Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

zumo XT2

Ürün Kodu: 010-02781-10
₺31.640,40

Garmin zumo XT2

ARACINIZIN HAYATI

Gaz pedalı tedavisine ihtiyacınız var. zumo® XT2 motosiklet uydu navigasyon cihazı, nereye giderse gitsin yola çıkma reçetenizdir. Parlak 6" ekran eldiven dostudur ve mükemmel motosiklet rotasını bulmanıza yardımcı olacak özelliklerle doludur.

Garmin zumo XT2

Parlak 6" ekran, hava veya ışık koşulları ne olursa olsun okunması kolaydır

Garmin zumo XT2

Ön yüklü MICHELIN Green Guide ve Scenic Road

Garmin zumo XT2

Görsel rota planlayıcı ile özel rotalar oluşturun

Garmin zumo XT2

Garmin Adventurous Routing™ ayarıyla kıvrımları ve dönüşleri bulun

Garmin zumo XT2

Sürüş yapmak ve yeni yerler keşfetmek için popüler moto yollarını görün

Garmin zumo XT2

zumo® XT2 motosiklet uydu navigasyon ekranında1 diğer sürücülerin konumlarını görmek için bir grup sürüşü başlatın

Garmin zumo XT2

ULTRA PARLAK EKRAN

6" ekran, önceki modellerden %15 daha büyüktür ve yatay veya dikey modda daha da parlak bir HD çözünürlüğe sahiptir.

Garmin zumo XT2

DAYANIKLILIK İÇİN TASARLANMIŞTIR

Yağmur? Titreşim? Toz? Önemli değil. Bu cihaz, her türlü hava koşullarına (IPX7) ve engebeli araziye dayanacak şekilde üretilmiştir.

Garmin zumo XT2

GÖRSEL ROTA PLANLAYICI

Cihazda özel bir rota planlayın veya uyumlu bir akıllı telefon ile Tread ® uygulamasını kullanın.

Garmin zumo XT2

GRUP TAKİBİ

Group Ride Mobile özelliği1 ile arkadaşlarınızı izlemek için akıllı telefonunuzdaki Tread® uygulamasını ve/veya zumo XT2 motosiklet uydu navigasyonunu kullanın1. Veya mobil kapsama alanı gerektirmeden diğer zumo® XT2 donanımlı sürücüleri izlemek için Group Ride Tracker aksesuarı2'yi (ayrı satılır) kullanın.

Garmin zumo XT2

BASİT HARİTA DEĞİŞTİRME

Yol haritaları, topografik haritalar ve uydu görüntüleri arasında hızla geçiş yapın, böylece sürüşünüz için her zaman mükemmel haritaya sahip olabilirsiniz.

Garmin zumo XT2

UYDU GÖRÜNTÜLERİ

Gezinmenize yardımcı olması için dünyanın dört bir yanından uydu görüntülerini kullanın. Wi- Fi® teknolojisi3 ile haritaları doğrudan cihazınıza indirin. Yıllık abonelik gerekmez.

NAVİGASYON

Garmin zumo XT2

GARMIN MACERA ROTALARI

Düz yollar sıkıcıdır. Tepeleri, virajları ve manzaraları olan en heyecan verici rotaları bulun ve 4 zorluk seviyesinden birini seçin.

Garmin zumo XT2

MICHELIN SCENIC ROADS

MICHELIN Scenic Roads ile unutulmaz sürüşleri keşfedin. Görsel rota planlayıcı ile bunları yolculuğunuza kolayca entegre edin veya doğrudan harita üzerinde vurgulanan yeşil rotayı seçerek spontane sürün.

Garmin zumo XT2

POPÜLER YOLLAR

Keşfedilecek yeni ve heyecan verici rotalar bulmak için diğer sürücülerin sürdüğü popüler moto yollarını görün.

Garmin zumo XT2

SÜRÜŞ ÖZETİ

Hız, hızlanma, yavaşlamalar, yükseklik ve daha fazlası dahil olmak üzere sürüş ayrıntılarınızı incelemek için Tread® uygulamasını kullanın.

Garmin zumo XT2

İZ KAYDEDİCİ

Hız, mesafe, hızlanma ve daha fazlası gibi sürüş verilerinizi kaydedin ve ayrıntıları Tread ® uygulamasında arkadaşlarınızla paylaşın.

Garmin zumo XT2

FAVORİ ROTALARINIZI PAYLAŞIN

GPX dosyalarını telefonunuzdan veya üçüncü taraf kaynaklardan zumo® XT2 motosiklet uydu navigasyon cihazınıza kolayca gönderin. Tread® uygulamasını kullanarak GPX dosyalarını diğer sürücülerle paylaşın.

Garmin zumo XT2

VERİLERİNİZİ YÖNETİN

Tread ® uygulamasını kullanarak uydu navigasyonunuz ve uyumlu akıllı telefonunuzdaki4 izleri ve rotaları kolayca yönetin.

 

 

 

SEYAHAT ÖZELLİKLERİ

Garmin zumo XT2

MICHELIN GREEN GUIDE

Resimler, ayrıntılı açıklamalar ve derecelendirmeler dahil olmak üzere MICHELIN'den ön yüklü Green Guide, neyin durmaya değer olduğunu bilmenizi sağlar.

Garmin zumo XT2

TRENDY YERLER ÖZELLİĞİ

Popüler yerler için önerilerle rotanız üzerindeki en iyi noktaları keşfedin.

Garmin zumo XT2

YEREL NOKTALAR

Yerel nokta önerileri ile bulunduğunuz yerin yakınında denenecek heyecan verici aktiviteler ve ziyaret edilecek yerel yerler bulun.

Garmin zumo XT2

SÜRÜCÜ UYARILARI

Yaklaşan keskin virajlar, hız değişiklikleri ve daha fazlası gibi rotanız üzerindeki tehlikeler için uyarılar alın.

Garmin zumo XT2

MÜZİK

zumo® XT2 motosiklet uydu navigasyonu aracılığıyla akıllı telefonunuzdan müzik akışı yapın veya cihazda depolanan MP3 dosyalarını bağlı kaskınızda veya kulaklığınızda çalın.

BAĞLANTILI ÖZELLİKLER

Garmin zumo XT2

KABLOSUZ GÜNCELLEMELER

Yerleşik Wi-Fi3 bağlantısı, bilgisayar kullanmadan haritalarınızı ve yazılımlarınızı güncel tutmanızı kolaylaştırır. Ekrandaki ipuçları, yeni güncellemeler mevcut olduğunda gösterilir.

Garmin zumo XT2

GENİŞ HARİTA KAPSAMI

Avrupa ve Orta Doğu için 3B arazi ve sokak haritaları içeren ön yüklü topografik haritalar. Tracks4Africa dahil Afrika, Kuzey ve Güney Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda haritaları garmin.com/express üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Garmin zumo XT2

CANLI TRAFİK VE HAVA DURUMU

Gerçek zamanlı trafik ve hava durumuna erişin, rotaları diğer sürücülerle paylaşın ve Tread® uygulaması4 aracılığıyla telefon bildirimleri alın.

Garmin zumo XT2

OLAY BİLDİRİMLERİ

Bir olay olursa, önceden belirlediğiniz kişiye4 otomatik olarak konum bilgisi içeren bir metin mesajı gönderilir.

Garmin zumo XT2

BLUETOOTH® BAĞLANTISI

Bağlı bir kask veya kulaklık aracılığıyla uyumlu akıllı telefonunuzdan adım adım yol tariflerini veya eller serbest aramaları duyun.

Garmin zumo XT2

INREACH® UYUMLULUĞU

İki yönlü mesajlaşma, konum paylaşımı ve acil durumlarda SOS özellikleri için zumo® XT2 motosiklet uydu navigasyon cihazını uyumlu bir inReach uydu iletişim cihazı5 ile eşleştirin.

Garmin zumo XT2

AKSESUARLARINIZI KONTROL EDİN

Motosikletinizin 12 voltluk elektroniğinin ekrandan kontrolünü etkinleştirmek için zumo® XT2 motosiklet uydu navigasyonunu uyumlu Garmin PowerSwitch™ dijital anahtar kutusuyla (ayrı satılır) eşleştirin.

 

 

 

  • ¹ Group Ride Mobile aracılığıyla izleme, sizin ve her bir arkadaşınızın Bluetooth® teknolojisine sahip uyumlu akıllı telefonlarında ve etkin bir ağ bağlantısında çalışan Tread uygulamasını gerektirir.
  • ² Group Ride Tracker aksesuarı ile grup takibi, yalnızca bir zumo® XT2 uydu navigasyonu ve uygulaması kullanan sürücüler için mevcuttur. Grup izleme işlevi için araç gücüne bağlantı gereklidir.
  • ³ Wi-Fi bağlantısı ile etkin bir bağlantı gerektirir.
  • 4 zumo'nun Bluetooth® ve GPS teknolojisine sahip ve Tread® uygulamasını çalıştıran akıllı telefonunuzla eşleştirilmesi gerekir.
  • 5 Uydu aboneliği gereklidir. Bazı yargı bölgeleri, uydu iletişim cihazlarının kullanımını düzenler veya yasaklar. Cihazın kullanılmasının amaçlandığı yargı bölgelerinde geçerli tüm yasaları bilmek ve bunlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır.
Kendi görüşünü yaz Close Review Form
  • Yorum Yazmak Satın Alma İşleminden Sonradır.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel