Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Bookman Volume Ön Işık 800 Lümen

Üretici firma: BOOKMAN
Ürün Kodu: 547
₺3.839,41
*

Renk

  • Kullanılamıyor
  • Kullanılamıyor

Bookman Volume Ön Işık 800 Lümen

 

İşe gidip gelirken, çakıl taşlarında veya antrenman sürüşlerinizde kullanabileceğiniz güçlü ama hafif bir ışık arıyorsanız Volume™ 800 tam size göre. 800 lümen ve etkili bir ışın deseni ile bu ışık ciddi bir güce sahiptir. Yüksek kapasiteli şarj edilebilir bir bataryaya ve sürüş için ekstra batarya getirme imkanına sahiptir. Güç tekerleği (patent beklemede) ile ışığı kullanmak bir rüyadır.

Işık, garmin uyumlu montaj standardı ve bir gidon montajı ile birlikte gelir. Işığı bir kask yuvasına veya bir go-pro gidon yuvasına takmak için bir go-pro adaptörü dahildir. 800 versiyonu dayanıklı ve hafif bir plastik kasa içinde tasarlanmıştır ve bisikletinize uyması için birden fazla renk seçeneğiyle gelir.

Ezber bozan bir çalışma şekline sahip yüksek performanslı bisiklet lambaları

İster kırsal yolları keşfedin, ister çakıllı patikalara çıkın ya da uzun yolculuklara çıkın, Volume™ sürüşünüzün tüm yol boyunca aydınlık kalmasını sağlayacaktır.

Küçük düğmelerle uğraşmaya elveda deyin. Hi-Fi dünyasından ilham alan Volumeun Güç tekerleği (patent beklemede) ışığı çalıştırmak için hızlı ve sezgisel bir yol sağlar. Parlaklığı ayarlamak, müzik setinizin sesini değiştirmek kadar basittir ve beş farklı seviye arasında geçiş yapar. Üst düğmeye hızlıca basıldığında yanıp sönen ve sabit ışık arasında geçiş yapılır.

Volume iki modelde mevcuttur - 18650 Li-ion 3200 mAh pilli Volume™ 800 (800 Lümen) ve 21700 Li-Ion 4000 mAh pilli Volume™ 1500 (1500 Lümen). Her iki model de USB-C şarj edilebilir ve değiştirilebilir özel pillere sahiptir, bu da pilin ömrünün sonunda geri dönüştürülmesini kolaylaştırır. Değiştirilebilirlik özelliği, ekstra uzun sürüşler için ekstra bir pil getirmenize ve güvenliğinizi ikiye katlamanıza da olanak tanır.

Işık huzmemiz, tam olarak ihtiyaç duyulan yerde optimum aydınlatma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Eliptik şekil karanlık noktaları ortadan kaldırır ve kapaklı kenar karşıdan gelen trafiğin kör olmamasını sağlar. Gündüz flaş modu, yan görüş pencereleri ve kolay kullanım gibi ek güvenlik özellikleri, Volume ü yolda güvenle ve emniyetle ilerlemek isteyen tüm sürücüler için vazgeçilmez bir araç haline getirir.

 

GÜÇ TEKERLEĞİ

Hi-Fi dünyasından esinlenilmiştir

Curve'ün ön ve arka versiyonları mevcuttur. Arka versiyon sele borusuna yatay olarak,
ön versiyon ise gidona dikey olarak oturur. Kombinasyonu elde etmek için Curve Set'e göz atın.

 

DEĞİŞTİRİLEBİLİR

Şarj edilebilir (USB-C) Li-Ion pil

Uzun yolculuğunuz için fazladan bir pil getirin veya eskidiğinde pili değiştirin. Ömrünün sonunda ayrı olarak geri dönüştürün. Sürüş sırasında şarj edilebilir.

 
 

UYUMLU

Sağlam montaj

Işık Garmin uyumlu montaj ile donatılmıştır. Bir gidon montajı ve ayrıca kask veya bilgisayarınızın altına montaj için bir garmin - gopro adaptörü dahildir.

Özellikler
Parlaklık800 Lümen*
Gündüz Flaş ModuEvet
Pil (dahil)Özel 18650 Li-Ion**
Pil kapasitesi3200 mAh
Çalışma SüresiSabit 3 ila 35 saat arasında
SabitlemeGarmin uyumlu montaj parçası
USB-CŞarj Etme
Suya DayanıklıEvet, IPX5
Boyut114x38x39 mm (kadran ve montaj parçası dahil)
Garanti2 yıl
Kilit ModuEvet
ŞasiPlastiği
Ağırlık120 g
PatentBeklemede
Sabit Modlar, Çalışma Süresi (saat)**
100%3
50%5
25%11
10%17
5%35
Yanıp Sönme Modları, Çalışma Süresi (saat)
16
211
312
435
5120