Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

vivomove Trend - Slate | Siyah

Ürün Kodu: 010-02665-00
₺17.424,00

Garmin vivomove Trend

HER ZAMAN MÜKEMMEL GÖRÜNÜMÜ ELDE EDİN

vívomove® Trend hibrit akıllı saat size klasik bir analog stil, akıllı telefon bildirimleri ve Garmin Pay™ temassız ödemeler gibi yenilikler sunar.

Garmin vivomove Trend

Mükemmel ve zamansız analog stili deneyimleyin.

Garmin vivomove Trend

5 güne kadar pil ömrü elde edin.

Garmin vivomove Trend

Gizli dokunmatik ekranı ortaya çıkarmak için dokunun veya kaydırın.

Garmin vivomove Trend

Akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde kısa mesajlar, çağrılar ve takvim hatırlatıcıları alın.

Garmin vivomove Trend

Vücudunuzu daha iyi tanıyın. Stres, uyku, enerji seviyeleri ve daha fazlasına dikkat edin1.

Garmin vivomove Trend

Katılımcı sağlayıcılarla ödeme yapmak için kasada bileğinizden ödeme yapmanın keyfini yaşayın. (Ülkenizdeki bankacılık kuralları Garmin Pay kullanımında sınırlayıcı olabilir – kontrol ediniz)

Garmin vivomove Trend

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 5 güne kadar, yalnızca analog saat modunda ekstra 1 güne kadar dayanan pil ömrüyle daha uzun süre hareket halinde kalın. On beş dakikalık şarj, akıllı saat modunda 1 güne kadar pil ömrü sağlar. Çoğu Qi sertifikalı şarj pediyle ( pakete dahil değildir)2 kablosuz şarjın rahatlığını yaşayın.

BİLEĞİNİZ İÇİN ŞIK BİR GÖRÜNÜM

Çeşitli renklerde sunulan vívomove® Trend hibrit akıllı saat, paslanmaz çelik çerçevesi, kubbeli camı ve rahat silikon bandıyla iş, günlük kullanım, hafta sonu ve her yerde kullanım için mükemmeldir. Ayrıca endüstri standardı 20 mm Quick Release kayışlarla uyumludur.

GELENEKSEL SAAT TASARIMI

Gizli tam kadranlı ekran, yalnızca ihtiyacınız olduğunda görünür.

Garmin vivomove Trend

Garmin vivomove Trend

AKILLI BİLDİRİMLER

Apple® veya Android™ akıllı telefonunuzla eşleştirdiğinizde saatinizde e-postalar, metinler ve uyarılar alın. Ek olarak bir Android telefonunuz varsa metinlere yanıt verebilirsiniz.

Garmin vivomove Trend

GARMIN PAY TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümü ile ödeme hatlarında ve seçili toplu taşıma sistemlerinde sağlanan kolaylığı deneyimleyin. Ülkenizdeki bankacılık kuralları Garmin Pay kullanımında sınırlayıcı olabilir – kontrol ediniz.

Garmin vivomove Trend

GÜVENLİK VE İZLEME ÖZELLİKLERİ

Saatiniz ve telefonunuz eşlendiğinde, canlı konumunuzu içeren bir mesaj kişilerinize manuel olarak veya - açık havada yürüyüş, koşu veya binicilik etkinliği sırasında - yerleşik olay algılama özelliğiyle otomatik olarak gönderilebilir3.

Garmin vivomove Trend

KRONOGRAF ZAMANLAYICI VE KRONOMETRE

İbreler bir kronometre ve zamanlayıcı olarak birlikte senkronize olurken saniyelerin ilerlemesini izleyin.

Garmin vivomove Trend

GARMIN CONNECT™

Sağlık ve fitness bilgilerinizi görün, arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve rekabet edin, rozet kazanmak için yarışmalara kaydolun ve daha fazlasını yapın.

 

Garmin vivomove Trend

Garmin vivomove Trend

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Gün boyunca vücudunuzun enerji seviyelerini görün, böylece vücudunuzun ne zaman şarj edildiğini ve aktiviteye hazır olduğunu veya dinlendirici bir uyku ile yeniden şarj olması gerektiğini anlayın.

Garmin vivomove Trend

BİLEKTEN KALP HIZI

Saat, kalp atış hızınızı1 saniyede birkaç kez örnekler ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca, yüzerken bile aktiviteler sırasında ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmeye yardımcı olur.

Garmin vivomove Trend

UYKU İZLEME VE UYKU PUANI

Uyku izleme özelliğimizle vücudunuzun nasıl iyileştiğini anlayın. Uyandıktan sonra, bir uyku skorunun yanı sıra uyku aşamalarınızın bir dökümünü, Pulse Ox4 ve daha iyi uyku kalitesi için ayrıntılı içgörülerin yanı sıra solunum alırsınız1.

Garmin vivomove Trend

PULSE OX SENSÖRÜ

Vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini göstermek için günün herhangi bir noktasında veya gecenin bir bölümünde siz uyurken kan oksijen doygunluğunuzu yerinde kontrol etmek için Nabız Ox sensörünü4 kullanın.

Garmin vivomove Trend

STRES TAKİBİ

Sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi öğrenin. Rahatlama hatırlatıcıları, saat stresli hissettiğinizi algıladığında kısa bir nefes alma etkinliği yapmanızı bile isteyecektir.

Garmin vivomove Trend

NEFES AKTİVİTESİ

Rahatlamak veya odaklanmak istediğinizde, bir nefes çalışması aktivitesine başlayabilirsiniz ve bu saat, nasıl nefes aldığınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için stresinizi ve solunumunuzu takip eder.

Garmin vivomove Trend

KADIN SAĞLIĞI TAKİBİ

Menstrüel döngünüzü veya hamileliğinizi takip etmek için Garmin Connect uygulamasını kullanın. Semptomları günlüğe kaydedin, egzersiz ve beslenme eğitimi alın ve daha fazlasını yapın. Bileğinizdeki ayrıntıları bile görün ve kaydedin.

Garmin vivomove Trend

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatma olarak kaydedin. Aktiviteler sırasında ne kadar terlediğinize göre ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefiniz bile olabilir.

Garmin vivomove Trend

SOLUNUM TAKİBİ

Nasıl nefes aldığınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için gün boyunca, uyku sırasında ve nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin vivomove Trend

Garmin vivomove Trend

GPS

Uyumlu akıllı telefonunuzun GPS'ine bağlanın, böylece açık havada yürüyüşler, bisiklete binmeler ve koşular sırasında doğru izleme elde edin.

Garmin vivomove Trend

FITNESS YAŞI

Bu özellik, vücudunuzun sizden daha genç mi yoksa daha yaşlı mı olduğunu tahmin etmek için kronolojik yaşınızı, haftalık güçlü aktivitenizi, dinlenme kalp atış hızınızı ve BMI'yi veya vücut yağ yüzdesini kullanır. Ayrıca fitness yaşınızı düşürmek için ipuçları alabilirsiniz (vücut yağ yüzdesini kullanmak için Index™ S2 akıllı tartı gerekir).

Garmin vivomove Trend

YOĞUNLUK DAKİKALARI

Yoğun dakika özelliği, gün içinde ne zaman ve hangi aktivite sırasında kazandığınız konusunda size daha iyi bir fikir verir.

Garmin vivomove Trend

ÖNYÜKLÜ SPOR UYGULAMALARI

Yoga, güç, kardiyo, havuzda yüzme ve daha fazlası için aktivite profilleriyle egzersiz rutininizi değiştirin.

Garmin vivomove Trend

FITNESS TAKİBİ

Siz dışarıda dolaşırken vívomove® Trend akıllı saat, adımları1, çıkılan katları, kalorileri, yoğunluk dakikalarını ve daha fazlasını takip eder. Hatta verileri birden fazla Garmin akıllı saati arasında senkronize edin.

 

Garmin vivomove Trend

Garmin vivomove Trend

SUYA DAYANIKLILIK

Bu hibrit akıllı saat, yüzme derecesine sahiptir ve bu da onu yüzme, duş veya spa günü için mükemmel kılar.

Garmin vivomove Trend

KÜÇÜK, ZARİF TASARIM

Sadece 40 mm büyüklüğündeki bir saat kasasıyla, çok güzel göründüğü için onu fark edeceksiniz.

 

  • ¹ Etkinlik izleme doğruluğu.
  • ² Dik şarj standları veya araçlara yerleştirilmiş kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu olmayabilir
  • ³ Uyumlu bir akıllı telefon ile eşleştirildiğinde. Güvenlik ve izleme özelliği gereksinimleri ve sınırlamaları için Garmin.com/safety adresine bakın.
  • 4 Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; bkz. Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
  • Apple, Apple Inc.'in ABD'de ve diğer ülkelerde tescilli bir ticari markasıdır. Android, Google LLC'nin ticari markasıdır.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel