturmak için 1.600'den fazla egzersiz arasından seçim yapın. Ardından bunları bu fitness saatine indirin.

Garmin Venu Sq 2 Music

HIIT ANTRENMANLARI

AMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere HIIT antrenmanlarınızı izlemek için bu aktivite profilini farklı zamanlayıcılarla kullanın. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

Garmin Venu Sq 2 Music

GARMIN COACH

Bir sonraki 5K, 10K veya yarı maratonunuz için antrenman yapmanıza yardımcı olması için bileğinize ücretsiz olarak kişisel bir koşu antrenörü edinin.

Garmin Venu Sq 2 Music

FITNESS TAKİBİ

Siz dışarı çıkarken Venu Sq 2 fitness saati adımları, yoğunluk dakikalarını, yakılan kalorileri ve daha fazlasını takip eder. Garmin Connect uygulamasını kullanarak bu verileri birden fazla Garmin akıllı saati arasında bile senkronize edebilirsiniz.

Garmin Venu Sq 2 Music

YOĞUNLUK DAKİKALARI

Orta ve yoğun aktivite dakikalarınızı takip edin ve bunları gün içinde ne zaman ve hangi aktivite sırasında kazandığınızı görün. Bunları, süreli etkinlikler sırasında görüntülemek için saatinize veri alanı olarak bile ekleyebilirsiniz.

Garmin Venu Sq 2 Music

AKILLI BİLDİRİMLER

Apple veya Android akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın. Bir Android telefonunuz varsa, metinlere bile yanıt verebilirsiniz.

Garmin Venu Sq 2 Music

MÜZİK

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gereklidir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklığınızı kullanın.

Garmin Venu Sq 2 Music

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Yardıma ihtiyacınız olursa, saatiniz ve uyumlu akıllı telefonunuz eşlendiğinde, önceden seçilmiş kişilerle canlı konumunuzla kolayca bir mesaj paylaşın4.

Garmin Venu Sq 2 Music

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümüyle ödeme kolaylığını deneyimleyin. Ülkenizdeki bankacılık kanunlarını inceleyiniz.

Garmin Venu Sq 2 Music

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Kondisyon saatinizdeki Connect IQ Store'dan seçilen uygulamaları, saat yüzlerini ve daha fazlasını indirin veya akıllı telefon uygulamasında daha fazla seçenek bulun. Kolaydır ve daha da iyisi; tamamı ücretsizdir.

Garmin Venu Sq 2 Music

BATARYA TASARRUFU MODU

Pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için bu ayarı açıp kapatarak akıllı fitness saatinizden daha da fazla yararlanın.

Garmin Venu Sq 2 Music

SUYA DAYANIKLILIK

Suda, suda veya yakınlarda dinlenerek bir gün geçiriyorsanız, fitness saatinize katılmanız iyi olur.

Garmin Venu Sq 2 Music

GARMIN CONNECT UYGULAMASI

Sağlık ve fitness bilgilerinizi görün, arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve rekabet edin, rozetler kazanmak için mücadelelere kaydolun ve daha fazlasını yapın. Tamamı Ücretsizdir.

 

  • ¹ Etkinlik izleme doğruluğu.
  • ² Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; bkz. Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
  • ³ Fitness yaşı özelliği için vücut yağ yüzdesi metriğini kullanmak için Index™ veya Index S2 akıllı tartı (ayrı satılır) gerekir.
  • 4 Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde. Güvenlik ve izleme özelliği gereksinimleri ve sınırlamaları için bkz. Garmin.com/safety.
  • Apple®, Apple Inc.'in ABD'de ve diğer ülkelerde tescilli bir ticari markasıdır. Android, Google LLC'nin ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Müzik ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel